Mateusz Tarnowski: Z meczu wyciągniemy wnioski i w następnym powalczymy o komplet punktów

0

„Kolejny mecz za nami w którym mogliśmy utrzeć nosa liderowi. Pierwsza połowa nie najgorsza w naszym wykonaniu, lecz do szatni schodzimy z wynikiem 0:2 dla gości. Po przerwie szybko strzelona bramka dodała nam mocy i motywacji do strzelenia kolejnych.Tak też się stało kilka minut po strzeleniu pierwszej bramki strzelamy drugą. Niestety tracimy bramkę na 3:2 która podcina nam skrzydła i w efekcie tracimy bramkę na 4:2, szkoda bo można było wywalczyć przynajmniej jeden punkt, gdyż mieliśmy dużo okazji w tym meczu. W tym meczu akcje działy się jak w jedną tak i w drugą stronę. Z meczu wyciągniemy wnioski i w następnym powalczymy o komplet punktów w Gorliczynie gdzie zagramy mecz o 6 punktów i już dziś zapraszam kibiców na to spotkanie. Pozdrawiam oraz walczymy dalej bo nadal wszystko w naszych rękach. Drużynie przeciwnej gratuluję i życzę powodzenia w dalszych meczach…”