Jan Pindak: Pragnę wyróżnić kolegów z drużyny Santosu Piwoda, którzy dali z siebie 110% w meczu z Orłem Przeworsk

0 1

„Witam,

Uważam, że sobotni mecz pomiędzy klubami Orzeł Przeworsk oraz Santos Piwoda stał na dobrym poziomie. Kibice zgromadzeni w sobotnie popołudnie mogli zobaczyć dwie drużyny, które chciały ofensywnie grać w piłkę, co w rezultacie przełożyło się na interesujący mecz z wieloma akcjami ofensywnymi.

Jako pierwsi zdobyliśmy bramkę po rzucie rożnym w 12 minucie meczu. Rywale natomiast odpowiedzieli golem na 1:1 w 37 minucie, a w 51 minucie wyszli na prowadzenie 2:1. Z przebiegu spotkania uważam, że remis byłby sprawiedliwym wynikiem. Obydwa zespoły stworzyły sobie kilka dobrych okazji do zdobycia gola.

Pragnę wyróżnić kolegów z drużyny Santosu Piwoda, którzy dali z siebie 110% w meczu z Orłem Przeworsk. Woli walki, zaangażowania oraz chęci zwycięstwa nie można było nikomu odmówić.

Piłkarzom Orła Przeworsk gratuluję zwycięstwa i dziękuję za dobrą, sportową rywalizację.