Kamil Kuchta: Młodów strzelił decydującego gola i tak zakończyła się nasza seria 7 meczów bez porażki

0 1

Wypowiedź Kamila Kuchty zawodnika Gwiazdy Wielkie Oczy po przegranym spotkaniu spotkaniu ze Zrywem Młodów.

„Mecz od początku był bardzo zacięty i wyrównany, obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe, lecz to my po dobrym pressingu strzelamy szybko pierwszą bramkę. W kolejnych minutach spotkania okazję na zdobycie bramki mieli goście jak i my, ale to Zryw pierwszy strzela bramkę wyrównującą z rzutu wolnego i do przerwy na tablicy był wynik 1:1. Po przerwie każdy chciał strzelić bramkę dającą zwycięstwo, ale to Młodów strzelił decydującego gola i tak zakończyła się nasza seria 7 meczów bez porażki. Na zakończenie przede wszystkim chciałbym podziękować moim kolegom z drużyny za trud włożony w to ciężkie spotkanie. Podnosimy głowy i w następnym meczu walczymy o 3 punkty.

Przeciwnikowi gratuluję oraz życzę powodzenia w kolejnych spotkaniach.”