Grzegorz Gierczak: Moja drużyna nie tylko odrobiła dwubramkową stratę, ale w 91. minucie zdobyła gola na 3:2

1

„Witam. Pierwszy debiutancki mecz jako trenera oraz inauguracyjny występ zespołu uważam za udany. Mimo że nie wszystko przebiegło zgodnie z naszymi założeniami – to my mieliśmy jako pierwsi strzelić gola  – po 30 minutach przegrywaliśmy już 2:0. Cieszę się jednak, że zespół nie stracił wiary w pozytywny wynik i we własne umiejętności. Moja drużyna nie tylko odrobiła dwubramkową stratę, ale w 91. minucie zdobyła gola na 3:2. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie. Miło jest, po 10 latach, trenować i grać z tymi samymi wspaniałymi piłkarzami, z którymi miałem okazję pracować dekadę temu – gdy mieli 16, może 18 lat .
Dziękuję także drużynie z Maćkowic za uczciwą rywalizację i życzę trenerowi Janowi Niemcowi wielu zwycięstw w nadchodzących meczach.
Pozdrawiam serdecznie! ” – Grzegorz Gierczak, trener zespołu KS Pogórze Dubiecko.