Kamil Adamski: Walczymy o nasz cel, którym jest awans w tym sezonie

1

Witam serdecznie wszystkich sympatyków lokalnej piłki nożnej oraz niższych klas rozgrywkowych na Podkarpaciu.

Sam mecz rozpoczął się dla nas idealnie, ponieważ już po 10 minutach prowadziliśmy z Artmaxem 3:0.
Kolejne fazy spotkania toczyły się w dużej mierze w środkowej strefie boiska, gdzie nie brakowało walki. Pierwszą połowę zakończyliśmy wynikiem 3:0, co jeszcze bardziej zmotywowało naszych zawodników do zdobywania kolejnych bramek.
Druga połowa rozpoczęła się od ataków zespołu z Pikulic, co skutkowało bramką na 3:1. Jednak tuż po tym golu szybko odpowiedzieliśmy trzema kolejnymi trafieniami, co ostatecznie dało nam pewne zwycięstwo 6:1.
Dziękujemy drużynie z Pikulic za mecz, a my dalej walczymy o nasz cel, którym jest awans w tym sezonie.” – Kamil Adamski, zawodnik zespołu Bizon Medyka.