Norbert Baran: Od samego początku naciskaliśmy na drużynę z Urzejowic

0 3

Na sobotni mecz byliśmy bardzo zmotywowani, cała nasza drużyna wiedziała że jest to dla nas bardzo ważny mecz. Od samego początku naciskaliśmy na drużynę z Urzejowic i to my strzeliliśmy pierwsza bramkę. Niestety przyszła dekoncentracja i w krótkim czasie tracimy dwa gole. Mimo to nie tracimy wiary w siebie i jeszcze przed przerwą doprowadzamy do remisu. Druga połowa wyglądała zdecydowanie lepiej z perspektywy naszego budowania gry od bramki, co poskutkowało bramką na 2:3. Do końca spotkania pozostajemy konsekwentni w defensywie i to my wywozimy bardzo cenne 3pkt z trudnego terenu. Na koniec chciałabym podziękować trenerowi za zaufanie i wystawienie mnie od pierwszej minuty oraz całemu zespołowi za walkę do końca 💪🤍❤️