Jakub Farion: Na pochwałę zasługuje defensywa, która nie dopuściła do utraty bramki, ale także i ofensywa, lecz szkoda niektórych niewykorzystanych sytuacji

0 0

„Moim zdaniem dzisiejszy mecz nie należał do najłatwiejszych, ale ogólnie rzecz biorąc zagraliśmy dobry mecz pokonując rywala wynikiem 3:0. Pierwsza połowa może nie do końca ułożyła się po naszej myśli, gdyż popełnialiśmy błędy przy wyprowadzaniu akcji, a drużyna Piasta Antoniki wykorzystując to stworzyła parę niebezpiecznych sytuacji bramkowych, lecz w ostateczności po kilku stworzonych przez nas sytuacjach, to my schodziliśmy do szatni z jednobramkową przewagą. Natomiast w drugiej połowie nasza gra układała się lepiej, gdyż stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych oraz nie popełnialiśmy prostych błędów. W drugiej połowie strzeliliśmy dwie bramki ustalając wynik do końca meczu. Na pochwałę zasługuje defensywa, która nie dopuściła do utraty bramki, ale także i ofensywa, lecz szkoda niektórych niewykorzystanych sytuacji, gdyż wynik mógł być dla nas korzystniejszy. Uważam, że wraz z piłkarzami Piasta Antoniki zapewniliśmy dobre widowisko dla kibiców. Dziękuje drużynie Piasta Antoniki za dobrą i sportową rywalizację oraz życzę powodzenia w ostatniej kolejce.”