Łukasz Sęga: Przeciwnicy bez litości wykorzystywali nasze błędy

1

„Pierwsza połowa była całkowicie pod naszą kontrolą jednak pomimo wielu strzałów zabrakło nam skuteczności. Bramkarz Czerwonych Cewków był tego dnia w wysokiej formie i bronił praktycznie wszystko. Niestety po jednej z kontr w ostatniej minucie pierwszej połowy tracimy bramkę i na przerwę schodzimy przegrywając 1:0. W drugiej połowie zespół gości kompletnie cofnął się na własną połowę i liczył tylko na kontrataki. I znów pomimo wielu akcji, piłka nie chciała nam tego dnia wpaść do bramki. Przeciwnicy bez litości wykorzystywali nasze błędy i strzelali kolejne bramki. Drużynie gości dziękujemy za mecz, a my przygotowujemy się do kolejnego ciężkiego spotkania za tydzień.” – Łukasz Sęga (bramkarz – Rolnik Wólka Krowicka).