Rafał Maciuła: Ten punkt jest dla nas bardzo cenny również pod kątem mentalnym

0 1

KS Zdrój Horyniec – Zdrój zremisował w Gorliczynie z miejscową Gorliczanką 1:1. Po ostatnim gwizdku arbitra trener gości – Rafał Maciuła podzielił się swoimi pomeczowym odczuciami.

„Podobnie jak dwa tygodnie temu w Tuczempach słabo weszliśmy w mecz, to jest coś nad czym musimy popracować. W naszą grę bez piłki wkradł się chaos, Gorliczyna trochę nas zaskoczyła swoim ustawieniem, od początku narzucili mocne tempo, to była słaba połowa w naszym wykonaniu i znowu musieliśmy gonić wynik. Druga połowa była zdecydowanie lepsza, zawodnicy nawiązali walkę i udało się doprowadzić do remisu. Ten punkt jest dla nas bardzo cenny również pod kątem mentalnym. Potrzebowaliśmy przełamania, wierzę, że to będzie początek serii. Te trzy kolejki z przeciwnikami z czołówki ligi pokazały, że stać nas na wiele, to napawa optymizmem, ale zdajemy sobie sprawę, że to już jest ten moment w którym musimy zacząć regularnie punktować.” – Rafał Maciuła.