Mateusz Ważny: Cieszy zwycięstwo, ale skupiamy się już na następnym rywalu

1

„Wywozimy cenne 3 punkty z bardzo trudnego terenu. Od samego początku wiedzieliśmy. że ten mecz nie będzie należał do najłatwiejszych i żeby zdobyć komplet punktów musimy być skupieni od pierwszych minut. Cieszy bardzo postawa każdej formacji już od pierwszego gwizdka sędziego. Wychodzimy na ten mecz lekko cofnięci dzięki czemu przerywamy wszystkie akcje przeciwnika na swojej połowie jednocześnie wyprowadzając liczne kontrataki. Dwa z nich udaje nam się skutecznie zamienić na bramkę i na przerwę do szatni schodzimy z dwubramkowym prowadzeniem. Niestety w drugą część spotkania wchodzimy zupełnie inaczej. Liczne starty, brak koncentracji i chaos w naszej grze pozwala by przeciwnik zdobył bramkę na 2-1. Mecz tak naprawdę zaczyna się od nowa a nasz rywal poczuł wiatr w żaglach. Jednak po straconej bramce to my zaczynamy coraz częściej atakować i wychodzić z powrotem z kontratakami i kolejne dwa trafienia należą już tylko do nas. Cieszy zwycięstwo, ale skupiamy się już na następnym rywalu i wyeliminowaniu błędów które popełniliśmy w dzisiejszym spotkaniu. Przeciwnikowi bardzo dziękujemy za grę i życzymy powodzenia w dalszej części rozgrywek.” – Mateusz Ważny.