Kacper Rabczak: Z minuty na minutę spotkanie stawało się coraz bardziej otwarte, lecz to nasza drużyna przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść

0 192

“Ostatni mecz po raz kolejny pokazał, że nasza drużyna zawsze gra do końca. Weszliśmy dobrze w mecz, udało nam się skonstruować kilka dobrych sytuacji, z których jedną wykorzystaliśmy i do przerwy schodziliśmy z wynikiem 1:0. W drugiej połowie delikatnie stanęliśmy, a goście zaczęli dochodzić do głosu, i po jednej z sytuacji strzelili bramkę wyrównującą. Od tego momentu mecz głównie toczył się w środkowej części boiska. Z minuty na minutę spotkanie stawało się coraz bardziej otwarte, lecz to nasza drużyna przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść po bramce Radka Kolasy w 85. minucie. Cieszą kolejne 3 punkty, a już dzisiaj zapraszam wszystkich na mecz do Kańczugi.” – Kacper Rabczak, Nafta-Gaz Jodłówka.

Nafta-Gaz Jodłówka 2-1 Alabaster Łopuszka Wielka (Klasa A, Przeworsk).