Piotr Bundyra: Miło jest zakończyć sezon takimi wynikami

0 0

„Miło jest zakończyć sezon takimi wynikami. 7 ostatnich meczów bez porażki, 6 zwycięstw i jeden remis zamazują głęboki kryzys, w którym trwaliśmy jeszcze na początku tej rundy. Mecz z Mołodyczem był trudny, przyjechała do nas drużyna walcząca o podium. Pierwsza połowa spotkania była zdecydowanie na korzyść gości, dobrze ustawiona i walcząca obrona i pewna postawa bramkarza sprawiły, że nie mogliśmy znaleźć drogi do ich bramki, dlatego po pierwszych 45 minutach przegrywaliśmy 0:2. Druga połowa rozpoczęła się akcją gości po której trafili w poprzeczkę, gdyby tu wpadła bramka, to raczej byłoby po meczu. Natomiast zaraz po tej akcji odnajdujemy dobre tempo, wymianiamy kilka podań, przesuwamy ciężar gry na połowę przeciwnika i strzelamy 3 bramki w niespełna 10 min odwracając losy spotkania. Zagubiona drużyna z Mołodycza pozwala nam jeszcze na strzelenie 4 gola i mecz zdecydowanie się uspokaja. Zryw gości i strzelenie bramki kontaktowej 5 min przed końcowym gwizdkiem wprowadza element dramaturgii ale dowozimy korzystny wynik do końca i wygrywamy 4:3. Dziękuję drużynie z Mołodycza za ciekawy, wyrównany mecz i kolegom z drużyny za kolejne zwycięstwo. Leśnik! 💚”