Krzysztof Arian: Drużynie Unii Łukawiec gratulujemy awansu do rozgrywek A klasy Lubaczów

0 3

„Do meczu przystąpiliśmy z nastawieniem pewnej wygranej. Chcieliśmy pokazać drużynie przeciwnej że nie przyjechali po łatwe trzy punkty. Mecz od pierwszych minut był zdecydowanie po stronie naszej drużyny, wysoki pressing pozwolił na otwarcie wyniku. Na kolejne działania lksu nie trzeba było długo czekać, tym skutkiem schodzimy po pierwszej połowie z wynikiem 2:0. Po przerwie wychodzimy z pewnością siebie, dokładając kolejne dwie bramki. Całej drużynie Mołodycza należą się brawa za zaangażowanie i oddane serca na boisku po przez ten mecz i cały sezon 2022/23. Pełną pewność myśli kierujemy się na awans w kolejnym sezonie, a drużynie Unii Łukawiec Gratulujemy awansu do rozgrywek A klasy Lubaczów.”