Sebastian Goń: Chciałbym podziękować wszystkim kibicom za wsparcie i jedziemy dalej

1

Sebastian Goń zapewnił Gorliczance Gorliczyna zwycięstwo w derbach gminy w Przeworsk po bramce w 90’ minucie. Poniżej pomeczowa wypowiedź.

”Na początku chciałbym podziękować całej drużynie za walkę do samego końca. Wiedzieliśmy, że będzie to dla nas ciężki mecz, ale celowaliśmy w 3pkt. Mecz na początku ułożył się dla nas dobrze i zdobyliśmy bramkę na 1:0 po błędzie przeciwnika, jednak do szatni schodziliśmy przegrywając 1:2. W drugiej połowie z pełną motywacją zdominowaliśmy grę i stwarzaliśmy wiele sytuacji co poskutkowało wyjściem na prowadzenie w końcówce meczu. Chciałbym podziękować wszystkim kibicom za wsparcie i jedziemy dalej😁”