Grzegorz Gierczak: Piłka to niestety gra błędów i taki się nam przydarzył co skutkowało rzutem karnym

0 4

“Beniaminek przystąpił do tego meczu bardzo zmotywowany, mój zespół starał się konstruować akcje bocznymi sektorami boiska czy środkiem i jedna z tych akcji sfinalizował Marcin Mucha strzałem z poza pola karnego. Mogliśmy w pierwszej połowie rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść wykorzystując sytuacje jakie sobie stworzyliśmy. Piłka to niestety gra błędów i taki się nam przydarzył co skutkowało rzutem karnym. Przed końcem pierwszej połowy przeciwnik oddał jedyny celny strzał z którego padła bramka na 2:1. W drugiej połowie dążyliśmy do zmiany wyniku lecz byliśmy nieskuteczni i w doliczonym czasie gry straciliśmy trzecią bramkę. Gratuluję zespołowi z Dobkowic. My będziemy chcieli zmazać tą dzisiejszą plamę i już w środę pokazać dobrą i skuteczną grę tak aby na konto zespołu z Kaszyc powędrowały 3pkt.” – Grzegorz Gierczak