Maciej Słoma: Chłopakom chciałbym podziękować za walkę i zaangażowanie bo naprawdę zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku

1

„Witam,
Jadąc do Różniatowa wiedzieliśmy, że czeka nas ciężki mecz ale nie spodziewaliśmy się takiego początku meczu, w pierwszych piętnastu minutach przeciwnik wykorzystał nasze błędy i było już 2:0 dla gospodarzy lecz nie schowaliśmy głowy w piach i dążyliśmy do jak najszybszego kontaktu i nam się to udało, schodziliśmy do szatni z wynikiem 2:1.
Druga połowa zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu, kontrolowaliśmy grę, kreowaliśmy dużo sytuacji i powinniśmy doprowadzić przynajmniej do remisu, niestety zabrakło nam szczęścia, drużyna z rozniatowa nie zagrażała nam dosyć mocno ale poszła z jedną kontrą i udało im się strzelić na 3:1, gospodarze byli dzisiaj po prostu skuteczniejsi i to co mieli zamienili na bramki.
Zapominamy już o tym meczu i skupiamy się na kolejnym przeciwniku.
Chłopakom chciałbym podziękować za walkę i zaangażowanie bo naprawdę zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku, drużynie z Rożniatowa dziękujemy za dzisiejsze spotkanie i życzymy powodzenia w dalszych meczach.
Pozdrawiam” – Maciej Słoma (zawodnik zespołu Start Mirocin€).