Hubert Baran: Na chłodno po meczu martwi nasza nieskuteczność pod bramka rywala

5

Hubert Baran kapitan Orła Torki skomentował dzisiejsze zwycięstwo nad zespołem Gwiazdy Maćkowice.

”Do meczu podeszliśmy bardzo skoncentrowani, wiedząc że Maćkowice to bardzo niewygodny rywal. W pierwszej połowie niekoniecznie zrealizowaliśmy swoje założenia przedmeczowe. Mimo tego szybko otworzyliśmy wynik. Następna cześć gry pomimo kilku sytuacji stwarzanej przez nasz zespół nie potrafiliśmy dołożyć kolejnej bramki. Dużo niedokładności pretensji i po wymianie ciosów i do przerwy schodzimy z wynikiem 2:1. W drugą część meczu wychodzimy jak po swoje szybko dokładając kolejne bramki i na spokojnie kontrolując mecz. Na chłodno po meczu martwi nasza nieskuteczność pod bramka rywala, gdyż w całym meczu stworzyliśmy sobie mnóstwo okazji dzięki którym mogliśmy strzelić dużo więcej goli. Teraz czeka nas bardzo ciężka przeprawa w Małkowicach z Orłami, na którą wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy. Drużynie z Maćkowic życzę wszystkiego dobrego i dziękuję za dzisiejszy mecz.”