Robert Stecyk: Zasłużone zwycięstwo przed swoją publicznością na pewno cieszy

0 2

Wypowiedź Roberta Stecyka zawodnika Cresovii Kalników po zwycięskim spotkaniu z Pogórzem Dubiecko.

“Zasłużone zwycięstwo przed swoją publicznością na pewno cieszy. W pierwszej połowie zdominowaliśmy naszego rywala, pomimo tego że jako pierwsi straciliśmy bramkę przez błędy w komunikacji, to w dalszych fragmentach pokazaliśmy kto jest lepszy na murawie prowadząc do przerwy 3-1. Początek drugiej połowy nie układał się dla nas najlepiej – pojawiały się głupie błędy, przez co na własne życzenie straciliśmy gola kontaktowego, lecz w miarę szybko odpowiedzieliśmy atakami na bramkę rywala, które przyniosło oczekiwany rezultat – zdobycie kolejnej bramki i ustanowienie wyniku na 4-2. Podsumowując – byliśmy lepszą drużyną mimo tego, że mieliśmy braki kadrowe pokazaliśmy że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani na każdą okoliczność.” – Robert Stecyk.