Patryk Broda: Mimo stykowego wyniku uważam ze wygrywamy zasłużenie

1

„Witam, mimo stykowego wyniku uważam ze wygrywamy zasłużenie choć mecz miał swoje fazy. Początkowo to my lepiej weszliśmy w mecz stwarzając zagrożenie pod bramka rywala ale ostatnie 20 minut pierwszej połowy należało już do przeciwnika. Podobnie wyglądała druga połowa, po strzelonej bramce na 1:0 cofnęliśmy się a drużyna Kalnikowa starała się odpowiedzieć jednak nasza linia defensywy wraz z Dawidem stanęła na wysokości zadania. Warto docenić bramkarza gospodarzy który w kilku sytuacjach popisał się świetnymi interwencjami utrzymując do 75 minuty wynik 0:0 my zaś jako całość zagraliśmy dosyc dobre spotkanie, jedyne czego szkoda to ze nie udało nam się zamknąć tego meczu wcześniej. Drużynie Kalnikowa życzę powodzenia bo z pewnością zasługują na wyższa pozycje w tabeli.” – Patryk Broda.