Podsumowanie 7 kolejki – IV Liga Podkarpacka

2

Dynamiczny start i zacięta walka – Sokół Nisko remisuje z Legionem Pilzno

Podsumowanie:
Mecz pomiędzy Sokołem Nisko a Legionem Pilzno miał niespodziewany początek, gdy Piotr Syguła zdobył bramkę już w pierwszych sekundach po sprytnym kontrataku. Sokół długo szukał odpowiedzi, a przełom nastąpił dopiero w 63. minucie po uderzeniu Przemysława Kucy z dystansu po rzucie rożnym. Kolejne akcje gospodarzy nie przyniosły zmiany wyniku, mimo że próbowali przejąć inicjatywę. Legion, pomimo dobrych okazji Tomasza Baryczy, nie zdołał odzyskać prowadzenia i mecz zakończył się wynikiem 1:1. Obie drużyny walczyły do końca, lecz zabrakło im precyzji pod bramką rywala.

Szczegóły meczu

Ekoball Stal Sanok ratuje remis z Izolatorem Boguchwała

Mecz pomiędzy Ekoballem Stal Sanok a Izolatorem Boguchwała zakończył się remisem 1:1. W 42. minucie spotkania Aleksander Gajdek zdobył bramkę, dając prowadzenie Izolatorowi. Gospodarze odpowiedzieli w drugiej połowie, kiedy Tomasz Mateja w 56. minucie wyrównał wynik. Mimo licznych prób z obu stron, drużynom nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Dariusz Półkoszek, bramkarz Stali, wielokrotnie ratował swój zespół, zapewniając im jeden punkt w tym zaciętym spotkaniu.

Spektakularny remis: Osiem bramek w meczu Cosmos Nowotaniec – Sokół Kolbuszowa Dolna

Mecz Cosmos Nowotaniec z Sokołem Kolbuszowa Dolna był pełen emocji i zakończył się wynikiem 4:4. Cosmos prowadził już 3:0 po golach Dmytro Pirnacha, Ivana Hury i Nazara Verbnyya, jednak Sokół szybko odrobił straty. Patryk Szczurek, Kacper Wątróbski, i Jaba Phkhakadze strzelili bramki, ale to Michał Musik i Marcin Mokrzycki, dzięki golom w końcówce meczu, zapewnili wyrównanie i jeden punkt gościom. Sokół pozostał niepokonany na szczycie tabeli.

JKS Jarosław rozbija rezerwy Stali Mielec

JKS Jarosław zdominował rezerwy Stali Mielec w meczu 7. kolejki IV ligi podkarpackiej, wygrywając 4:0 na własnym stadionie. Wynik otworzył Andryi Trukhan po dobrze rozegranym rzucie rożnym w 12. minucie. Piotr Pindak podwyższył prowadzenie po przerwie, a Wojciech Reiman wykorzystał rzut karny. Czwarty gol padł po strzale Oliwiera Pilcha, który został zmylony przez rykoszet. Stal miała ograniczone szanse, by zmienić losy spotkania, a gospodarze skutecznie kontrolowali przebieg meczu.

Zwycięstwo Czarnych Jasło nad Strugiem Tyczyn na własnym stadionie

Czarni Jasło pokonali Strug Tyczyn 2:0 w 7. kolejce IV ligi podkarpackiej. Gospodarze wykorzystali swoje okazje, zdobywając bramki po błędach rywali. Pierwszy gol padł w 43. minucie po strzale Mateusza Michonia. W drugiej połowie Adrian Nowak podwyższył wynik na 2:0 w 68. minucie, co zapewniło pewne zwycięstwo Czarnym. Mimo dominacji w posiadaniu piłki, Strug Tyczyn nie znalazł sposobu na pokonanie dobrze zorganizowanej obrony gospodarzy i bramkarza Jakuba Dutki.

Orzeł Przeworsk wygrywa na wyjeździe z Sokołem Kamień

Orzeł Przeworsk zdobył cenne trzy punkty w wyjazdowym meczu z Sokołem Kamień, wygrywając 2:0. Gospodarze musieli uznać wyższość rywali po golach Michała Daniela w 42. minucie i Sylwestra Kielicha w końcówce spotkania, który wykorzystał sytuację “sam na sam”. Orzeł zdołał skutecznie wykorzystać swoje szanse i utrzymać przewagę, zapewniając sobie pewne zwycięstwo. Sokół, mimo wysiłków, nie był w stanie zdobyć bramki i zakończył mecz bez punktów.

Emocjonująca końcówka, ale Stal Łańcut triumfuje nad Sokołem Sieniawa

Stal Łańcut pokonała Sokół Sieniawa 3:2 w zaciętym meczu 7. kolejki IV Ligi Podkarpackiej. Już w 3. minucie Kamil Matofij zdobył bramkę dla gości, a kolejne gole dołożyli Paweł Piątek i Patryk Róg, dając Stali pewne prowadzenie. W końcówce gospodarze odrobili dwie bramki po trafieniach Jakuba Stefana i Mateusza Padiaska z rzutu karnego, ale zabrakło im czasu na wyrównanie. Stal zdobyła trzy punkty, odnosząc swoje drugie zwycięstwo w sezonie.

Igloopol Dębica wygrywa u siebie z Głogovią Głogów Małopolski

Igloopol Dębica pokonał Głogovię Głogów Małopolski 2:0 w 7. kolejce IV Ligi Podkarpackiej. Po bezbramkowej pierwszej połowie, gospodarze objęli prowadzenie w 70. minucie po golu Doriana Buczka. Wynik ustalił Marcin Stefanik w 89. minucie, zapewniając Igloopolowi kolejne zwycięstwo. Mecz rozegrano na Stadionie Miejskim im. 70-lecia Odzyskania Niepodległości w Dębicy przy udziale 150 kibiców.