Maciej Niemiec: Płazów też miał sytuacje

1

„Pierwsze 20 minut pierwszej połowy wyglądało bardzo dobrze, stwarzaliśmy dużo akcji bramkowych nie pozwoliliśmy zawodnikom z płazowa wyjść z własnej połowy
Pierwsza bramka wpadła w 12 minucie po pięknym strzale Patryka Łupucha z rzutu wolnego
Druga bramka wpadła nie długo później po strzale Kamila Przepłaty, niestety po przytoczonych już 20 minutach, zmęczenie dało górę bo nie było widać takiego pressingu jak z pierwszym minut meczu w naszym wykonaniu i płazów przystąpił do ataku
Zawodnik z Płazowa wyszedł sam na sam ze mną i strzelił bramkę na 2-1
Tak właśnie zakończyła się pierwsza połowa.
W drugiej połowie od samego początku przystąpiliśmy do ataku gdzie też stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych, gdzie wykorzystał to Marcin Marek w 57 minucie strzelając gola na 3:1
Płazów też miał sytuacje które mogły lub zagroziły mojej bramce, tak oto chwilę później drużyna z Płazowa strzeliła mi bramkę kontaktową.
Wynik do końca pozostał jednak taki sam 3:2.” – Maciej Niemiec, bramkarz zespołu LKS Mołodycz.