Michał Blok: Spotkanie dla kibica miało bardzo ciekawy przebieg

0 4

Spotkanie dla kibica miało bardzo ciekawy przebieg. Początkowo obydwa zespoły czekały na ruch rywala. Widać, że zarówno Munina jak i zespół Laszek zgrywają się dopiero w nowych składach i potrzeba czasu żeby to lepiej zatrybiło szczególnie przy finalizacji akcji. Munina próbowała kreować ataki głównie przez utrzymanie się przy piłce, ciekawie budując akcje przez środek pola, za to Laszki szukały swojej przewagi głównie w ataku szybkim i kontrze, co już na początku spotkania dało im rzut karny, który świetnie obronił bramkarz Muniny. Przysłowie się spełniło i niewykorzystana sytuacja się szybko zemściła po precyzyjnym strzale Kubasa z lewej nogi. Obydwie strony miały swoje sytuacje ale to Laszki mocniej ostrzeliwały bramkę Muniny trafiając 3 razy. Munina dość biernie wyglądała szczególnie w drugiej połowie i wydawać się mogło że przy wyniku 3-1 dla Laszek jest już po meczu ale ambicja i wola walki zawodników z Muniny w ostatnich 15 minutach spotkania pozwoliła powrócić do gry – najpierw po dośrodkowaniu Pilcha i finalizacji Kubasa, później zaś po młotku” z dystansu Portasa doprowadziliśmy do remisu, który z przebiegu spotkania myślę że dla obydwu zespołów był sprawiedliwy.