Michał Chmielewski: Drugi mecz z wygraną bardzo cieszy

4

Michał Chmielewski – trener Roztocza Narol skomentował wysokie zwycięstwo z Czarnymi Oleszyce.

„Drugi mecz z wygraną bardzo cieszy, kolejne punkty dopisane, 3 bramki przed przerwą i pełna kontrola 1 połowy mogły się podobać zebranym kibicom.
Przed druga połowa powtarzałem zawodnikom żebyśmy nie powtórzyli meczu z rundy jesiennej, gdzie tak samo do przerwy prowadziliśmy 3 bramkami by finalnie wygrać 3:2
Na szczęście w drugiej połowie zamknęliśmy wynik zdobywając kolejna bramkę, choć mogliśmy strzelić więcej bo okazji w drugiej połowie było wiele. Szkoda ze nie udało się utrzymać czystego konta, ale najważniejsze 3 punkty dopisane do ligowej tabeli.
Dziękuję swoim zawodnikom oraz drużynie przeciwnej, przy okazji życząc powodzenia w następnych meczach.”