Podsumowanie I’ kolejki Jarosławskiej Ligi Okręgowej

1 2

Za nami pierwsza kolejka Ligi Okręgowej w sezonie 2023/24, który przyniosła nam dość dużo ciekawych spotkań.

Start Pruchnik pokusił się o niespodziankę w Przeworsku pokonując 2:3 miejscowego Orła, piłkarze gospodarzy nie wykorzystali w ostatnich minutach spotkania rzutu karnego, który mógł im dać punkt.

Dąb Dobkowice i Czuwaj Przemyśl, czyli dwaj beniaminkowie wygrali swoje spotkania. Dąb pokonał Kaszyce, zaś Czuwaj pomimo gry od 60 minuty w dziesiątkę dowiózł do końca wynik 1:0.

Trzeci beniaminek – Orkan Zapałów zremisował z Sanem Gorzyce, który latem przeszedł bardzo dużą przebudowę. Najtrudniejsze zadanie stało na pewno przed beniaminkiem z Siennowa, który mierzył się ze spadkowiczem z 4 ligi. LKS Skołoszów pokonał pewnie 3:0 Wisełkę Siennów.

Pewne zwycięstwo 2:5 odniósł kolejny spadkowicz z 4 ligi – Wólczanka Wólka Pełkińska, a cztery bramki na swoim koncie w tym spotkaniu zapisał Krzysztof Pietluch.

Wyjazdowe zwycięstwo odniosła również Gorliczanka, która wygrała 1:3 w Piwodzie, a dwie bramki zdobył nowy nabytek zespołu Sebastian Goń. Piast Tuczempy odwrócił losy meczu z Płomienirm Morawsko i po straconej bramce dokonali ‘remontady’ wygrywając ostatecznie 3:1.