Sebastian Lenar: Od samego początku mecz bardziej pod nasze dyktando

1

Sebastian Lenar – zawodnik zespołu Rada Orzechowce podzielił się swoimi odczuciami po zwycięskim meczu z Fortem Jaksmanice.

„Mecz bardzo długo wyczekiwany, nasz zespół przeszedł duże przeformowanie kadrowe, do zespołu dołączyło 6 nowych graczy . Od samego początku mecz bardziej pod nasze dyktando wiele sytuacji niewykorzystanych dawało kopa do jeszcze większej pracy .
Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwsza połowę dośrodkowanie z rzutu rożnego gol na 1:0 na naszą korzyść .
Szybko strzelona druga bramka w drugiej połowie pobudziła zespół z Jaksmanic którzy stworzyli wiele sytuacji aby ten mecz odmienić na swoją korzyść i po strzeleniu bramki kontaktowej gra obu drużyn była bardzo chaotyczna lecz ostateczny cios wymierzony w końcówce meczu zamknął spotkanie i 3 pkt wracają do Orzechowiec. Moim chłopakom bardzo dziękuję za dobre spotkanie i koncentrację do samego końca , drużynie z Jaksmanic życzymy wszystkiego dobrego i powodzenia w kolejnych ligowym spotkaniach .”