Klasa A Rzeszów

2023/2024 Klasa A
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
13
11
2
0
50
15
35
35
2
13
10
1
2
46
13
33
31
3
p r z z r
13
9
3
1
35
12
23
30
4
13
8
4
1
32
12
20
28
5
p z z p z
13
9
0
4
36
21
15
27
6
13
6
1
6
37
28
9
19
7
13
5
2
6
29
25
4
17
8
12
3
3
6
21
28
-7
12
9
13
3
3
7
17
32
-15
12
10
13
3
2
8
18
34
-16
11
11
13
3
2
8
22
44
-22
11
12
12
2
2
8
19
39
-20
8
13
12
2
1
9
10
50
-40
7
14
12
1
2
9
17
36
-19
5
pokaż na pełnym ekranie
1 Plantator Nienadówka 3–2 3–1 6–3 4–2 7–1 7–0
2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0–0 0–1 2–0 6–0 4–1 2–0
3 Novi Nosówka 1–1 4–1 5–1 1–0 3–1 4–1 5–0
4 Wisłok Strzyżów 0–0 1–1 7–3 2–1 3–0 3–1 4–2
5 GKS Niebylec 2–5 1–3 1–0 4–2 5–0 3–1 4–0
6 Zimowit Rzeszów 1–3 0–2 2–1 2–3 0–0 2–1 6–0
7 Heiro Rzeszów 0–4 0–2 4–2 2–2 4–0 5–0
8 TS Głogów Małopolski 1–2 1–1 3–3 4–1 3–1 1–1
9 Junak Słocina (Rzeszów) 0–2 3–1 1–4 0–2 2–2 1–4 2–1
10 Bratek Bratkowice 2–3 3–1 1–4 0–5 2–1 1–3 2–0
11 Trzcianka Trzciana 1–6 3–8 0–4 0–9 2–0 3–0
12 Grunwald Połomia 1–6 0–0 2–5 2–2 2–4 5–0
13 Sokół Grodzisko 1–6 1–5 1–6 2–1 2–0 3–3
14 Albatros Szufnarowa 2–4 2–3 0–4 3–3 6–1
Kolejka 1
19 sie 2023
- 16:00
Novi Nosówka
5 0
Albatros Szufnarowa
19 sie 2023
- 16:00
Wisłok Strzyżów
3 1
Trzcianka Trzciana
20 sie 2023
- 11:00
Grunwald Połomia
1 6
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
20 sie 2023
- 11:00
Junak Słocina (Rzeszów)
0 2
Plantator Nienadówka
20 sie 2023
- 14:00
Bratek Bratkowice
0 5
Heiro Rzeszów
20 sie 2023
- 14:00
GKS Niebylec
4 0
Sokół Grodzisko
20 sie 2023
- 14:00
Zimowit Rzeszów
2 3
TS Głogów Małopolski
Kolejka 2
26 sie 2023
- 17:00
Albatros Szufnarowa
6 1
Grunwald Połomia
26 sie 2023
- 17:30
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
0 1
Wisłok Strzyżów
27 sie 2023
- 11:00
Heiro Rzeszów
0 4
Plantator Nienadówka
27 sie 2023
- 12:00
Sokół Grodzisko
1 5
Novi Nosówka
27 sie 2023
- 14:00
Trzcianka Trzciana
0 9
Zimowit Rzeszów
27 sie 2023
- 14:00
Bratek Bratkowice
3 1
GKS Niebylec
27 sie 2023
- 17:30
TS Głogów Małopolski
3 3
Junak Słocina (Rzeszów)
Kolejka 3
2 wrz 2023
- 19:30
Wisłok Strzyżów
4 2
Albatros Szufnarowa
3 wrz 2023
- 11:00
Grunwald Połomia
5 0
Sokół Grodzisko
3 wrz 2023
- 11:00
Zimowit Rzeszów
1 3
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
3 wrz 2023
- 11:00
Junak Słocina (Rzeszów)
1 4
Trzcianka Trzciana
3 wrz 2023
- 12:00
Novi Nosówka
1 0
Bratek Bratkowice
3 wrz 2023
- 17:00
GKS Niebylec
4 2
Heiro Rzeszów
3 wrz 2023
- 17:30
Plantator Nienadówka
4 2
TS Głogów Małopolski
Kolejka 4
8 wrz 2023
- 19:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
6 0
Junak Słocina (Rzeszów)
10 wrz 2023
- 11:00
Heiro Rzeszów
4 2
TS Głogów Małopolski
10 wrz 2023
- 11:00
Trzcianka Trzciana
1 6
Plantator Nienadówka
10 wrz 2023
- 11:00
Albatros Szufnarowa
0 4
Zimowit Rzeszów
10 wrz 2023
- 11:30
Sokół Grodzisko
1 6
Wisłok Strzyżów
10 wrz 2023
- 14:00
Bratek Bratkowice
1 3
Grunwald Połomia
10 wrz 2023
- 17:00
GKS Niebylec
1 3
Novi Nosówka
Kolejka 5
16 wrz 2023
- 16:30
Novi Nosówka
5 1
Heiro Rzeszów
16 wrz 2023
- 17:00
Wisłok Strzyżów
3 0
Bratek Bratkowice
16 wrz 2023
- 17:00
TS Głogów Małopolski
3 1
Trzcianka Trzciana
17 wrz 2023
- 11:00
Grunwald Połomia
2 5
GKS Niebylec
17 wrz 2023
- 11:00
Zimowit Rzeszów
6 0
Sokół Grodzisko
17 wrz 2023
- 11:00
Junak Słocina (Rzeszów)
2 1
Albatros Szufnarowa
17 wrz 2023
- 16:00
Plantator Nienadówka
3 2
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Kolejka 6
23 wrz 2023
- 16:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
2 0
TS Głogów Małopolski
23 wrz 2023
- 16:30
Novi Nosówka
4 1
Grunwald Połomia
24 wrz 2023
- 11:00
Albatros Szufnarowa
2 4
Plantator Nienadówka
24 wrz 2023
- 11:00
Bratek Bratkowice
1 4
Zimowit Rzeszów
24 wrz 2023
- 11:30
Sokół Grodzisko
2 0
Junak Słocina (Rzeszów)
24 wrz 2023
- 14:00
Heiro Rzeszów
2 2
Trzcianka Trzciana
24 wrz 2023
- 16:50
GKS Niebylec
1 0
Wisłok Strzyżów
Kolejka 7
30 wrz 2023
- 14:00
Wisłok Strzyżów
1 1
Novi Nosówka
30 wrz 2023
- 16:00
Plantator Nienadówka
7 0
Sokół Grodzisko
30 wrz 2023
- 16:30
TS Głogów Małopolski
1 1
Albatros Szufnarowa
1 paź 2023
- 11:00
Grunwald Połomia
2 2
Heiro Rzeszów
1 paź 2023
- 11:00
Zimowit Rzeszów
0 2
GKS Niebylec
1 paź 2023
- 11:00
Junak Słocina (Rzeszów)
2 2
Bratek Bratkowice
1 paź 2023
- 11:00
Trzcianka Trzciana
3 8
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Kolejka 8
8 paź 2023
- 11:00
Heiro Rzeszów
0 2
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
8 paź 2023
- 11:00
Novi Nosówka
4 1
Zimowit Rzeszów
8 paź 2023
- 11:00
Grunwald Połomia
0 0
Wisłok Strzyżów
8 paź 2023
- 14:00
Sokół Grodzisko
2 1
TS Głogów Małopolski
8 paź 2023
- 14:00
Bratek Bratkowice
2 3
Plantator Nienadówka
8 paź 2023
- 14:00
GKS Niebylec
3 1
Junak Słocina (Rzeszów)
8 paź 2023
- 15:00
Albatros Szufnarowa
3 3
Trzcianka Trzciana
Kolejka 9
14 paź 2023
- 15:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
2 0
Albatros Szufnarowa
14 paź 2023
- 15:15
TS Głogów Małopolski
4 1
Bratek Bratkowice
14 paź 2023
- 17:00
Junak Słocina (Rzeszów)
3 1
Novi Nosówka
14 paź 2023
- 18:00
Wisłok Strzyżów
2 1
Heiro Rzeszów
15 paź 2023
- 11:00
Zimowit Rzeszów
2 1
Grunwald Połomia
15 paź 2023
- 12:00
Trzcianka Trzciana
3 0
Sokół Grodzisko
15 paź 2023
- 14:00
Plantator Nienadówka
3 1
GKS Niebylec
Kolejka 10
21 paź 2023
- 14:00
Novi Nosówka
1 1
Plantator Nienadówka
22 paź 2023
- 11:00
Grunwald Połomia
2 4
Junak Słocina (Rzeszów)
22 paź 2023
- 11:30
Sokół Grodzisko
1 6
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
22 paź 2023
- 14:00
Heiro Rzeszów
5 0
Albatros Szufnarowa
22 paź 2023
- 14:00
Bratek Bratkowice
2 1
Trzcianka Trzciana
22 paź 2023
- 14:00
GKS Niebylec
5 0
TS Głogów Małopolski
22 paź 2023
- 14:00
Wisłok Strzyżów
7 3
Zimowit Rzeszów
Kolejka 11
28 paź 2023
- 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
4 1
Bratek Bratkowice
29 paź 2023
- 11:00
Junak Słocina (Rzeszów)
1 4
Wisłok Strzyżów
29 paź 2023
- 11:00
Trzcianka Trzciana
0 4
GKS Niebylec
29 paź 2023
- 14:00
Zimowit Rzeszów
2 1
Heiro Rzeszów
29 paź 2023
- 14:00
Plantator Nienadówka
7 1
Grunwald Połomia
29 paź 2023
- 14:00
TS Głogów Małopolski
1 2
Novi Nosówka
16 mar 2024
- 14:00
Albatros Szufnarowa
- -
Sokół Grodzisko
Kolejka 12
4 lis 2023
- 14:00
Novi Nosówka
3 1
Trzcianka Trzciana
4 lis 2023
- 16:00
Wisłok Strzyżów
0 0
Plantator Nienadówka
5 lis 2023
- 11:00
Heiro Rzeszów
4 0
Sokół Grodzisko
5 lis 2023
- 11:00
Bratek Bratkowice
2 0
Albatros Szufnarowa
5 lis 2023
- 11:00
GKS Niebylec
2 5
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
5 lis 2023
- 11:00
Grunwald Połomia
- -
TS Głogów Małopolski
5 lis 2023
- 14:00
Zimowit Rzeszów
0 0
Junak Słocina (Rzeszów)
Kolejka 13
11 lis 2023
- 12:00
Trzcianka Trzciana
2 0
Grunwald Połomia
11 lis 2023
- 13:00
Albatros Szufnarowa
2 3
GKS Niebylec
11 lis 2023
- 14:00
Plantator Nienadówka
6 3
Zimowit Rzeszów
12 lis 2023
- 11:00
Junak Słocina (Rzeszów)
0 2
Heiro Rzeszów
12 lis 2023
- 11:00
TS Głogów Małopolski
1 1
Wisłok Strzyżów
12 lis 2023
- 11:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
0 0
Novi Nosówka
12 lis 2023
- 11:30
Sokół Grodzisko
3 3
Bratek Bratkowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 0
  • 10
  • 269
  • 2 495
P