Klasa A Łańcut

2023/2024 Klasa A
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z r
13
11
1
1
36
12
24
34
2
13
9
2
2
41
16
25
29
3
13
8
3
2
34
16
18
27
4
13
6
4
3
22
14
8
22
5
13
7
1
5
27
21
6
22
6
13
7
1
5
31
28
3
22
7
p r z p z
13
7
1
5
25
26
-1
22
8
13
6
1
6
28
38
-10
19
9
13
5
2
6
29
26
3
17
10
13
4
1
8
22
29
-7
13
11
p r r r z
13
2
6
5
13
20
-7
12
12
13
3
2
8
27
39
-12
11
13
13
1
2
10
14
36
-22
5
14
13
0
3
10
18
46
-28
3
pokaż na pełnym ekranie
1 KS Stobierna 3–3 1–0 1–4 2–1 2–0 3–0 4–1
2 Crasnovia Krasne 1–2 2–2 3–0 5–1 5–0 1–3 2–1 3–1 7–0
3 Iskra Jawornik Polski 2–0 7–0 3–1 5–1 2–2 3–2 0–0 2–1 5–2
4 Zorza Trzeboś 0–1 2–0 0–0 4–0 1–0 2–1
5 Dynovia Dynów 0–1 5–2 5–2 3–0 3–1 5–0 0–1 2–1
6 Herkules Trzebuska 0–4 2–4 4–2 4–3 3–2 3–1
7 Wola Dalsza 0–3 3–1 0–0 0–3 2–1 3–1 5–2
8 Szarotka Rogóżno 0–5 3–1 1–3 4–3 3–2 5–1 4–3
9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5–0
10 Astra Medynia Głogowska 0–3 1–2 0–6 2–0 1–3 4–0 4–2
11 HALO Hyżne 1–1 0–1 3–0 1–1 2–2 1–0 0–0
12 Rzemieślnik Strażów 1–1 1–5 2–0 4–5 2–5 1–5 1–3 3–3 2–1
13 Unia Korniaktów 3–4 0–3 2–2 0–2 1–2 2–7 2–2
14 Markovia Markowa 3–3
Kolejka 1
19 sie 2023
- 16:00
Iskra Jawornik Polski
3 1
Wola Dalsza
19 sie 2023
- 16:00
Astra Medynia Głogowska
1 3
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
19 sie 2023
- 16:00
Crasnovia Krasne
2 1
HALO Hyżne
19 sie 2023
- 17:00
Rzemieślnik Strażów
2 0
Dynovia Dynów
20 sie 2023
- 11:00
Unia Korniaktów
2 2
Herkules Trzebuska
20 sie 2023
- 16:00
Markovia Markowa
3 3
Zorza Trzeboś
20 sie 2023
- 17:00
Szarotka Rogóżno
0 5
KS Stobierna
Kolejka 2
26 sie 2023
- 16:00
KS Stobierna
4 1
Markovia Markowa
26 sie 2023
- 17:00
Dynovia Dynów
3 1
Astra Medynia Głogowska
26 sie 2023
- 17:00
Herkules Trzebuska
3 2
Rzemieślnik Strażów
27 sie 2023
- 14:00
Crasnovia Krasne
1 3
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
27 sie 2023
- 16:00
Wola Dalsza
3 1
Zorza Trzeboś
27 sie 2023
- 17:00
HALO Hyżne
3 0
Szarotka Rogóżno
27 sie 2023
- 17:00
Iskra Jawornik Polski
2 1
Unia Korniaktów
Kolejka 3
2 wrz 2023
- 16:00
Astra Medynia Głogowska
0 6
Herkules Trzebuska
2 wrz 2023
- 16:00
Crasnovia Krasne
3 0
Dynovia Dynów
2 wrz 2023
- 17:00
Rzemieślnik Strażów
1 1
Iskra Jawornik Polski
2 wrz 2023
- 17:00
Szarotka Rogóżno
4 3
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
3 wrz 2023
- 11:00
Unia Korniaktów
0 2
Wola Dalsza
3 wrz 2023
- 16:00
Zorza Trzeboś
0 1
KS Stobierna
3 wrz 2023
- 17:00
HALO Hyżne
0 0
Markovia Markowa
Kolejka 4
30 sie 2023
- 17:30
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
5 0
Markovia Markowa
9 wrz 2023
- 17:00
Dynovia Dynów
5 2
Szarotka Rogóżno
9 wrz 2023
- 17:00
Iskra Jawornik Polski
3 2
Astra Medynia Głogowska
10 wrz 2023
- 11:00
Unia Korniaktów
2 7
Rzemieślnik Strażów
10 wrz 2023
- 16:00
Wola Dalsza
0 3
KS Stobierna
10 wrz 2023
- 16:00
Herkules Trzebuska
2 4
Crasnovia Krasne
10 wrz 2023
- 17:00
HALO Hyżne
1 1
Zorza Trzeboś
Kolejka 5
16 wrz 2023
- 15:00
Crasnovia Krasne
1 2
Iskra Jawornik Polski
16 wrz 2023
- 16:00
KS Stobierna
2 0
HALO Hyżne
16 wrz 2023
- 16:00
Dynovia Dynów
2 1
Markovia Markowa
16 wrz 2023
- 17:00
Rzemieślnik Strażów
4 5
Wola Dalsza
16 wrz 2023
- 17:00
Szarotka Rogóżno
3 1
Herkules Trzebuska
17 wrz 2023
- 14:00
Zorza Trzeboś
4 0
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
17 wrz 2023
- 17:00
Astra Medynia Głogowska
4 0
Unia Korniaktów
Kolejka 6
23 wrz 2023
- 16:00
Dynovia Dynów
0 1
Zorza Trzeboś
23 wrz 2023
- 16:00
Iskra Jawornik Polski
5 1
Szarotka Rogóżno
23 wrz 2023
- 16:00
Unia Korniaktów
0 3
Crasnovia Krasne
24 wrz 2023
- 11:00
Rzemieślnik Strażów
1 3
Astra Medynia Głogowska
24 wrz 2023
- 16:00
Wola Dalsza
3 1
HALO Hyżne
24 wrz 2023
- 16:00
Herkules Trzebuska
3 1
Markovia Markowa
24 wrz 2023
- 16:00
KS Stobierna
2 1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Kolejka 7
30 wrz 2023
- 15:00
Crasnovia Krasne
3 1
Rzemieślnik Strażów
30 wrz 2023
- 15:00
KS Stobierna
1 4
Dynovia Dynów
30 wrz 2023
- 16:30
Szarotka Rogóżno
5 1
Unia Korniaktów
1 paź 2023
- 11:00
Iskra Jawornik Polski
5 2
Markovia Markowa
1 paź 2023
- 14:00
Astra Medynia Głogowska
2 0
Wola Dalsza
1 paź 2023
- 14:00
Zorza Trzeboś
2 0
Herkules Trzebuska
1 paź 2023
- 16:00
HALO Hyżne
1 1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Kolejka 8
7 paź 2023
- 15:00
Dynovia Dynów
5 0
HALO Hyżne
7 paź 2023
- 15:00
Rzemieślnik Strażów
2 5
Szarotka Rogóżno
7 paź 2023
- 16:00
Iskra Jawornik Polski
2 0
Zorza Trzeboś
7 paź 2023
- 16:00
Unia Korniaktów
2 2
Markovia Markowa
8 paź 2023
- 14:00
Wola Dalsza
2 1
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
8 paź 2023
- 14:00
Astra Medynia Głogowska
1 2
Crasnovia Krasne
8 paź 2023
- 15:00
Herkules Trzebuska
0 4
KS Stobierna
Kolejka 9
14 paź 2023
- 14:30
KS Stobierna
1 0
Iskra Jawornik Polski
14 paź 2023
- 15:00
Crasnovia Krasne
5 1
Wola Dalsza
14 paź 2023
- 15:00
Rzemieślnik Strażów
2 1
Markovia Markowa
14 paź 2023
- 15:00
Dynovia Dynów
3 0
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
15 paź 2023
- 11:00
Szarotka Rogóżno
3 2
Astra Medynia Głogowska
15 paź 2023
- 11:30
HALO Hyżne
0 1
Herkules Trzebuska
15 paź 2023
- 14:00
Zorza Trzeboś
2 1
Unia Korniaktów
Kolejka 10
21 paź 2023
- 15:00
Iskra Jawornik Polski
0 0
HALO Hyżne
21 paź 2023
- 15:00
Rzemieślnik Strażów
1 5
Zorza Trzeboś
21 paź 2023
- 15:00
Crasnovia Krasne
5 0
Szarotka Rogóżno
22 paź 2023
- 11:00
Unia Korniaktów
3 4
KS Stobierna
22 paź 2023
- 14:00
Wola Dalsza
0 0
Dynovia Dynów
22 paź 2023
- 14:00
Astra Medynia Głogowska
4 2
Markovia Markowa
22 paź 2023
- 15:00
Herkules Trzebuska
4 3
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Kolejka 11
28 paź 2023
- 14:00
KS Stobierna
3 0
Rzemieślnik Strażów
28 paź 2023
- 15:00
Zorza Trzeboś
1 0
Astra Medynia Głogowska
28 paź 2023
- 15:00
Dynovia Dynów
5 2
Herkules Trzebuska
28 paź 2023
- 15:00
Crasnovia Krasne
7 0
Markovia Markowa
28 paź 2023
- 15:00
Iskra Jawornik Polski
2 2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
29 paź 2023
- 14:00
Szarotka Rogóżno
1 3
Wola Dalsza
18 lis 2023
- 12:00
HALO Hyżne
1 0
Unia Korniaktów
Kolejka 12
4 lis 2023
- 14:00
Iskra Jawornik Polski
7 0
Dynovia Dynów
4 lis 2023
- 14:00
Unia Korniaktów
1 2
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
4 lis 2023
- 14:00
Crasnovia Krasne
2 2
Zorza Trzeboś
5 lis 2023
- 11:00
Szarotka Rogóżno
4 3
Markovia Markowa
5 lis 2023
- 14:00
Wola Dalsza
0 3
Herkules Trzebuska
5 lis 2023
- 14:00
Rzemieślnik Strażów
3 3
HALO Hyżne
5 lis 2023
- 14:00
Astra Medynia Głogowska
0 3
KS Stobierna
Kolejka 13
11 lis 2023
- 13:00
HALO Hyżne
2 2
Astra Medynia Głogowska
11 lis 2023
- 13:30
KS Stobierna
3 3
Crasnovia Krasne
11 lis 2023
- 14:00
Zorza Trzeboś
0 0
Szarotka Rogóżno
11 lis 2023
- 14:00
Dynovia Dynów
0 1
Unia Korniaktów
11 lis 2023
- 14:00
Wola Dalsza
5 2
Markovia Markowa
12 lis 2023
- 14:00
Rzemieślnik Strażów
1 5
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
26 lis 2023
- 12:00
Herkules Trzebuska
4 2
Iskra Jawornik Polski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 0
  • 8
  • 95
  • 2 541
P