Klasa A Mielec

2023/2024 Klasa A
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
13
12
1
0
48
6
42
37
2
z z z r z
13
10
1
2
47
15
32
31
3
13
7
2
4
34
25
9
23
4
z z z z z
13
7
1
5
36
26
10
22
5
13
6
3
4
33
28
5
21
6
p z p p z
13
7
0
6
31
29
2
21
7
13
5
3
5
25
31
-6
18
8
13
4
5
4
26
22
4
17
9
13
5
2
6
23
29
-6
17
10
13
4
3
6
21
25
-4
15
11
13
3
2
8
23
41
-18
11
12
13
3
1
9
19
35
-16
10
13
13
2
2
9
20
46
-26
8
14
13
2
2
9
24
52
-28
8
pokaż na pełnym ekranie
1 Sokis Chorzelów 1–0 4–1 3–0 8–0 2–0 7–0 7–0
2 Atut Podborze 3–0 5–1 4–0 5–1 2–2 3–1 3–1
3 Sokół III Kolbuszowa Dolna 2–5 9–1 3–3 3–1 3–1 4–0
4 Sokół Pień 2–3 4–1 4–1 2–1 4–0 3–1 2–4
5 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0–3 1–1 5–2 4–3 5–1 6–0
6 Tempo Cmolas 1–2 1–2 3–2 3–2 4–1 4–1 2–1
7 Jamnica Dulcza Wielka 1–4 2–2 1–2 3–2 0–0 4–0
8 Zacisze Trześń 1–1 3–1 2–2 2–3 1–2 2–1
9 Start Wola Mielecka 1–0 2–5 3–1 1–2 3–2 1–4 3–2
10 Korona Majdan Królewski 0–1 1–1 1–1 0–2 1–0 6–1
11 Pitmark Jaślany 1–7 0–5 1–4 1–3 3–1 1–1 3–3
12 Raniżovia Raniżów 0–3 1–2 1–4 0–2 1–3 6–1 3–0
13 Zryw Dzikowiec 1–5 5–1 2–1 1–5 1–1 3–4
14 Błękitni Siedlanka 3–5 3–2 2–5 3–3 2–5 4–4
Kolejka 1
19 sie 2023
- 15:30
Start Wola Mielecka
3 1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
19 sie 2023
- 17:00
Tempo Cmolas
2 1
Błękitni Siedlanka
19 sie 2023
- 17:00
Sokół Pień
3 1
Zryw Dzikowiec
20 sie 2023
- 14:00
Sokis Chorzelów
8 0
Korona Majdan Królewski
20 sie 2023
- 14:00
Atut Podborze
5 1
Jamnica Dulcza Wielka
20 sie 2023
- 16:00
Raniżovia Raniżów
1 2
Sokół III Kolbuszowa Dolna
20 sie 2023
- 17:00
Pitmark Jaślany
3 1
Zacisze Trześń
Kolejka 2
26 sie 2023
- 14:00
Korona Majdan Królewski
1 0
Zryw Dzikowiec
26 sie 2023
- 17:00
Zacisze Trześń
1 2
Raniżovia Raniżów
27 sie 2023
- 14:00
Jamnica Dulcza Wielka
3 2
Tempo Cmolas
27 sie 2023
- 17:00
Sokół III Kolbuszowa Dolna
3 1
Start Wola Mielecka
27 sie 2023
- 17:00
Błękitni Siedlanka
2 5
Pitmark Jaślany
27 sie 2023
- 17:00
Sokis Chorzelów
1 0
Atut Podborze
6 wrz 2023
- 17:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
5 2
Sokół Pień
Kolejka 3
1 wrz 2023
- 17:30
Tempo Cmolas
1 2
Sokis Chorzelów
2 wrz 2023
- 17:00
Zryw Dzikowiec
5 1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
3 wrz 2023
- 14:00
Atut Podborze
3 1
Korona Majdan Królewski
3 wrz 2023
- 14:00
Pitmark Jaślany
1 3
Jamnica Dulcza Wielka
3 wrz 2023
- 15:00
Sokół Pień
4 1
Sokół III Kolbuszowa Dolna
3 wrz 2023
- 16:00
Raniżovia Raniżów
3 0
Błękitni Siedlanka
3 wrz 2023
- 16:00
Start Wola Mielecka
3 2
Zacisze Trześń
Kolejka 4
9 wrz 2023
- 16:00
Korona Majdan Królewski
1 1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
9 wrz 2023
- 16:00
Błękitni Siedlanka
3 3
Start Wola Mielecka
9 wrz 2023
- 17:00
Zacisze Trześń
3 1
Sokół Pień
10 wrz 2023
- 14:00
Jamnica Dulcza Wielka
4 0
Raniżovia Raniżów
10 wrz 2023
- 14:00
Atut Podborze
4 0
Tempo Cmolas
10 wrz 2023
- 16:00
Sokół III Kolbuszowa Dolna
4 0
Zryw Dzikowiec
10 wrz 2023
- 16:00
Sokis Chorzelów
2 0
Pitmark Jaślany
Kolejka 5
16 wrz 2023
- 16:00
Sokół Pień
2 4
Błękitni Siedlanka
16 wrz 2023
- 17:00
Tempo Cmolas
3 2
Korona Majdan Królewski
16 wrz 2023
- 17:00
Pitmark Jaślany
1 7
Atut Podborze
16 wrz 2023
- 17:00
Zryw Dzikowiec
1 5
Zacisze Trześń
17 wrz 2023
- 11:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
1 1
Sokół III Kolbuszowa Dolna
17 wrz 2023
- 16:00
Raniżovia Raniżów
0 3
Sokis Chorzelów
17 wrz 2023
- 16:00
Start Wola Mielecka
1 2
Jamnica Dulcza Wielka
Kolejka 6
23 wrz 2023
- 11:00
Atut Podborze
3 1
Raniżovia Raniżów
23 wrz 2023
- 16:00
Korona Majdan Królewski
0 1
Sokół III Kolbuszowa Dolna
23 wrz 2023
- 16:00
Błękitni Siedlanka
4 4
Zryw Dzikowiec
23 wrz 2023
- 16:00
Tempo Cmolas
4 1
Pitmark Jaślany
23 wrz 2023
- 17:00
Zacisze Trześń
2 2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
24 wrz 2023
- 14:00
Jamnica Dulcza Wielka
2 2
Sokół Pień
24 wrz 2023
- 16:00
Sokis Chorzelów
3 0
Start Wola Mielecka
Kolejka 7
30 wrz 2023
- 16:00
Raniżovia Raniżów
1 4
Tempo Cmolas
30 wrz 2023
- 16:00
Zryw Dzikowiec
2 1
Jamnica Dulcza Wielka
1 paź 2023
- 11:00
Sokół Pień
2 3
Sokis Chorzelów
1 paź 2023
- 11:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
6 0
Błękitni Siedlanka
1 paź 2023
- 11:30
Sokół III Kolbuszowa Dolna
3 3
Zacisze Trześń
1 paź 2023
- 14:00
Pitmark Jaślany
1 1
Korona Majdan Królewski
1 paź 2023
- 16:00
Start Wola Mielecka
1 0
Atut Podborze
Kolejka 8
7 paź 2023
- 16:00
Tempo Cmolas
3 2
Start Wola Mielecka
7 paź 2023
- 16:00
Korona Majdan Królewski
0 2
Zacisze Trześń
7 paź 2023
- 16:00
Błękitni Siedlanka
3 2
Sokół III Kolbuszowa Dolna
8 paź 2023
- 14:00
Pitmark Jaślany
3 3
Raniżovia Raniżów
8 paź 2023
- 14:00
Jamnica Dulcza Wielka
1 2
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
8 paź 2023
- 14:00
Atut Podborze
3 0
Sokół Pień
8 paź 2023
- 15:00
Sokis Chorzelów
7 0
Zryw Dzikowiec
Kolejka 9
14 paź 2023
- 15:00
Start Wola Mielecka
3 2
Pitmark Jaślany
14 paź 2023
- 15:00
Sokół Pień
4 1
Tempo Cmolas
14 paź 2023
- 15:30
Zryw Dzikowiec
1 5
Atut Podborze
15 paź 2023
- 11:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
0 3
Sokis Chorzelów
15 paź 2023
- 11:00
Zacisze Trześń
2 1
Błękitni Siedlanka
15 paź 2023
- 11:30
Sokół III Kolbuszowa Dolna
9 1
Jamnica Dulcza Wielka
15 paź 2023
- 15:00
Raniżovia Raniżów
1 3
Korona Majdan Królewski
Kolejka 10
21 paź 2023
- 15:30
Tempo Cmolas
4 1
Zryw Dzikowiec
21 paź 2023
- 16:00
Korona Majdan Królewski
6 1
Błękitni Siedlanka
22 paź 2023
- 14:00
Jamnica Dulcza Wielka
0 0
Zacisze Trześń
22 paź 2023
- 14:00
Atut Podborze
5 1
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
22 paź 2023
- 14:00
Pitmark Jaślany
0 5
Sokół Pień
22 paź 2023
- 14:00
Raniżovia Raniżów
0 2
Start Wola Mielecka
22 paź 2023
- 15:00
Sokis Chorzelów
4 1
Sokół III Kolbuszowa Dolna
Kolejka 11
28 paź 2023
- 15:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
4 3
Tempo Cmolas
28 paź 2023
- 15:30
Błękitni Siedlanka
2 5
Jamnica Dulcza Wielka
29 paź 2023
- 11:00
Sokół Pień
4 0
Raniżovia Raniżów
29 paź 2023
- 11:00
Zacisze Trześń
1 1
Sokis Chorzelów
29 paź 2023
- 11:30
Sokół III Kolbuszowa Dolna
2 5
Atut Podborze
29 paź 2023
- 12:00
Start Wola Mielecka
1 4
Korona Majdan Królewski
29 paź 2023
- 12:30
Zryw Dzikowiec
3 4
Pitmark Jaślany
Kolejka 12
4 lis 2023
- 14:00
Korona Majdan Królewski
1 1
Jamnica Dulcza Wielka
4 lis 2023
- 14:30
Tempo Cmolas
1 2
Sokół III Kolbuszowa Dolna
5 lis 2023
- 12:00
Raniżovia Raniżów
6 1
Zryw Dzikowiec
5 lis 2023
- 12:00
Start Wola Mielecka
2 5
Sokół Pień
5 lis 2023
- 14:00
Sokis Chorzelów
7 0
Błękitni Siedlanka
5 lis 2023
- 14:00
Atut Podborze
2 2
Zacisze Trześń
5 lis 2023
- 14:00
Pitmark Jaślany
1 4
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Kolejka 13
11 lis 2023
- 14:00
Sokół Pień
2 1
Korona Majdan Królewski
11 lis 2023
- 14:00
Zryw Dzikowiec
1 1
Start Wola Mielecka
11 lis 2023
- 14:00
Zacisze Trześń
2 3
Tempo Cmolas
11 lis 2023
- 14:00
Błękitni Siedlanka
3 5
Atut Podborze
11 lis 2023
- 14:00
Jamnica Dulcza Wielka
1 4
Sokis Chorzelów
12 lis 2023
- 10:00
Sokół III Kolbuszowa Dolna
3 1
Pitmark Jaślany
12 lis 2023
- 14:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie
5 1
Raniżovia Raniżów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 0
  • 9
  • 268
  • 2 494
P