Klasa A Stalowa Wola II

2023/2024 Klasa A
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
13
9
2
2
29
10
19
29
2
13
8
1
4
28
14
14
25
3
13
7
3
3
41
20
21
24
4
13
7
3
3
27
13
14
24
5
r z z z z
13
7
2
4
38
22
16
23
6
p z r z z
13
6
5
2
34
20
14
23
7
13
6
2
5
28
26
2
20
8
13
6
2
5
21
23
-2
20
9
z p p z p
13
4
6
3
18
13
5
18
10
13
4
3
6
24
41
-17
15
11
13
4
1
8
18
29
-11
13
12
13
2
3
8
17
37
-20
9
13
13
2
2
9
19
45
-26
8
14
13
1
1
11
17
46
-29
4
pokaż na pełnym ekranie
1 Podlesianka Kamień 1–1 2–0 2–3 1–0 2–1 2–0 6–1 6–1
2 LKS Brzyska Wola 5–3 2–0 0–3 6–1 3–0 1–0
3 Unia Nowa Sarzyna 3–0 9–1 5–0 3–1 6–2 3–0
4 Górnovia Górno 3–0 1–1 2–2 4–0 4–1 2–0 3–0
5 LZS Podwolina 2–0 1–3 3–0 7–0 5–4 3–3 1–2
6 Łęg Stany 2–0 2–3 3–3 3–3 1–1 3–1
7 PUKS Francesco Jelna 1–3 0–0 2–0 3–1 6–0 2–0
8 Staromieszczanka Stare Miasto 1–2 0–4 2–1 1–0 5–3 2–0 1–1
9 KS Sarzyna 0–0 1–0 0–0 1–0 2–3 1–1 1–4 3–1
10 Retman Ulanów 4–4 2–1 1–5 3–2
11 Advit Łętownia 0–2 0–1 1–2 2–0 1–1 0–2
12 Sokół Hucisko 0–4 1–6 0–1 0–0 2–2 1–2 3–2
13 Ceramika Harasiuki 1–8 1–1 5–1 2–4 1–3 4–3
14 San Wierzawice 0–3 0–2 3–8 1–3 0–7 3–3 3–4
Kolejka 1
12 sie 2023
- 15:00
Staromieszczanka Stare Miasto
1 1
Ceramika Harasiuki
12 sie 2023
- 17:00
Górnovia Górno
3 0
LKS Brzyska Wola
12 sie 2023
- 17:00
LZS Podwolina
7 0
Retman Ulanów
13 sie 2023
- 16:00
San Wierzawice
3 4
Advit Łętownia
13 sie 2023
- 17:00
Podlesianka Kamień
2 0
Unia Nowa Sarzyna
13 sie 2023
- 17:00
Sokół Hucisko
1 6
Łęg Stany
13 sie 2023
- 17:00
KS Sarzyna
1 1
PUKS Francesco Jelna
Kolejka 2
19 sie 2023
- 16:30
PUKS Francesco Jelna
1 3
LZS Podwolina
19 sie 2023
- 17:00
Górnovia Górno
3 0
San Wierzawice
20 sie 2023
- 17:00
LKS Brzyska Wola
1 0
Ceramika Harasiuki
20 sie 2023
- 17:00
Retman Ulanów
3 2
Staromieszczanka Stare Miasto
20 sie 2023
- 17:00
Łęg Stany
1 1
KS Sarzyna
20 sie 2023
- 17:00
Advit Łętownia
0 2
Podlesianka Kamień
20 sie 2023
- 17:30
Unia Nowa Sarzyna
3 1
Sokół Hucisko
Kolejka 3
26 sie 2023
- 12:00
LZS Podwolina
1 3
Łęg Stany
26 sie 2023
- 15:00
Staromieszczanka Stare Miasto
5 3
PUKS Francesco Jelna
27 sie 2023
- 13:00
Ceramika Harasiuki
5 1
Retman Ulanów
27 sie 2023
- 17:00
Podlesianka Kamień
2 3
Górnovia Górno
27 sie 2023
- 17:00
Sokół Hucisko
1 2
Advit Łętownia
27 sie 2023
- 17:00
KS Sarzyna
0 0
Unia Nowa Sarzyna
6 wrz 2023
- 18:00
San Wierzawice
0 2
LKS Brzyska Wola
Kolejka 4
2 wrz 2023
- 16:30
PUKS Francesco Jelna
6 0
Ceramika Harasiuki
2 wrz 2023
- 17:00
Górnovia Górno
4 1
Sokół Hucisko
3 wrz 2023
- 11:00
LKS Brzyska Wola
6 1
Retman Ulanów
3 wrz 2023
- 15:00
San Wierzawice
0 3
Podlesianka Kamień
3 wrz 2023
- 17:00
Łęg Stany
3 3
Staromieszczanka Stare Miasto
3 wrz 2023
- 17:00
Advit Łętownia
1 1
KS Sarzyna
3 wrz 2023
- 17:30
Unia Nowa Sarzyna
3 0
LZS Podwolina
Kolejka 5
9 wrz 2023
- 12:00
LZS Podwolina
5 4
Advit Łętownia
9 wrz 2023
- 15:30
Staromieszczanka Stare Miasto
2 1
Unia Nowa Sarzyna
10 wrz 2023
- 16:00
Podlesianka Kamień
1 1
LKS Brzyska Wola
10 wrz 2023
- 16:00
Sokół Hucisko
3 2
San Wierzawice
10 wrz 2023
- 16:00
KS Sarzyna
1 0
Górnovia Górno
10 wrz 2023
- 16:00
Retman Ulanów
1 5
PUKS Francesco Jelna
10 wrz 2023
- 17:00
Ceramika Harasiuki
1 1
Łęg Stany
Kolejka 6
16 wrz 2023
- 16:00
Unia Nowa Sarzyna
6 2
Ceramika Harasiuki
16 wrz 2023
- 16:00
Górnovia Górno
2 2
LZS Podwolina
16 wrz 2023
- 16:00
San Wierzawice
0 7
KS Sarzyna
16 wrz 2023
- 19:00
Advit Łętownia
2 0
Staromieszczanka Stare Miasto
17 wrz 2023
- 11:00
LKS Brzyska Wola
0 3
PUKS Francesco Jelna
17 wrz 2023
- 16:00
Łęg Stany
3 1
Retman Ulanów
17 wrz 2023
- 16:00
Podlesianka Kamień
6 1
Sokół Hucisko
Kolejka 7
23 wrz 2023
- 16:00
KS Sarzyna
0 0
Podlesianka Kamień
23 wrz 2023
- 16:00
Staromieszczanka Stare Miasto
1 0
Górnovia Górno
23 wrz 2023
- 16:00
PUKS Francesco Jelna
0 0
Łęg Stany
23 wrz 2023
- 16:30
LZS Podwolina
1 2
San Wierzawice
24 wrz 2023
- 16:00
Sokół Hucisko
0 4
LKS Brzyska Wola
24 wrz 2023
- 16:00
Ceramika Harasiuki
2 4
Advit Łętownia
24 wrz 2023
- 16:00
Retman Ulanów
4 4
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 8
30 wrz 2023
- 13:00
Unia Nowa Sarzyna
9 1
PUKS Francesco Jelna
30 wrz 2023
- 19:00
Advit Łętownia
0 2
Retman Ulanów
1 paź 2023
- 11:00
LKS Brzyska Wola
2 0
Łęg Stany
1 paź 2023
- 15:00
Górnovia Górno
2 0
Ceramika Harasiuki
1 paź 2023
- 15:00
San Wierzawice
1 3
Staromieszczanka Stare Miasto
1 paź 2023
- 15:00
Podlesianka Kamień
1 0
LZS Podwolina
1 paź 2023
- 15:00
Sokół Hucisko
0 0
KS Sarzyna
Kolejka 9
7 paź 2023
- 16:00
PUKS Francesco Jelna
2 0
Advit Łętownia
8 paź 2023
- 11:00
Staromieszczanka Stare Miasto
1 2
Podlesianka Kamień
8 paź 2023
- 15:00
KS Sarzyna
1 0
LKS Brzyska Wola
8 paź 2023
- 15:00
LZS Podwolina
3 3
Sokół Hucisko
8 paź 2023
- 15:00
Ceramika Harasiuki
4 3
San Wierzawice
8 paź 2023
- 15:00
Retman Ulanów
2 1
Górnovia Górno
8 paź 2023
- 15:00
Łęg Stany
2 3
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 10
14 paź 2023
- 15:00
Górnovia Górno
4 0
PUKS Francesco Jelna
14 paź 2023
- 15:00
Podlesianka Kamień
6 1
Ceramika Harasiuki
14 paź 2023
- 15:00
KS Sarzyna
2 3
LZS Podwolina
14 paź 2023
- 18:00
Advit Łętownia
1 2
Łęg Stany
15 paź 2023
- 11:00
LKS Brzyska Wola
5 3
Unia Nowa Sarzyna
15 paź 2023
- 15:00
San Wierzawice
3 3
Retman Ulanów
15 paź 2023
- 15:00
Sokół Hucisko
0 1
Staromieszczanka Stare Miasto
Kolejka 11
21 paź 2023
- 13:00
Unia Nowa Sarzyna
5 0
Advit Łętownia
21 paź 2023
- 15:00
LZS Podwolina
2 0
LKS Brzyska Wola
21 paź 2023
- 15:00
Podlesianka Kamień
2 0
Retman Ulanów
22 paź 2023
- 12:00
Staromieszczanka Stare Miasto
2 0
KS Sarzyna
22 paź 2023
- 15:00
Ceramika Harasiuki
1 3
Sokół Hucisko
22 paź 2023
- 15:00
PUKS Francesco Jelna
2 0
San Wierzawice
22 paź 2023
- 15:00
Łęg Stany
3 3
Górnovia Górno
Kolejka 12
28 paź 2023
- 12:00
San Wierzawice
3 8
Łęg Stany
28 paź 2023
- 15:00
Górnovia Górno
1 1
Unia Nowa Sarzyna
29 paź 2023
- 11:00
LKS Brzyska Wola
3 0
Advit Łętownia
29 paź 2023
- 14:00
Podlesianka Kamień
2 1
PUKS Francesco Jelna
29 paź 2023
- 14:00
Sokół Hucisko
2 2
Retman Ulanów
29 paź 2023
- 14:00
KS Sarzyna
3 1
Ceramika Harasiuki
29 paź 2023
- 14:00
LZS Podwolina
3 0
Staromieszczanka Stare Miasto
Kolejka 13
4 lis 2023
- 13:30
Unia Nowa Sarzyna
3 0
San Wierzawice
4 lis 2023
- 13:30
KS Sarzyna
1 4
Retman Ulanów
4 lis 2023
- 14:00
PUKS Francesco Jelna
3 1
Sokół Hucisko
4 lis 2023
- 14:00
Advit Łętownia
0 1
Górnovia Górno
5 lis 2023
- 13:30
Staromieszczanka Stare Miasto
0 4
LKS Brzyska Wola
5 lis 2023
- 13:30
Ceramika Harasiuki
1 8
LZS Podwolina
5 lis 2023
- 13:30
Łęg Stany
2 0
Podlesianka Kamień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 0
  • 2
  • 369
  • 2 463
P