Remis Pogoni-Sokół Lubaczów i porażka KS Wiązownica w dzisiejszych zmaganiach ligowych

1

W dzisiejszych meczach zespołów z naszego podokręgu, Pogoń-Sokół Lubaczów oraz KS Wiązownica zaprezentowały różne oblicza piłkarskiej rywalizacji.

W Lubaczowie, miejscowy Pogoń-Sokół zmierzył się z Avią Świdnik. Mecz zakończył się remisem 1:1, co z pewnością nie w pełni zadowala żadnej z drużyn. Gole padły dopiero w końcówce spotkania – najpierw Avia objęła prowadzenie za sprawą Eryka Galary w 84. minucie, ale gospodarze odpowiedzieli niemal natychmiast, kiedy to Oskar Majda wyrównał w 90. minucie. Mimo tego, że Pogoń-Sokół zdołał uniknąć porażki, remis ten sprawia, że drużyna wciąż szuka stabilności w swoich występach w lidze.

Z kolei w innym meczu, KS Wiązownica zmierzyła się z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski i niestety poniosła porażkę 0:2 Spotkanie było bardzo zacięte jednak to gospodarze, skutecznie wykorzystali swoje szanse. KS Wiązownica walczyła, jednak nie była w stanie wykorzystać swoich okazji, których im nie brakowało.

Obie drużyny z naszego regionu pokazują ducha walki, ale widać, że przed nimi jeszcze sporo pracy, aby móc regularnie cieszyć się zwycięstwami. Strona regularnie będzie monitorować ich postępy i dzielić się najnowszymi wynikami.