Piotr Głogowski: Przed nami teraz bardzo ważny mecz z drużyną Żurawianki

0 1

Wypowiedź Piotra Głogowskiego – zawodnika LKS-u Batycze po spotkaniu z Sanem Hureczko.

“Pierwsze minuty w wykonaniu naszej drużyny wyglądały obiecująco, następnie drużyna z Hureczka przejęła inicjatywę aż do końca pierwszej połowy z nielicznymi kontrami z naszej strony. W 60 minucie zawodnik z Sanu otrzymał czerwoną kartkę, a my rzucamy się z chaotycznym atakiem w pogoni za bramką. Kilka dobrych akcji w naszym wykonaniu kończy się golem dla Batycz, niestety w ostatniej akcji meczu Hureczko dobrze wykorzystuje stały fragment i mamy 1:1 Obie drużyny zagrały dobrze w obronie bez większej skuteczności w ataku. Przed nami teraz bardzo ważny mecz z drużyną Żurawianki w którym musimy zdobyć 3 pkt ! “