Marcin Rogowski: Zespół pokazuje swoją siłę i moc w ofensywie

4

Na początku chciałem podziękować chłopakom za walkę i zaangażowanie każdego z nich. Dużo zdrowia zostawiliście na boisku i za to należy się wam szacunek💪. Do meczu przystępowaliśmy w okrojonym składzie, ale każdy kto wyszedł na boisko pokazał moc i charakter. Na własne życzenie po raz kolejny komplikujemy sobie mecz, gdyż musimy gonić wynik od 1 minuty(rozdajemy prezenty jak 6 grudnia na mikołaja – musimy z tym skończyć). Zespół pokazuje swoją siłę i moc w ofensywie, co za tym idzie nadrabiamy i w końcówce meczu prowadzimy 3:2. Powinniśmy to spotkanie wygrać, jednak tracimy bramkę na kilka minut przed końcem spotkania. Szanujemy zdobyty punkt na ciężkim terenie, ale pozostaje bardzo duży niedosyt. Dziękujemy drużynie K.S Szówsko za mecz i życzymy powodzenia w lidze.