Klasa A Krosno III

2023/2024 Klasa A
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
13
12
0
1
57
7
50
36
2
13
12
0
1
42
11
31
36
3
z z p z z
13
9
1
3
44
25
19
28
4
13
7
2
4
34
20
14
23
5
13
6
4
3
33
23
10
22
6
13
6
2
5
39
32
7
20
7
p p z z z
13
6
1
6
25
23
2
19
8
13
6
0
7
22
28
-6
18
9
13
4
2
7
23
32
-9
14
10
13
4
1
8
20
29
-9
13
11
13
3
1
9
16
35
-19
10
12
13
3
1
9
19
47
-28
10
13
13
3
1
9
26
55
-29
10
14
13
1
2
10
14
47
-33
5
pokaż na pełnym ekranie
1 Zorza Łęki Dukielskie 6–0 1–0 4–0 2–0 3–0 9–1
2 LKS Głowienka 2–1 4–0 1–0 1–0 1–0 5–0 9–1
3 Orzeł Lubla 4–5 6–2 4–2 1–1 3–1 3–2 4–0
4 Strzelec Frysztak 2–1 3–3 1–3 0–0 2–0 6–1 6–0
5 Sparta Osobnica 2–4 3–3 1–0 5–1 3–0 6–0 2–2
6 Kotwica Korczyna 0–5 2–0 4–1 7–2 4–1 4–3 1–1
7 KS Zarzecze 3–6 0–2 2–1 0–1 1–3 6–0 3–2
8 Czardasz Osiek Jasielski 0–3 1–3 0–2 2–3 3–1 4–3 4–1
9 Tęcza Zręcin 1–3 5–3 1–2 1–2 0–4 2–4
10 Sobniów Jasło 0–4 1–2 3–2 1–1 0–1 1–2
11 Orzeł Bieździedza 0–7 1–4 1–5 2–2 2–3 1–2
12 Liwocz Brzyska 1–7 0–6 0–2 3–2 2–4 1–2
13 Orzeł Faliszówka 0–7 2–6 1–3 2–4 6–2 3–3
14 Wisłoka Niegłowice 1–6 2–4 1–3 1–0 1–2 1–3
Kolejka 1
12 sie 2023
- 16:30
Sparta Osobnica
6 0
Liwocz Brzyska
12 sie 2023
- 17:00
Orzeł Lubla
1 1
Tęcza Zręcin
12 sie 2023
- 17:00
KS Zarzecze
6 0
Orzeł Faliszówka
13 sie 2023
- 11:00
Czardasz Osiek Jasielski
4 1
Wisłoka Niegłowice
13 sie 2023
- 14:00
Kotwica Korczyna
0 5
Zorza Łęki Dukielskie
13 sie 2023
- 15:00
LKS Głowienka
1 0
Orzeł Bieździedza
13 sie 2023
- 16:00
Strzelec Frysztak
2 0
Sobniów Jasło
Kolejka 2
19 sie 2023
- 16:00
Tęcza Zręcin
1 3
LKS Głowienka
19 sie 2023
- 17:00
Zorza Łęki Dukielskie
1 0
Strzelec Frysztak
19 sie 2023
- 17:00
Czardasz Osiek Jasielski
1 3
Orzeł Lubla
20 sie 2023
- 11:00
Wisłoka Niegłowice
1 3
Orzeł Faliszówka
20 sie 2023
- 15:00
Liwocz Brzyska
0 6
Kotwica Korczyna
20 sie 2023
- 15:00
Orzeł Bieździedza
2 2
Sparta Osobnica
20 sie 2023
- 16:30
Sobniów Jasło
1 1
KS Zarzecze
Kolejka 3
26 sie 2023
- 16:00
Orzeł Lubla
4 0
Wisłoka Niegłowice
26 sie 2023
- 16:00
Orzeł Faliszówka
6 2
Sobniów Jasło
26 sie 2023
- 16:30
Sparta Osobnica
5 1
Tęcza Zręcin
26 sie 2023
- 17:00
Strzelec Frysztak
6 1
Liwocz Brzyska
27 sie 2023
- 14:00
Kotwica Korczyna
4 1
Orzeł Bieździedza
27 sie 2023
- 15:00
LKS Głowienka
1 0
Czardasz Osiek Jasielski
27 sie 2023
- 16:00
KS Zarzecze
3 6
Zorza Łęki Dukielskie
Kolejka 4
2 wrz 2023
- 16:00
Tęcza Zręcin
5 3
Kotwica Korczyna
2 wrz 2023
- 17:00
Zorza Łęki Dukielskie
9 1
Orzeł Faliszówka
3 wrz 2023
- 11:00
Wisłoka Niegłowice
1 3
Sobniów Jasło
3 wrz 2023
- 11:00
Czardasz Osiek Jasielski
2 3
Sparta Osobnica
3 wrz 2023
- 14:00
Orzeł Lubla
4 5
LKS Głowienka
3 wrz 2023
- 15:00
Liwocz Brzyska
0 2
KS Zarzecze
3 wrz 2023
- 15:00
Orzeł Bieździedza
1 5
Strzelec Frysztak
Kolejka 5
9 wrz 2023
- 16:00
KS Zarzecze
1 3
Orzeł Bieździedza
9 wrz 2023
- 16:00
Orzeł Faliszówka
3 3
Liwocz Brzyska
10 wrz 2023
- 11:00
Sparta Osobnica
2 4
Orzeł Lubla
10 wrz 2023
- 11:00
Strzelec Frysztak
0 0
Tęcza Zręcin
10 wrz 2023
- 14:00
Kotwica Korczyna
7 2
Czardasz Osiek Jasielski
10 wrz 2023
- 15:00
LKS Głowienka
9 1
Wisłoka Niegłowice
10 wrz 2023
- 16:00
Sobniów Jasło
0 4
Zorza Łęki Dukielskie
Kolejka 6
16 wrz 2023
- 14:30
Orzeł Bieździedza
1 2
Orzeł Faliszówka
17 wrz 2023
- 11:00
Wisłoka Niegłowice
1 6
Zorza Łęki Dukielskie
17 wrz 2023
- 11:00
Czardasz Osiek Jasielski
0 2
Strzelec Frysztak
17 wrz 2023
- 14:00
Orzeł Lubla
6 2
Kotwica Korczyna
17 wrz 2023
- 15:00
Liwocz Brzyska
2 4
Sobniów Jasło
17 wrz 2023
- 15:00
Tęcza Zręcin
1 2
KS Zarzecze
17 wrz 2023
- 15:00
LKS Głowienka
1 0
Sparta Osobnica
Kolejka 7
23 wrz 2023
- 15:00
KS Zarzecze
0 1
Czardasz Osiek Jasielski
23 wrz 2023
- 15:30
Sparta Osobnica
2 2
Wisłoka Niegłowice
23 wrz 2023
- 16:00
Orzeł Faliszówka
2 4
Tęcza Zręcin
23 wrz 2023
- 16:00
Sobniów Jasło
1 2
Orzeł Bieździedza
23 wrz 2023
- 16:30
Zorza Łęki Dukielskie
3 0
Liwocz Brzyska
24 wrz 2023
- 14:00
Kotwica Korczyna
2 0
LKS Głowienka
24 wrz 2023
- 16:00
Strzelec Frysztak
2 1
Orzeł Lubla
Kolejka 8
30 wrz 2023
- 15:30
Sparta Osobnica
3 3
Kotwica Korczyna
30 wrz 2023
- 16:00
Wisłoka Niegłowice
1 2
Liwocz Brzyska
30 wrz 2023
- 16:00
Orzeł Bieździedza
0 7
Zorza Łęki Dukielskie
30 wrz 2023
- 16:00
Tęcza Zręcin
0 4
Sobniów Jasło
1 paź 2023
- 15:00
LKS Głowienka
4 0
Strzelec Frysztak
1 paź 2023
- 16:00
Czardasz Osiek Jasielski
4 3
Orzeł Faliszówka
1 paź 2023
- 16:00
Orzeł Lubla
4 2
KS Zarzecze
Kolejka 9
7 paź 2023
- 15:00
KS Zarzecze
0 2
LKS Głowienka
7 paź 2023
- 15:00
Orzeł Faliszówka
0 7
Orzeł Lubla
7 paź 2023
- 15:00
Sobniów Jasło
0 1
Czardasz Osiek Jasielski
7 paź 2023
- 16:00
Zorza Łęki Dukielskie
2 0
Tęcza Zręcin
8 paź 2023
- 15:00
Strzelec Frysztak
3 3
Sparta Osobnica
8 paź 2023
- 15:00
Liwocz Brzyska
1 2
Orzeł Bieździedza
8 paź 2023
- 15:30
Kotwica Korczyna
1 1
Wisłoka Niegłowice
Kolejka 10
14 paź 2023
- 15:00
Tęcza Zręcin
2 4
Liwocz Brzyska
14 paź 2023
- 15:00
Sparta Osobnica
1 0
KS Zarzecze
15 paź 2023
- 11:00
Wisłoka Niegłowice
1 0
Orzeł Bieździedza
15 paź 2023
- 11:00
Czardasz Osiek Jasielski
0 3
Zorza Łęki Dukielskie
15 paź 2023
- 14:00
Kotwica Korczyna
4 1
Strzelec Frysztak
15 paź 2023
- 15:00
Orzeł Lubla
3 1
Sobniów Jasło
15 paź 2023
- 15:00
LKS Głowienka
5 0
Orzeł Faliszówka
Kolejka 11
21 paź 2023
- 14:00
KS Zarzecze
2 1
Kotwica Korczyna
21 paź 2023
- 14:00
Orzeł Bieździedza
2 3
Tęcza Zręcin
21 paź 2023
- 15:00
Orzeł Faliszówka
1 3
Sparta Osobnica
21 paź 2023
- 15:00
Sobniów Jasło
1 2
LKS Głowienka
21 paź 2023
- 15:00
Zorza Łęki Dukielskie
6 0
Orzeł Lubla
22 paź 2023
- 14:00
Strzelec Frysztak
6 0
Wisłoka Niegłowice
22 paź 2023
- 15:00
Liwocz Brzyska
3 2
Czardasz Osiek Jasielski
Kolejka 12
28 paź 2023
- 15:00
Sparta Osobnica
3 0
Sobniów Jasło
29 paź 2023
- 11:00
Wisłoka Niegłowice
2 4
Tęcza Zręcin
29 paź 2023
- 11:00
Czardasz Osiek Jasielski
3 1
Orzeł Bieździedza
29 paź 2023
- 13:00
LKS Głowienka
2 1
Zorza Łęki Dukielskie
29 paź 2023
- 14:00
Orzeł Lubla
3 2
Liwocz Brzyska
29 paź 2023
- 14:00
Kotwica Korczyna
4 3
Orzeł Faliszówka
29 paź 2023
- 14:00
Strzelec Frysztak
1 3
KS Zarzecze
Kolejka 13
4 lis 2023
- 14:00
KS Zarzecze
3 2
Wisłoka Niegłowice
4 lis 2023
- 14:00
Orzeł Faliszówka
2 6
Strzelec Frysztak
4 lis 2023
- 14:00
Sobniów Jasło
3 2
Kotwica Korczyna
4 lis 2023
- 14:00
Zorza Łęki Dukielskie
4 0
Sparta Osobnica
4 lis 2023
- 14:00
Orzeł Bieździedza
1 4
Orzeł Lubla
4 lis 2023
- 14:00
Tęcza Zręcin
1 2
Czardasz Osiek Jasielski
5 lis 2023
- 14:00
Liwocz Brzyska
1 7
LKS Głowienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 0
  • 10
  • 269
  • 2 495
P