Sławomir Solarz: Blok defensywny zagrał bardzo dobrze

1

„Początek meczu należał do gospodarzy, którzy usilnie próbowali otworzyć wynik, czego się spodziewaliśmy. Realizując założenia trenera daliśmy prowadzić grę Zorzy, na szczęście nasze kontry okazały się skuteczne, z biegiem czasu przejęliśmy kontrolę nad spotkaniem i do przerwy schodzimy z wynikiem 1:3. Po przerwie szybko zdobywamy bramkę która zamknęła tak naprawdę mecz. Blok defensywny zagrał bardzo dobrze, zabrakło wykończenia w ofensywie ale najważniejsze są 3 pkt na które dzisiaj zasłużyliśmy. Fajna zmianę dał 16-letni Dominik który zaliczył drugi występ w drużynie seniorskiej, widać w chłopaku potencjał który w przyszłości bez wątpienia będzie stanowił o sile Błękitnych. Za tydzień ostatnie spotkanie w rundzie z rycerzami jesieni, która bez dwóch zdań jest drużyna z Zurawiczek z którą powalczymy o pełną pulę
. Drużynie Zorzy dziękuję za sportową rywalizację i życzę powodzenia, szczególnie w tak trudnej sytuacji w jakiej się znaleźli, solidaryzujemy się, łączymy w bólu i jako klub przesyłamy wyrazy współczucia po stracie tak wielkiej osobowości jaką bez wątpienia był ś.p. Bartosz dla miejscowego klubu.”