Tomasz Nieckarz: Pierwsza połowa nie poszła po naszej myśli

0 4

Mecz zaczął się nie po naszej myśli, bo już w 1 minucie po akcji przeciwników tracimy bramkę, ale szybko odpowiadamy odwetem w 6 minucie, cudnym strzałem na bramkę popisał się skrzydłowy Krzysztof Arian, który po pięknym strzale z okolic 16 metra od poprzeczki zalicza pierwszą bramkę dla drużyny Mołodycza w sezonie. Pierwsza połowa nie poszła po naszej myśli, bo schodzimy z wynikiem 2:1 dla Piasta, a do tego nasz pomocnik był zmuszony do opuszczenia boiska z powodu stanu zdrowotnego. Druga połowa niestety nie wyniosła nas z Antoników zwycięsko. Nawet po dwóch bramkach naszego napastnika Kamila Przepłaty, musieliśmy uznać wyższość drużyny gospodarzy. Wyjeżdżamy z brakiem punktów, lecz to dopiero początek ligowej ferajny. Piastowi dziękujemy za wymagające spotkanie i życzymy powodzenia w dalszych meczach ligowych.