Terminarz runda wiosenna – Klasa Okręgowa Rzeszów

Kolejka 16
Klasa Okręgowa Rzeszów
16 mar 2024
- 15:00
LKS Trzebownisko
- -
Sokół Sokołów Małopolski
Klasa Okręgowa Rzeszów
16 mar 2024
- 15:00
Błękit Żołynia
- -
Błażowianka Błażowa
Klasa Okręgowa Rzeszów
16 mar 2024
- 15:00
Jedność Niechobrz
- -
KS Przybyszówka
Klasa Okręgowa Rzeszów
16 mar 2024
- 15:00
Iskra Zgłobień
- -
KS Zaczernie
Klasa Okręgowa Rzeszów
16 mar 2024
- 15:00
Strumyk Malawa
- -
LKS Jasionka
Klasa Okręgowa Rzeszów
16 mar 2024
- 15:00
Włókniarz Rakszawa
- -
Leśna Wólka Podleśna
Klasa Okręgowa Rzeszów
16 mar 2024
- 15:00
Sawa Sonina
- -
Strug Tyczyn
Klasa Okręgowa Rzeszów
16 mar 2024
- 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
KS Dąbrówki
Kolejka 17
Klasa Okręgowa Rzeszów
23 mar 2024
- 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
LKS Trzebownisko
Klasa Okręgowa Rzeszów
23 mar 2024
- 15:00
KS Dąbrówki
- -
Sawa Sonina
Klasa Okręgowa Rzeszów
23 mar 2024
- 15:00
Strug Tyczyn
- -
Włókniarz Rakszawa
Klasa Okręgowa Rzeszów
23 mar 2024
- 15:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
Strumyk Malawa
Klasa Okręgowa Rzeszów
23 mar 2024
- 15:00
LKS Jasionka
- -
Iskra Zgłobień
Klasa Okręgowa Rzeszów
23 mar 2024
- 15:00
KS Zaczernie
- -
Jedność Niechobrz
Klasa Okręgowa Rzeszów
23 mar 2024
- 15:00
KS Przybyszówka
- -
Błękit Żołynia
Klasa Okręgowa Rzeszów
23 mar 2024
- 15:00
Błażowianka Błażowa
- -
Sokół Sokołów Małopolski
Kolejka 18
Klasa Okręgowa Rzeszów
30 mar 2024
- 12:00
LKS Jasionka
- -
Jedność Niechobrz
Klasa Okręgowa Rzeszów
30 mar 2024
- 12:00
LKS Trzebownisko
- -
Błażowianka Błażowa
Klasa Okręgowa Rzeszów
30 mar 2024
- 12:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
KS Przybyszówka
Klasa Okręgowa Rzeszów
30 mar 2024
- 12:00
Błękit Żołynia
- -
KS Zaczernie
Klasa Okręgowa Rzeszów
30 mar 2024
- 12:00
Iskra Zgłobień
- -
Leśna Wólka Podleśna
Klasa Okręgowa Rzeszów
30 mar 2024
- 12:00
Strumyk Malawa
- -
Strug Tyczyn
Klasa Okręgowa Rzeszów
30 mar 2024
- 12:00
Włókniarz Rakszawa
- -
KS Dąbrówki
Klasa Okręgowa Rzeszów
30 mar 2024
- 12:00
Sawa Sonina
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 19
Klasa Okręgowa Rzeszów
6 kwi 2024
- 16:00
Sawa Sonina
- -
LKS Trzebownisko
Klasa Okręgowa Rzeszów
6 kwi 2024
- 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
Włókniarz Rakszawa
Klasa Okręgowa Rzeszów
6 kwi 2024
- 16:00
KS Dąbrówki
- -
Strumyk Malawa
Klasa Okręgowa Rzeszów
6 kwi 2024
- 16:00
Strug Tyczyn
- -
Iskra Zgłobień
Klasa Okręgowa Rzeszów
6 kwi 2024
- 16:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
Jedność Niechobrz
Klasa Okręgowa Rzeszów
6 kwi 2024
- 16:00
LKS Jasionka
- -
Błękit Żołynia
Klasa Okręgowa Rzeszów
6 kwi 2024
- 16:00
KS Zaczernie
- -
Sokół Sokołów Małopolski
Klasa Okręgowa Rzeszów
6 kwi 2024
- 16:00
KS Przybyszówka
- -
Błażowianka Błażowa
Kolejka 20
Klasa Okręgowa Rzeszów
13 kwi 2024
- 16:00
LKS Trzebownisko
- -
KS Przybyszówka
Klasa Okręgowa Rzeszów
13 kwi 2024
- 16:00
Błażowianka Błażowa
- -
KS Zaczernie
Klasa Okręgowa Rzeszów
13 kwi 2024
- 16:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
LKS Jasionka
Klasa Okręgowa Rzeszów
13 kwi 2024
- 16:00
Błękit Żołynia
- -
Leśna Wólka Podleśna
Klasa Okręgowa Rzeszów
13 kwi 2024
- 16:00
Jedność Niechobrz
- -
Strug Tyczyn
Klasa Okręgowa Rzeszów
13 kwi 2024
- 16:00
Iskra Zgłobień
- -
KS Dąbrówki
Klasa Okręgowa Rzeszów
13 kwi 2024
- 16:00
Strumyk Malawa
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Klasa Okręgowa Rzeszów
13 kwi 2024
- 16:00
Włókniarz Rakszawa
- -
Sawa Sonina
Kolejka 21
Klasa Okręgowa Rzeszów
20 kwi 2024
- 16:00
Włókniarz Rakszawa
- -
LKS Trzebownisko
Klasa Okręgowa Rzeszów
20 kwi 2024
- 16:00
Sawa Sonina
- -
Strumyk Malawa
Klasa Okręgowa Rzeszów
20 kwi 2024
- 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
Iskra Zgłobień
Klasa Okręgowa Rzeszów
20 kwi 2024
- 16:00
KS Dąbrówki
- -
Jedność Niechobrz
Klasa Okręgowa Rzeszów
20 kwi 2024
- 16:00
Strug Tyczyn
- -
Błękit Żołynia
Klasa Okręgowa Rzeszów
20 kwi 2024
- 16:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
Sokół Sokołów Małopolski
Klasa Okręgowa Rzeszów
20 kwi 2024
- 16:00
LKS Jasionka
- -
Błażowianka Błażowa
Klasa Okręgowa Rzeszów
20 kwi 2024
- 16:00
KS Zaczernie
- -
KS Przybyszówka
Kolejka 22
Klasa Okręgowa Rzeszów
27 kwi 2024
- 16:00
LKS Trzebownisko
- -
KS Zaczernie
Klasa Okręgowa Rzeszów
27 kwi 2024
- 16:00
KS Przybyszówka
- -
LKS Jasionka
Klasa Okręgowa Rzeszów
27 kwi 2024
- 16:00
Błażowianka Błażowa
- -
Leśna Wólka Podleśna
Klasa Okręgowa Rzeszów
27 kwi 2024
- 16:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
Strug Tyczyn
Klasa Okręgowa Rzeszów
27 kwi 2024
- 16:00
Błękit Żołynia
- -
KS Dąbrówki
Klasa Okręgowa Rzeszów
27 kwi 2024
- 16:00
Jedność Niechobrz
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Klasa Okręgowa Rzeszów
27 kwi 2024
- 16:00
Iskra Zgłobień
- -
Sawa Sonina
Klasa Okręgowa Rzeszów
27 kwi 2024
- 16:00
Strumyk Malawa
- -
Włókniarz Rakszawa
Kolejka 23
Klasa Okręgowa Rzeszów
4 maj 2024
- 17:00
Strumyk Malawa
- -
LKS Trzebownisko
Klasa Okręgowa Rzeszów
4 maj 2024
- 17:00
Włókniarz Rakszawa
- -
Iskra Zgłobień
Klasa Okręgowa Rzeszów
4 maj 2024
- 17:00
Sawa Sonina
- -
Jedność Niechobrz
Klasa Okręgowa Rzeszów
4 maj 2024
- 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
Błękit Żołynia
Klasa Okręgowa Rzeszów
4 maj 2024
- 17:00
KS Dąbrówki
- -
Sokół Sokołów Małopolski
Klasa Okręgowa Rzeszów
4 maj 2024
- 17:00
Strug Tyczyn
- -
Błażowianka Błażowa
Klasa Okręgowa Rzeszów
4 maj 2024
- 17:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
KS Przybyszówka
Klasa Okręgowa Rzeszów
4 maj 2024
- 17:00
LKS Jasionka
- -
KS Zaczernie
Kolejka 24
Klasa Okręgowa Rzeszów
11 maj 2024
- 17:00
LKS Trzebownisko
- -
LKS Jasionka
Klasa Okręgowa Rzeszów
11 maj 2024
- 17:00
KS Zaczernie
- -
Leśna Wólka Podleśna
Klasa Okręgowa Rzeszów
11 maj 2024
- 17:00
KS Przybyszówka
- -
Strug Tyczyn
Klasa Okręgowa Rzeszów
11 maj 2024
- 17:00
Błażowianka Błażowa
- -
KS Dąbrówki
Klasa Okręgowa Rzeszów
11 maj 2024
- 17:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Klasa Okręgowa Rzeszów
11 maj 2024
- 17:00
Błękit Żołynia
- -
Sawa Sonina
Klasa Okręgowa Rzeszów
11 maj 2024
- 17:00
Jedność Niechobrz
- -
Włókniarz Rakszawa
Klasa Okręgowa Rzeszów
11 maj 2024
- 17:00
Iskra Zgłobień
- -
Strumyk Malawa
Kolejka 25
Klasa Okręgowa Rzeszów
18 maj 2024
- 17:00
Iskra Zgłobień
- -
LKS Trzebownisko
Klasa Okręgowa Rzeszów
18 maj 2024
- 17:00
Strumyk Malawa
- -
Jedność Niechobrz
Klasa Okręgowa Rzeszów
18 maj 2024
- 17:00
Włókniarz Rakszawa
- -
Błękit Żołynia
Klasa Okręgowa Rzeszów
18 maj 2024
- 17:00
Sawa Sonina
- -
Sokół Sokołów Małopolski
Klasa Okręgowa Rzeszów
18 maj 2024
- 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
Błażowianka Błażowa
Klasa Okręgowa Rzeszów
18 maj 2024
- 17:00
KS Dąbrówki
- -
KS Przybyszówka
Klasa Okręgowa Rzeszów
18 maj 2024
- 17:00
Strug Tyczyn
- -
KS Zaczernie
Klasa Okręgowa Rzeszów
18 maj 2024
- 17:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
LKS Jasionka
Kolejka 26
Klasa Okręgowa Rzeszów
25 maj 2024
- 17:00
Iskra Zgłobień
- -
Jedność Niechobrz
Klasa Okręgowa Rzeszów
25 maj 2024
- 17:00
LKS Trzebownisko
- -
Leśna Wólka Podleśna
Klasa Okręgowa Rzeszów
25 maj 2024
- 17:00
LKS Jasionka
- -
Strug Tyczyn
Klasa Okręgowa Rzeszów
25 maj 2024
- 17:00
KS Zaczernie
- -
KS Dąbrówki
Klasa Okręgowa Rzeszów
25 maj 2024
- 17:00
KS Przybyszówka
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Klasa Okręgowa Rzeszów
25 maj 2024
- 17:00
Błażowianka Błażowa
- -
Sawa Sonina
Klasa Okręgowa Rzeszów
25 maj 2024
- 17:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
Włókniarz Rakszawa
Klasa Okręgowa Rzeszów
25 maj 2024
- 17:00
Błękit Żołynia
- -
Strumyk Malawa
Kolejka 27
Klasa Okręgowa Rzeszów
29 maj 2024
- 17:00
Jedność Niechobrz
- -
LKS Trzebownisko
Klasa Okręgowa Rzeszów
29 maj 2024
- 17:00
Iskra Zgłobień
- -
Błękit Żołynia
Klasa Okręgowa Rzeszów
29 maj 2024
- 17:00
Strumyk Malawa
- -
Sokół Sokołów Małopolski
Klasa Okręgowa Rzeszów
29 maj 2024
- 17:00
Włókniarz Rakszawa
- -
Błażowianka Błażowa
Klasa Okręgowa Rzeszów
29 maj 2024
- 17:00
Sawa Sonina
- -
KS Przybyszówka
Klasa Okręgowa Rzeszów
29 maj 2024
- 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
KS Zaczernie
Klasa Okręgowa Rzeszów
29 maj 2024
- 17:00
KS Dąbrówki
- -
LKS Jasionka
Klasa Okręgowa Rzeszów
29 maj 2024
- 17:00
Strug Tyczyn
- -
Leśna Wólka Podleśna
Kolejka 28
Klasa Okręgowa Rzeszów
1 cze 2024
- 17:00
LKS Jasionka
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Klasa Okręgowa Rzeszów
1 cze 2024
- 17:00
KS Zaczernie
- -
Sawa Sonina
Klasa Okręgowa Rzeszów
1 cze 2024
- 17:00
KS Przybyszówka
- -
Włókniarz Rakszawa
Klasa Okręgowa Rzeszów
1 cze 2024
- 17:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
Iskra Zgłobień
Klasa Okręgowa Rzeszów
1 cze 2024
- 17:00
Błękit Żołynia
- -
Jedność Niechobrz
Klasa Okręgowa Rzeszów
1 cze 2024
- 17:00
Strumyk Malawa
- -
Błażowianka Błażowa
Klasa Okręgowa Rzeszów
1 cze 2024
- 17:00
LKS Trzebownisko
- -
Strug Tyczyn
Klasa Okręgowa Rzeszów
1 cze 2024
- 17:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
KS Dąbrówki
Kolejka 29
Klasa Okręgowa Rzeszów
8 cze 2024
- 17:00
Błękit Żołynia
- -
LKS Trzebownisko
Klasa Okręgowa Rzeszów
8 cze 2024
- 17:00
Jedność Niechobrz
- -
Sokół Sokołów Małopolski
Klasa Okręgowa Rzeszów
8 cze 2024
- 17:00
Iskra Zgłobień
- -
Błażowianka Błażowa
Klasa Okręgowa Rzeszów
8 cze 2024
- 17:00
Strumyk Malawa
- -
KS Przybyszówka
Klasa Okręgowa Rzeszów
8 cze 2024
- 17:00
Włókniarz Rakszawa
- -
KS Zaczernie
Klasa Okręgowa Rzeszów
8 cze 2024
- 17:00
Sawa Sonina
- -
LKS Jasionka
Klasa Okręgowa Rzeszów
8 cze 2024
- 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
Leśna Wólka Podleśna
Klasa Okręgowa Rzeszów
8 cze 2024
- 17:00
KS Dąbrówki
- -
Strug Tyczyn
Kolejka 30
Klasa Okręgowa Rzeszów
15 cze 2024
- 17:00
Strumyk Malawa
- -
KS Zaczernie
Klasa Okręgowa Rzeszów
15 cze 2024
- 17:00
LKS Trzebownisko
- -
KS Dąbrówki
Klasa Okręgowa Rzeszów
15 cze 2024
- 17:00
Strug Tyczyn
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Klasa Okręgowa Rzeszów
15 cze 2024
- 17:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
Sawa Sonina
Klasa Okręgowa Rzeszów
15 cze 2024
- 17:00
LKS Jasionka
- -
Włókniarz Rakszawa
Klasa Okręgowa Rzeszów
15 cze 2024
- 17:00
KS Przybyszówka
- -
Iskra Zgłobień
Klasa Okręgowa Rzeszów
15 cze 2024
- 17:00
Błażowianka Błażowa
- -
Jedność Niechobrz
Klasa Okręgowa Rzeszów
15 cze 2024
- 17:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
Błękit Żołynia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 1
  • 1
  • 70
  • 2 503
P