Klasa A Stalowa Wola I

2023/2024 Klasa A
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
13
11
0
2
40
15
25
33
2
13
10
1
2
38
17
21
31
3
13
10
1
2
36
15
21
31
4
p z z z z
13
9
1
3
28
14
14
28
5
z z z z z
13
7
2
4
36
23
13
23
6
13
6
3
4
41
26
15
21
7
13
6
0
7
27
27
0
18
8
13
5
2
6
29
34
-5
17
9
13
5
1
7
25
27
-2
16
10
p z p p p
13
4
0
9
26
37
-11
12
11
13
3
3
7
19
32
-13
12
12
13
3
2
8
23
36
-13
11
13
13
3
0
10
13
38
-25
9
14
13
1
0
12
23
63
-40
3
pokaż na pełnym ekranie
1 Słowianin Grębów 3–1 3–0 2–1 3–0 4–1 4–1 6–2
2 Kolejarz Knapy 3–2 2–3 5–2 2–0 0–0 5–3 3–1
3 Olimpia Pysznica 0–1 3–0 3–1 6–1 1–0 1–0
4 Czarni Lipa 1–0 2–0 0–1 3–0 3–0 7–3
5 San Wrzawy 2–4 2–3 2–0 5–0 3–2 1–2 6–1
6 Bukowa Jastkowice 3–1 1–2 1–3 3–3 3–3 2–1 2–2
7 Wisan Skopanie 1–2 0–2 2–5 4–1 2–0 3–4 4–0
8 LZS Wola Rzeczycka 2–4 2–2 3–5 5–1 2–1 5–1
9 Junior Zakrzów (Tarnobrzeg) 0–1 2–4 2–0 1–3 2–3 6–1
10 LZS Jadachy 2–6 2–3 2–4 2–3 1–2 1–3
11 LZS Żabno (k. Stalowej Woli) 0–3 2–2 1–4 2–2 1–3 2–2 3–1
12 Unia Skowierzyn 1–4 1–2 3–0 3–5 1–0
13 LZS Rzeczyca Długa 0–3 1–8 0–4 1–0 1–3 1–2
14 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 0–3 1–3 0–11 3–5 2–5 1–2 5–2 3–5
Kolejka 1
12 sie 2023
- 17:00
Kolejarz Knapy
0 0
Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
12 sie 2023
- 17:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
2 2
Unia Skowierzyn
13 sie 2023
- 17:00
San Wrzawy
2 3
Olimpia Pysznica
13 sie 2023
- 17:00
Słowianin Grębów
3 0
LZS Wola Rzeczycka
13 sie 2023
- 17:00
LZS Rzeczyca Długa
1 3
LZS Jadachy
13 sie 2023
- 17:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
3 5
Wisan Skopanie
13 sie 2023
- 17:00
Bukowa Jastkowice
1 3
Czarni Lipa
Kolejka 2
18 sie 2023
- 19:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
5 2
Unia Skowierzyn
19 sie 2023
- 13:00
Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
0 1
Słowianin Grębów
19 sie 2023
- 16:00
LZS Jadachy
1 3
LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
19 sie 2023
- 17:00
LZS Wola Rzeczycka
2 1
LZS Rzeczyca Długa
20 sie 2023
- 15:00
Wisan Skopanie
2 5
Bukowa Jastkowice
20 sie 2023
- 17:00
Olimpia Pysznica
0 1
Czarni Lipa
20 sie 2023
- 17:00
San Wrzawy
2 4
Kolejarz Knapy
Kolejka 3
26 sie 2023
- 16:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
1 3
LZS Wola Rzeczycka
26 sie 2023
- 17:00
Kolejarz Knapy
2 3
Olimpia Pysznica
27 sie 2023
- 17:00
Słowianin Grębów
2 1
San Wrzawy
27 sie 2023
- 17:00
LZS Rzeczyca Długa
1 0
Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
27 sie 2023
- 17:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
1 2
LZS Jadachy
27 sie 2023
- 17:00
Bukowa Jastkowice
2 2
Unia Skowierzyn
11 lis 2023
- 13:00
Czarni Lipa
2 0
Wisan Skopanie
Kolejka 4
2 wrz 2023
- 16:00
LZS Jadachy
2 4
Bukowa Jastkowice
2 wrz 2023
- 16:00
Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
6 1
LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
2 wrz 2023
- 17:00
LZS Wola Rzeczycka
5 1
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
2 wrz 2023
- 17:00
Kolejarz Knapy
3 2
Słowianin Grębów
3 wrz 2023
- 17:00
Olimpia Pysznica
3 0
Wisan Skopanie
3 wrz 2023
- 17:00
Unia Skowierzyn
1 2
Czarni Lipa
3 wrz 2023
- 17:00
San Wrzawy
1 2
LZS Rzeczyca Długa
Kolejka 5
9 wrz 2023
- 16:00
Czarni Lipa
3 0
LZS Jadachy
9 wrz 2023
- 17:00
Wisan Skopanie
3 4
Unia Skowierzyn
10 wrz 2023
- 16:00
Słowianin Grębów
3 1
Olimpia Pysznica
10 wrz 2023
- 16:00
LZS Rzeczyca Długa
0 3
Kolejarz Knapy
10 wrz 2023
- 16:00
LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
2 2
San Wrzawy
10 wrz 2023
- 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
2 5
Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
10 wrz 2023
- 16:30
Bukowa Jastkowice
3 3
LZS Wola Rzeczycka
Kolejka 6
16 wrz 2023
- 16:00
LZS Jadachy
2 3
Wisan Skopanie
16 wrz 2023
- 16:00
LZS Wola Rzeczycka
2 2
Czarni Lipa
16 wrz 2023
- 16:00
San Wrzawy
6 1
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
17 wrz 2023
- 16:00
Olimpia Pysznica
1 0
Unia Skowierzyn
17 wrz 2023
- 16:00
Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
2 0
Bukowa Jastkowice
17 wrz 2023
- 16:00
Kolejarz Knapy
3 1
LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
17 wrz 2023
- 16:00
Słowianin Grębów
4 1
LZS Rzeczyca Długa
Kolejka 7
23 wrz 2023
- 16:00
Bukowa Jastkowice
3 3
San Wrzawy
23 wrz 2023
- 16:00
Czarni Lipa
0 1
Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
23 wrz 2023
- 16:30
LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
0 3
Słowianin Grębów
24 wrz 2023
- 16:00
LZS Rzeczyca Długa
1 8
Olimpia Pysznica
24 wrz 2023
- 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
0 3
Kolejarz Knapy
24 wrz 2023
- 16:00
Wisan Skopanie
4 1
LZS Wola Rzeczycka
24 wrz 2023
- 16:00
Unia Skowierzyn
3 5
LZS Jadachy
Kolejka 8
30 wrz 2023
- 15:00
Olimpia Pysznica
1 0
LZS Jadachy
30 wrz 2023
- 15:00
LZS Wola Rzeczycka
5 1
Unia Skowierzyn
1 paź 2023
- 15:00
Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
1 3
Wisan Skopanie
1 paź 2023
- 15:00
San Wrzawy
2 0
Czarni Lipa
1 paź 2023
- 15:00
Kolejarz Knapy
5 2
Bukowa Jastkowice
1 paź 2023
- 15:00
Słowianin Grębów
6 2
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
1 paź 2023
- 15:00
LZS Rzeczyca Długa
1 2
LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
Kolejka 9
7 paź 2023
- 14:30
LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
2 2
Olimpia Pysznica
7 paź 2023
- 15:00
Bukowa Jastkowice
3 1
Słowianin Grębów
7 paź 2023
- 15:00
Czarni Lipa
1 0
Kolejarz Knapy
8 paź 2023
- 11:30
Unia Skowierzyn
3 0
Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
8 paź 2023
- 15:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
3 5
LZS Rzeczyca Długa
8 paź 2023
- 15:00
Wisan Skopanie
0 2
San Wrzawy
8 paź 2023
- 15:00
LZS Jadachy
1 2
LZS Wola Rzeczycka
Kolejka 10
14 paź 2023
- 11:00
LZS Rzeczyca Długa
0 4
Bukowa Jastkowice
14 paź 2023
- 15:00
Olimpia Pysznica
3 1
LZS Wola Rzeczycka
14 paź 2023
- 15:30
LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
3 1
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
15 paź 2023
- 14:00
Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
2 3
LZS Jadachy
15 paź 2023
- 15:00
San Wrzawy
3 2
Unia Skowierzyn
15 paź 2023
- 15:00
Kolejarz Knapy
2 0
Wisan Skopanie
15 paź 2023
- 15:00
Słowianin Grębów
3 0
Czarni Lipa
Kolejka 11
21 paź 2023
- 15:00
Bukowa Jastkowice
2 1
LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
21 paź 2023
- 15:00
Czarni Lipa
3 0
LZS Rzeczyca Długa
22 paź 2023
- 13:00
LZS Wola Rzeczycka
3 5
Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
22 paź 2023
- 15:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
1 3
Olimpia Pysznica
22 paź 2023
- 15:00
Wisan Skopanie
1 2
Słowianin Grębów
22 paź 2023
- 15:00
Unia Skowierzyn
1 4
Kolejarz Knapy
22 paź 2023
- 15:00
LZS Jadachy
2 3
San Wrzawy
Kolejka 12
28 paź 2023
- 12:00
Olimpia Pysznica
6 1
Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
29 paź 2023
- 14:00
San Wrzawy
5 0
LZS Wola Rzeczycka
29 paź 2023
- 14:00
Kolejarz Knapy
5 3
LZS Jadachy
29 paź 2023
- 14:00
Słowianin Grębów
4 1
Unia Skowierzyn
29 paź 2023
- 14:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
0 11
Bukowa Jastkowice
29 paź 2023
- 14:30
LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
1 4
Czarni Lipa
18 lis 2023
- 13:00
Wisan Skopanie
4 0
LZS Rzeczyca Długa
Kolejka 13
4 lis 2023
- 13:00
LZS Jadachy
2 6
Słowianin Grębów
4 lis 2023
- 13:30
Bukowa Jastkowice
1 2
Olimpia Pysznica
4 lis 2023
- 14:00
Czarni Lipa
7 3
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
4 lis 2023
- 14:00
Unia Skowierzyn
1 0
LZS Rzeczyca Długa
4 lis 2023
- 14:00
LZS Wola Rzeczycka
2 4
Kolejarz Knapy
4 lis 2023
- 14:30
Wisan Skopanie
2 0
LZS Żabno (k. Stalowej Woli)
5 lis 2023
- 13:30
Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
2 4
San Wrzawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 0
  • 5
  • 264
  • 2 490
P