Klasa Okręgowa Rzeszów

2023/2024 Klasa O
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
15
12
3
0
35
12
23
39
2
Strug Tyczyn
p z z z z
>
15
11
3
1
51
19
32
36
3
15
10
3
2
41
25
16
33
4
15
9
1
5
38
22
16
28
5
Iskra Zgłobień
p p p z z
>
15
8
3
4
42
22
20
27
6
LKS Jasionka
z p z z z
>
15
8
2
5
32
23
9
26
7
KS Zaczernie
z z z p z
>
15
8
0
7
41
31
10
24
8
15
7
1
7
24
28
-4
22
9
15
7
1
7
21
25
-4
22
10
LKS Trzebownisko
r z p p z
>
15
6
3
6
29
25
4
21
11
Strumyk Malawa
p p z p p
>
15
5
1
9
30
36
-6
16
12
KS Dąbrówki
p z z p p
>
15
5
1
9
16
43
-27
16
13
Sawa Sonina
p p p p z
>
15
3
2
10
26
40
-14
11
14
KS Przybyszówka
r z p p p
>
15
3
1
11
25
37
-12
10
15
15
3
1
11
14
39
-25
10
16
15
1
2
12
11
49
-38
5
Awans IV Liga Podkarpacka
pokaż na pełnym ekranie
Błażowianka Błażowa
Strug Tyczyn
Sokół Sokołów Małopolski
Włókniarz Rakszawa
Iskra Zgłobień
LKS Jasionka
KS Zaczernie
Błękit Żołynia
Jedność Niechobrz
LKS Trzebownisko
Strumyk Malawa
KS Dąbrówki
Sawa Sonina
KS Przybyszówka
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Leśna Wólka Podleśna
1 Błażowianka Błażowa 2–2 3–1 2–0 0–0 2–1 2–0 3–2 2–0 2–0
2 Strug Tyczyn 2–2 1–2 4–1 3–1 5–1 4–1 3–2 8–2
3 Sokół Sokołów Małopolski 1–1 3–2 2–0 2–1 3–1 2–0 2–2 4–2
4 Włókniarz Rakszawa 3–4 3–0 1–3 1–0 4–1 3–2 2–1
5 Iskra Zgłobień 2–2 3–6 3–2 2–0 4–0 7–0
6 LKS Jasionka 1–2 3–2 2–3 0–1 4–3 2–1 4–0
7 KS Zaczernie 2–4 0–2 1–2 1–4 3–2 3–1 0–3 8–3 5–1
8 Błękit Żołynia 0–2 3–6 0–6 0–1 2–2 1–0 0–2
9 Jedność Niechobrz 1–4 2–0 1–4 3–2 0–1 1–0 1–1 4–1 2–1
10 LKS Trzebownisko 1–1 2–2 2–3 3–2 1–0 5–0 2–1
11 Strumyk Malawa 4–2 1–2 5–0 2–2 1–2
12 KS Dąbrówki 0–2 0–4 0–10 1–4 0–3 0–3 3–1 1–0
13 Sawa Sonina 1–2 2–1 1–2 1–5 1–2 2–4 5–1
14 KS Przybyszówka 1–4 1–2 1–2 4–1 1–2 2–4 2–1 7–0
15 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0–4 3–2 1–3 0–1 0–4 1–2 1–1
16 Leśna Wólka Podleśna 1–4 0–5 1–4 0–0 0–3 0–5 2–2 1–2
Kolejka 1
11 sie 2023
- 18:00
KS Zaczernie
1 4
Iskra Zgłobień
11 sie 2023
- 18:30
Strug Tyczyn
3 2
Sawa Sonina
12 sie 2023
- 17:00
Sokół Sokołów Małopolski
2 1
LKS Trzebownisko
12 sie 2023
- 17:00
KS Przybyszówka
1 2
Jedność Niechobrz
12 sie 2023
- 17:00
Leśna Wólka Podleśna
1 4
Włókniarz Rakszawa
12 sie 2023
- 17:00
KS Dąbrówki
3 1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
12 sie 2023
- 18:00
Błażowianka Błażowa
2 1
Błękit Żołynia
13 sie 2023
- 12:00
LKS Jasionka
2 3
Strumyk Malawa
Kolejka 2
19 sie 2023
- 11:00
Włókniarz Rakszawa
3 4
Strug Tyczyn
19 sie 2023
- 11:00
Iskra Zgłobień
2 0
LKS Jasionka
19 sie 2023
- 16:00
LKS Trzebownisko
2 1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
19 sie 2023
- 17:00
Jedność Niechobrz
3 2
KS Zaczernie
19 sie 2023
- 17:00
Błękit Żołynia
1 0
KS Przybyszówka
20 sie 2023
- 12:00
Strumyk Malawa
1 2
Leśna Wólka Podleśna
20 sie 2023
- 17:00
Sokół Sokołów Małopolski
1 1
Błażowianka Błażowa
20 sie 2023
- 17:00
Sawa Sonina
2 4
KS Dąbrówki
Kolejka 3
26 sie 2023
- 11:00
KS Przybyszówka
1 4
Sokół Sokołów Małopolski
26 sie 2023
- 12:00
Leśna Wólka Podleśna
0 0
Iskra Zgłobień
26 sie 2023
- 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1 2
Sawa Sonina
26 sie 2023
- 16:00
KS Zaczernie
3 1
Błękit Żołynia
26 sie 2023
- 16:00
KS Dąbrówki
0 4
Włókniarz Rakszawa
26 sie 2023
- 17:00
Błażowianka Błażowa
2 0
LKS Trzebownisko
26 sie 2023
- 17:00
Strug Tyczyn
5 1
Strumyk Malawa
30 sie 2023
- 17:30
Jedność Niechobrz
1 4
LKS Jasionka
Kolejka 4
2 wrz 2023
- 15:00
Włókniarz Rakszawa
2 1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2 wrz 2023
- 17:00
LKS Trzebownisko
5 0
Sawa Sonina
2 wrz 2023
- 17:00
Błażowianka Błażowa
2 0
KS Przybyszówka
3 wrz 2023
- 12:00
Strumyk Malawa
5 0
KS Dąbrówki
3 wrz 2023
- 12:00
Jedność Niechobrz
2 1
Leśna Wólka Podleśna
3 wrz 2023
- 16:00
Sokół Sokołów Małopolski
3 2
KS Zaczernie
3 wrz 2023
- 16:30
Błękit Żołynia
2 2
LKS Jasionka
3 wrz 2023
- 17:00
Iskra Zgłobień
2 2
Strug Tyczyn
Kolejka 5
8 wrz 2023
- 17:00
Strug Tyczyn
4 1
Jedność Niechobrz
9 wrz 2023
- 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0 4
Strumyk Malawa
9 wrz 2023
- 16:30
KS Dąbrówki
0 10
Iskra Zgłobień
9 wrz 2023
- 17:00
KS Przybyszówka
4 1
LKS Trzebownisko
9 wrz 2023
- 17:00
LKS Jasionka
1 2
Sokół Sokołów Małopolski
10 wrz 2023
- 16:00
Leśna Wólka Podleśna
0 5
Błękit Żołynia
10 wrz 2023
- 17:00
Sawa Sonina
2 1
Włókniarz Rakszawa
3 paź 2023
- 16:30
KS Zaczernie
2 4
Błażowianka Błażowa
Kolejka 6
16 wrz 2023
- 15:00
LKS Trzebownisko
1 1
Włókniarz Rakszawa
16 wrz 2023
- 16:00
Jedność Niechobrz
1 1
KS Dąbrówki
16 wrz 2023
- 16:30
Iskra Zgłobień
7 0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
16 wrz 2023
- 16:30
Błękit Żołynia
0 2
Strug Tyczyn
16 wrz 2023
- 17:00
Strumyk Malawa
2 2
Sawa Sonina
17 wrz 2023
- 11:00
KS Przybyszówka
1 2
KS Zaczernie
17 wrz 2023
- 16:00
Sokół Sokołów Małopolski
4 2
Leśna Wólka Podleśna
17 wrz 2023
- 16:00
Błażowianka Błażowa
0 0
LKS Jasionka
Kolejka 7
23 wrz 2023
- 11:00
KS Dąbrówki
0 3
Błękit Żołynia
23 wrz 2023
- 14:00
KS Zaczernie
0 3
LKS Trzebownisko
23 wrz 2023
- 15:00
Włókniarz Rakszawa
4 1
Strumyk Malawa
23 wrz 2023
- 16:00
LKS Jasionka
2 1
KS Przybyszówka
24 wrz 2023
- 15:00
Leśna Wólka Podleśna
1 4
Błażowianka Błażowa
24 wrz 2023
- 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0 1
Jedność Niechobrz
24 wrz 2023
- 16:00
Strug Tyczyn
2 2
Sokół Sokołów Małopolski
24 wrz 2023
- 16:00
Sawa Sonina
1 2
Iskra Zgłobień
Kolejka 8
29 wrz 2023
- 18:00
Błażowianka Błażowa
2 2
Strug Tyczyn
30 wrz 2023
- 11:00
Błękit Żołynia
0 2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
30 wrz 2023
- 14:00
Jedność Niechobrz
4 1
Sawa Sonina
30 wrz 2023
- 14:00
KS Zaczernie
3 2
LKS Jasionka
30 wrz 2023
- 15:00
LKS Trzebownisko
1 0
Strumyk Malawa
30 wrz 2023
- 15:00
KS Przybyszówka
7 0
Leśna Wólka Podleśna
1 paź 2023
- 15:00
Iskra Zgłobień
3 2
Włókniarz Rakszawa
1 paź 2023
- 15:00
Sokół Sokołów Małopolski
2 0
KS Dąbrówki
Kolejka 9
7 paź 2023
- 15:00
Strug Tyczyn
8 2
KS Przybyszówka
7 paź 2023
- 15:00
KS Dąbrówki
0 2
Błażowianka Błażowa
7 paź 2023
- 15:30
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
3 2
Sokół Sokołów Małopolski
8 paź 2023
- 12:00
Strumyk Malawa
4 2
Iskra Zgłobień
8 paź 2023
- 14:00
Leśna Wólka Podleśna
0 3
KS Zaczernie
8 paź 2023
- 15:00
LKS Jasionka
3 2
LKS Trzebownisko
8 paź 2023
- 15:00
Sawa Sonina
1 2
Błękit Żołynia
8 paź 2023
- 15:00
Włókniarz Rakszawa
1 0
Jedność Niechobrz
Kolejka 10
14 paź 2023
- 13:00
Jedność Niechobrz
1 0
Strumyk Malawa
14 paź 2023
- 14:00
Błękit Żołynia
0 6
Włókniarz Rakszawa
14 paź 2023
- 14:00
KS Zaczernie
0 2
Strug Tyczyn
14 paź 2023
- 15:00
LKS Trzebownisko
2 2
Iskra Zgłobień
14 paź 2023
- 15:00
Sokół Sokołów Małopolski
2 2
Sawa Sonina
14 paź 2023
- 15:00
Błażowianka Błażowa
2 0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
14 paź 2023
- 15:00
KS Przybyszówka
2 4
KS Dąbrówki
15 paź 2023
- 15:00
LKS Jasionka
4 0
Leśna Wólka Podleśna
Kolejka 11
21 paź 2023
- 14:00
Jedność Niechobrz
2 0
Iskra Zgłobień
21 paź 2023
- 15:00
Strug Tyczyn
1 2
LKS Jasionka
21 paź 2023
- 15:00
KS Dąbrówki
1 4
KS Zaczernie
21 paź 2023
- 15:00
Sawa Sonina
1 2
Błażowianka Błażowa
21 paź 2023
- 15:00
Włókniarz Rakszawa
3 0
Sokół Sokołów Małopolski
22 paź 2023
- 12:00
Strumyk Malawa
1 2
Błękit Żołynia
22 paź 2023
- 14:00
Leśna Wólka Podleśna
2 2
LKS Trzebownisko
22 paź 2023
- 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1 1
KS Przybyszówka
Kolejka 12
28 paź 2023
- 11:00
Leśna Wólka Podleśna
0 5
Strug Tyczyn
28 paź 2023
- 14:00
KS Zaczernie
5 1
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
28 paź 2023
- 15:00
KS Przybyszówka
2 1
Sawa Sonina
28 paź 2023
- 15:00
LKS Jasionka
0 1
KS Dąbrówki
29 paź 2023
- 14:00
LKS Trzebownisko
3 2
Jedność Niechobrz
29 paź 2023
- 14:00
Sokół Sokołów Małopolski
3 1
Strumyk Malawa
31 paź 2023
- 18:30
Błażowianka Błażowa
3 1
Włókniarz Rakszawa
22 lis 2023
- 19:00
Błękit Żołynia
0 1
Iskra Zgłobień
Kolejka 13
4 lis 2023
- 13:00
Włókniarz Rakszawa
3 2
KS Przybyszówka
4 lis 2023
- 13:00
Jedność Niechobrz
0 1
Błękit Żołynia
4 lis 2023
- 14:00
Strug Tyczyn
3 1
LKS Trzebownisko
4 lis 2023
- 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1 3
LKS Jasionka
4 lis 2023
- 14:00
Sawa Sonina
1 5
KS Zaczernie
4 lis 2023
- 14:00
Iskra Zgłobień
3 6
Sokół Sokołów Małopolski
5 lis 2023
- 14:00
KS Dąbrówki
1 0
Leśna Wólka Podleśna
25 lis 2023
- 12:00
Błażowianka Błażowa
3 2
Strumyk Malawa
Kolejka 14
11 lis 2023
- 11:00
KS Przybyszówka
1 2
Strumyk Malawa
11 lis 2023
- 11:00
KS Zaczernie
1 2
Włókniarz Rakszawa
11 lis 2023
- 12:00
LKS Jasionka
4 3
Sawa Sonina
11 lis 2023
- 12:30
Błażowianka Błażowa
2 0
Iskra Zgłobień
11 lis 2023
- 13:00
LKS Trzebownisko
2 3
Błękit Żołynia
11 lis 2023
- 13:30
Sokół Sokołów Małopolski
2 0
Jedność Niechobrz
11 lis 2023
- 14:00
Strug Tyczyn
4 1
KS Dąbrówki
12 lis 2023
- 13:00
Leśna Wólka Podleśna
1 2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 15
18 lis 2023
- 11:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
0 4
Strug Tyczyn
18 lis 2023
- 12:00
KS Zaczernie
8 3
Strumyk Malawa
18 lis 2023
- 13:00
Włókniarz Rakszawa
1 3
LKS Jasionka
18 lis 2023
- 13:00
Iskra Zgłobień
4 0
KS Przybyszówka
18 lis 2023
- 13:00
Jedność Niechobrz
1 4
Błażowianka Błażowa
19 lis 2023
- 11:00
Błękit Żołynia
3 6
Sokół Sokołów Małopolski
19 lis 2023
- 13:00
Sawa Sonina
5 1
Leśna Wólka Podleśna
19 lis 2023
- 13:30
KS Dąbrówki
0 3
LKS Trzebownisko
Kolejka 16
16 mar 2024
- 15:00
LKS Trzebownisko
- -
Sokół Sokołów Małopolski
16 mar 2024
- 15:00
Błękit Żołynia
- -
Błażowianka Błażowa
16 mar 2024
- 15:00
Jedność Niechobrz
- -
KS Przybyszówka
16 mar 2024
- 15:00
Iskra Zgłobień
- -
KS Zaczernie
16 mar 2024
- 15:00
Strumyk Malawa
- -
LKS Jasionka
16 mar 2024
- 15:00
Włókniarz Rakszawa
- -
Leśna Wólka Podleśna
16 mar 2024
- 15:00
Sawa Sonina
- -
Strug Tyczyn
16 mar 2024
- 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
KS Dąbrówki
Kolejka 17
23 mar 2024
- 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
LKS Trzebownisko
23 mar 2024
- 15:00
KS Dąbrówki
- -
Sawa Sonina
23 mar 2024
- 15:00
Strug Tyczyn
- -
Włókniarz Rakszawa
23 mar 2024
- 15:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
Strumyk Malawa
23 mar 2024
- 15:00
LKS Jasionka
- -
Iskra Zgłobień
23 mar 2024
- 15:00
KS Zaczernie
- -
Jedność Niechobrz
23 mar 2024
- 15:00
KS Przybyszówka
- -
Błękit Żołynia
23 mar 2024
- 15:00
Błażowianka Błażowa
- -
Sokół Sokołów Małopolski
Kolejka 18
30 mar 2024
- 12:00
LKS Jasionka
- -
Jedność Niechobrz
30 mar 2024
- 12:00
LKS Trzebownisko
- -
Błażowianka Błażowa
30 mar 2024
- 12:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
KS Przybyszówka
30 mar 2024
- 12:00
Błękit Żołynia
- -
KS Zaczernie
30 mar 2024
- 12:00
Iskra Zgłobień
- -
Leśna Wólka Podleśna
30 mar 2024
- 12:00
Strumyk Malawa
- -
Strug Tyczyn
30 mar 2024
- 12:00
Włókniarz Rakszawa
- -
KS Dąbrówki
30 mar 2024
- 12:00
Sawa Sonina
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 19
6 kwi 2024
- 16:00
Sawa Sonina
- -
LKS Trzebownisko
6 kwi 2024
- 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
Włókniarz Rakszawa
6 kwi 2024
- 16:00
KS Dąbrówki
- -
Strumyk Malawa
6 kwi 2024
- 16:00
Strug Tyczyn
- -
Iskra Zgłobień
6 kwi 2024
- 16:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
Jedność Niechobrz
6 kwi 2024
- 16:00
LKS Jasionka
- -
Błękit Żołynia
6 kwi 2024
- 16:00
KS Zaczernie
- -
Sokół Sokołów Małopolski
6 kwi 2024
- 16:00
KS Przybyszówka
- -
Błażowianka Błażowa
Kolejka 20
13 kwi 2024
- 16:00
LKS Trzebownisko
- -
KS Przybyszówka
13 kwi 2024
- 16:00
Błażowianka Błażowa
- -
KS Zaczernie
13 kwi 2024
- 16:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
LKS Jasionka
13 kwi 2024
- 16:00
Błękit Żołynia
- -
Leśna Wólka Podleśna
13 kwi 2024
- 16:00
Jedność Niechobrz
- -
Strug Tyczyn
13 kwi 2024
- 16:00
Iskra Zgłobień
- -
KS Dąbrówki
13 kwi 2024
- 16:00
Strumyk Malawa
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
13 kwi 2024
- 16:00
Włókniarz Rakszawa
- -
Sawa Sonina
Kolejka 21
20 kwi 2024
- 16:00
Włókniarz Rakszawa
- -
LKS Trzebownisko
20 kwi 2024
- 16:00
Sawa Sonina
- -
Strumyk Malawa
20 kwi 2024
- 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
Iskra Zgłobień
20 kwi 2024
- 16:00
KS Dąbrówki
- -
Jedność Niechobrz
20 kwi 2024
- 16:00
Strug Tyczyn
- -
Błękit Żołynia
20 kwi 2024
- 16:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
Sokół Sokołów Małopolski
20 kwi 2024
- 16:00
LKS Jasionka
- -
Błażowianka Błażowa
20 kwi 2024
- 16:00
KS Zaczernie
- -
KS Przybyszówka
Kolejka 22
27 kwi 2024
- 16:00
LKS Trzebownisko
- -
KS Zaczernie
27 kwi 2024
- 16:00
KS Przybyszówka
- -
LKS Jasionka
27 kwi 2024
- 16:00
Błażowianka Błażowa
- -
Leśna Wólka Podleśna
27 kwi 2024
- 16:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
Strug Tyczyn
27 kwi 2024
- 16:00
Błękit Żołynia
- -
KS Dąbrówki
27 kwi 2024
- 16:00
Jedność Niechobrz
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
27 kwi 2024
- 16:00
Iskra Zgłobień
- -
Sawa Sonina
27 kwi 2024
- 16:00
Strumyk Malawa
- -
Włókniarz Rakszawa
Kolejka 23
4 maj 2024
- 17:00
Strumyk Malawa
- -
LKS Trzebownisko
4 maj 2024
- 17:00
Włókniarz Rakszawa
- -
Iskra Zgłobień
4 maj 2024
- 17:00
Sawa Sonina
- -
Jedność Niechobrz
4 maj 2024
- 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
Błękit Żołynia
4 maj 2024
- 17:00
KS Dąbrówki
- -
Sokół Sokołów Małopolski
4 maj 2024
- 17:00
Strug Tyczyn
- -
Błażowianka Błażowa
4 maj 2024
- 17:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
KS Przybyszówka
4 maj 2024
- 17:00
LKS Jasionka
- -
KS Zaczernie
Kolejka 24
11 maj 2024
- 17:00
LKS Trzebownisko
- -
LKS Jasionka
11 maj 2024
- 17:00
KS Zaczernie
- -
Leśna Wólka Podleśna
11 maj 2024
- 17:00
KS Przybyszówka
- -
Strug Tyczyn
11 maj 2024
- 17:00
Błażowianka Błażowa
- -
KS Dąbrówki
11 maj 2024
- 17:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
11 maj 2024
- 17:00
Błękit Żołynia
- -
Sawa Sonina
11 maj 2024
- 17:00
Jedność Niechobrz
- -
Włókniarz Rakszawa
11 maj 2024
- 17:00
Iskra Zgłobień
- -
Strumyk Malawa
Kolejka 25
18 maj 2024
- 17:00
Iskra Zgłobień
- -
LKS Trzebownisko
18 maj 2024
- 17:00
Strumyk Malawa
- -
Jedność Niechobrz
18 maj 2024
- 17:00
Włókniarz Rakszawa
- -
Błękit Żołynia
18 maj 2024
- 17:00
Sawa Sonina
- -
Sokół Sokołów Małopolski
18 maj 2024
- 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
Błażowianka Błażowa
18 maj 2024
- 17:00
KS Dąbrówki
- -
KS Przybyszówka
18 maj 2024
- 17:00
Strug Tyczyn
- -
KS Zaczernie
18 maj 2024
- 17:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
LKS Jasionka
Kolejka 26
25 maj 2024
- 17:00
Iskra Zgłobień
- -
Jedność Niechobrz
25 maj 2024
- 17:00
LKS Trzebownisko
- -
Leśna Wólka Podleśna
25 maj 2024
- 17:00
LKS Jasionka
- -
Strug Tyczyn
25 maj 2024
- 17:00
KS Zaczernie
- -
KS Dąbrówki
25 maj 2024
- 17:00
KS Przybyszówka
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
25 maj 2024
- 17:00
Błażowianka Błażowa
- -
Sawa Sonina
25 maj 2024
- 17:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
Włókniarz Rakszawa
25 maj 2024
- 17:00
Błękit Żołynia
- -
Strumyk Malawa
Kolejka 27
29 maj 2024
- 17:00
Jedność Niechobrz
- -
LKS Trzebownisko
29 maj 2024
- 17:00
Iskra Zgłobień
- -
Błękit Żołynia
29 maj 2024
- 17:00
Strumyk Malawa
- -
Sokół Sokołów Małopolski
29 maj 2024
- 17:00
Włókniarz Rakszawa
- -
Błażowianka Błażowa
29 maj 2024
- 17:00
Sawa Sonina
- -
KS Przybyszówka
29 maj 2024
- 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
KS Zaczernie
29 maj 2024
- 17:00
KS Dąbrówki
- -
LKS Jasionka
29 maj 2024
- 17:00
Strug Tyczyn
- -
Leśna Wólka Podleśna
Kolejka 28
1 cze 2024
- 17:00
LKS Jasionka
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1 cze 2024
- 17:00
KS Zaczernie
- -
Sawa Sonina
1 cze 2024
- 17:00
KS Przybyszówka
- -
Włókniarz Rakszawa
1 cze 2024
- 17:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
Iskra Zgłobień
1 cze 2024
- 17:00
Błękit Żołynia
- -
Jedność Niechobrz
1 cze 2024
- 17:00
Strumyk Malawa
- -
Błażowianka Błażowa
1 cze 2024
- 17:00
LKS Trzebownisko
- -
Strug Tyczyn
1 cze 2024
- 17:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
KS Dąbrówki
Kolejka 29
8 cze 2024
- 17:00
Błękit Żołynia
- -
LKS Trzebownisko
8 cze 2024
- 17:00
Jedność Niechobrz
- -
Sokół Sokołów Małopolski
8 cze 2024
- 17:00
Iskra Zgłobień
- -
Błażowianka Błażowa
8 cze 2024
- 17:00
Strumyk Malawa
- -
KS Przybyszówka
8 cze 2024
- 17:00
Włókniarz Rakszawa
- -
KS Zaczernie
8 cze 2024
- 17:00
Sawa Sonina
- -
LKS Jasionka
8 cze 2024
- 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
- -
Leśna Wólka Podleśna
8 cze 2024
- 17:00
KS Dąbrówki
- -
Strug Tyczyn
Kolejka 30
15 cze 2024
- 17:00
Strumyk Malawa
- -
KS Zaczernie
15 cze 2024
- 17:00
LKS Trzebownisko
- -
KS Dąbrówki
15 cze 2024
- 17:00
Strug Tyczyn
- -
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
15 cze 2024
- 17:00
Leśna Wólka Podleśna
- -
Sawa Sonina
15 cze 2024
- 17:00
LKS Jasionka
- -
Włókniarz Rakszawa
15 cze 2024
- 17:00
KS Przybyszówka
- -
Iskra Zgłobień
15 cze 2024
- 17:00
Błażowianka Błażowa
- -
Jedność Niechobrz
15 cze 2024
- 17:00
Sokół Sokołów Małopolski
- -
Błękit Żołynia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 0
  • 10
  • 269
  • 2 495
P