Dawid Partyka: “Zwycięstwo po trudnym meczu – pokazaliśmy serce i waleczność do końca”

6

Wygrywamy kolejny mecz, chociaż nie był on dla nas łatwy, ponieważ drużyna gospodarzy miała sporo sytuacji zarówno w pierwszej połowie, jak i w drugiej. Po pierwszej połowie schodzimy z remisem.

Druga połowa była dla nas nieco lepsza – stworzyliśmy dogodną akcję, w której Patryk Marut asystował Patrykowi Iwaneczce, a ten zdobył bramkę na 1:0. Do 90. minuty było dużo emocji, ale nasz bramkarz pokazał swoje umiejętności i obronił sytuację sam na sam. Jestem bardzo zadowolony z całej drużyny, która naprawdę walczyła do końca i zostawiła serce na boisku.

To wszystko również dzięki trenerowi i zarządowi. Drużynie przeciwnej dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Piast II Tuczempy – Strażak Sośnica (Klasa B Jarosław)