Kamil Bielec: To był słaby mecz w naszym wykonaniu

2

„Mecz rozgrywany był w ciężkich warunkach. Słońce i wysoka temperatura nie sprzyjała zawodnikom obu drużyn.
Szybko, bo już w 7 minucie meczu tracimy pierwszą bramkę po błędzie w obronie, druga bramka to z kolei błąd naszego bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk i mamy 0:2. Udało nam się zdobyć bramkę kontaktową przed końcem pierwszej połowy, ale w drugiej odsłonie meczu to zawodnicy Korony dokładają w przeciagu 3minut kolejne dwie bramki i wygrywają ten mecz. To był słaby mecz w naszym wykonaniu, na pewno stac nas na wiecej co mam nadzieje uda sie pokazac w kolejnych meczach. Chcielibyśmy na koniec życzyć szybkiego powrotu do zdrowia, zawodnikowi Korony Miłoszowi, który doznał kontuzji kolana w drugiej połowie. Pozdrawiam” – Kamil Bielec, KS Pogórze Dubiecko.