Krzysztof Bajwoluk: Mecze z Wiarem zawsze były dla naszego zespołu trudne i tym razem nie było inaczej

1

Mecze z Wiarem zawsze były dla naszego zespołu trudne i tym razem nie było inaczej. W pierwszej połowie panował w naszym zespole lekki chaos, jednak to my wyszliśmy na prowadzenie 1:0 po wrzutce Kuby Stelmacha i mojej bramce na raty. Druga połowa zaczęła się dla nas pechowo – nieporozumienie z arbitrem przy rzucie wolnym spowodowało, że drużyna Wiaru szybko wznowiła grę i straciśmy bramkę na 1:1. W końcówce spotkania tzw. centrostrzał Kuby Stelmacha trafił do bramki gospodarzy. Zdobyliśmy 3 punkty na trudnym terenie. Drużyna pokazała charakter oraz zaangażowanie, realizując cel postawiony przed meczem przez trenera. Przede wszystkim brawa dla młodzieży. Pozdrawiam” – Krzysztof Bajwoluk, Żurawianka Żurawica.

Wiar Huwniki 1:2 Żurawianka Żurawica (B klasa, Przemyśl).