Piotr Hanasko: Widać było, że chcemy odrobić stratę

0 1

Piotr Hanasko jest jednym z dwóch trenerów którzy prowadzą Unię Fredropol w rundzie wiosennej. W dzisiejszym spotkaniu Unia uległa Cresovii Kalników 1:2. Poniżej pomeczowa wypowiedź Piotra Hanasko.

„Mecz wyrównany, dużo walki na boisku. Obie drużyny pokazały się z dobrej strony. Czujemy lekki niedosyt, bo powinniśmy schodzić z boiska ze zdobytym chociażby jednym punktem. W pierwszej połowie to goście weszli lepiej w mecz, mieli okazje do strzelenia bramki, dwa razy ratował nas słupek przed utratą bramki. My próbowaliśmy rozgrywać piłkę, dobrze spisywał się środek pomocy, lecz za mało mieliśmy sytuacji podbramkowych. Druga połowa to dużo lepsza gra naszego zespołu a jednak tracimy po stałym fragmencie gry kolejną bramkę. Widać było, że chcemy odrobić stratę. Gramy wyżej, odważniej, oddajemy strzały na bramkę oraz mamy więcej stałych fragmentów gry. Udaje się w końcu zdobyć bramkę kontaktową ale zabrakło nam troszkę szczęścia żeby zremisować mecz. Drużyna rywala mimo naszych ataków dobrze się ustawiała i dzięki temu dowiozła do końca jednobramkową przewagę.” – Piotr Hanasko.