Miłosz Ślimak: Niestety druga połowa była o wiele lepsza w wykonaniu przeciwnika

1

„Wynik do połowy 1:1 dobrze ukazywał grę obu zespołów, ciężko było wskazać faworyta. Do przerwy mieliśmy motywację, aby zakończyć ten mecz z dorobkiem 3 punktów. Niestety druga połowa była o wiele lepsza w wykonaniu przeciwnika, a po pierwszych 15 minutach po powrocie na boisko ciężko było już myśleć o zwycięstwie, gdy przyjezdni wyszli na prowadzenie dwoma bramkami. Coraz bardziej widoczny jest brak treningów i kadrowe problemy. Jedynym plusem całej tej sytuacji jest to, że młodzi zawodnicy dostają szansę gry od trenera. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach pójdzie nam lepiej, a przeciwnikowi życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach i dziękuję za dobrą grę.” – Miłosz Ślimak, zawodnik zespołu UNUM Babice.