Radosław Gil: Zdrój po zimowych wzmocnieniach na pewno nie jednej drużynie sprawi sporo kłopotów

0 2

Piast Tuczempy pokonał w pierwszym meczu na wiosnę 2-1 KS Zdrój Horyniec – Zdrój. Radosław Gil bardzo cieszył się z kompletu punktów, a po meczu podzielił się z nami swoimi odczuciami.

„Byliśmy bardzo zmotywowani na tym meczu ponieważ na inauguracje sezonu do Horyńca pojechaliśmy bez 6 podstawowych zawodników i doznaliśmy wstydliwej porażki. Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze, po 20 minutach było już 2:0 i cały czas stwarzaliśmy kolejne sytuacje w których niestety brakowało finalizacji. Przeciwnicy do 45minuty oprócz dośrodkowań z dalszych odległości nie stworzyli sobie żadnej klarownej sytuacji, jednak w ostatniej akcji pierwszej części spotkania, po naszym źle  wykonanym rzucie wolnym nie przerwaliśmy akcji w sektorze środkowym boiska i nadzialiśmy się na kontrę która niestety zakończyła się bramką. W drugiej połowie obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji, Pan sędzia dość wysoko postawił sobie poprzeczkę jeśli chodzi o popełniane faule i niezły mecz zrobił się polem walki dla obu drużyn. Uważam że z przebiegu meczu byliśmy lepszą drużyną i zasłużyliśmy na zwycięstwo, aczkolwiek Zdrój po zimowych wzmocnieniach na pewno nie jednej drużynie sprawi sporo kłopotów.” – Radosław Gil.0