Tomasz Andrejko i Patryk Gancarz w wypowiedzi pomeczowej

0 4

Tomasz Andrejko członek zarządu/ zawodnik  :Był to bardzo trudny mecz, w którym musieliśmy zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, takimi jak upał, kontuzja bramkarza i strata gola w pierwszej połowie, czego konsekwencją było gonienie wyniku. Jednak nie poddaliśmy się i pokazaliśmy charakter, determinację i umiejętności. Udało nam się odmienić losy meczu i zwyciężyć 3:2, co jest niesamowitym osiągnięciem. Jestem bardzo dumny, ponieważ pokazaliśmy, że w trudnych chwilach potrafimy być zespołem i wspierać się nawzajem. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Chciałbym również podziękować kibicom, którzy dopingowali nas przez cały mecz i dawali nam siłę i motywację.

Patryk Gancarz Kapitan : Od pierwszych minut byliśmy bardzo zawzięci i spragnieni zwycięstwa dawaliśmy z siebie całe 110% co zaowocowało przebiegiem całego spotkania. Pierwszą polowe mocno dominowaliśmy byliśmy niemal co chwile pod bramką rywala udało się nam tak strzelić 2 bramki w pierwszej połowie. Na drugą polowe wyszliśmy zmotywowani smakiem zwycięstwa i dalej tworzyliśmy sytuacje bramkę aż w końca piłka znalazła drogę do siatki po czym wygraliśmy wynikiem 3-2. Był to nasz najlepszy mecz od dłuższego czasu wszystko było na swoim miejscu choć pogoda była nieco dobijająca każdy zawodnik zrobił swoje najlepiej jak potrafił i to cieszy. Dziękuje za uwagę oraz ze mogłem udzielić wypowiedzi po meczowej.