Klasa A Krosno I

2023/2024 Klasa A
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
13
12
0
1
64
11
53
36
2
z p z z z
13
10
0
3
38
15
23
30
3
13
9
0
4
43
24
19
27
4
z r z z p
13
7
2
4
21
13
8
23
5
r r p p z
13
6
3
4
25
29
-4
21
6
z p r z p
13
6
2
5
30
24
6
20
7
13
6
2
5
21
23
-2
20
8
z z z p p
13
6
1
6
36
27
9
19
9
z r p p p
13
5
2
6
23
28
-5
17
10
13
4
3
6
19
27
-8
15
11
13
3
3
7
15
31
-16
12
12
13
3
2
8
21
49
-28
11
13
13
1
3
9
17
29
-12
6
14
13
0
3
10
13
56
-43
3
pokaż na pełnym ekranie
1 Cosmos II Nowotaniec 3–1 2–0 7–0 9–0 5–3 13–1
2 Sanovia Lesko 0–3 1–0 1–2 4–0 0–1 4–2 5–1
3 Górnik Strachocina 3–5 3–2 1–0 4–0 5–2 4–3 8–2
4 LKS Górki 0–3 1–0 0–1 1–1 2–0 1–1 3–0
5 LKS Izdebki 0–5 5–2 1–4 5–4 2–6 2–0
6 LKS Pisarowce 3–0 0–3 4–2 2–3 5–4 7–1 5–2
7 LKS Płowce/Stróże Małe 0–5 1–2 2–0 2–0 1–0 3–1
8 LKS Długie 0–1 1–4 5–1 1–2 3–1 10–1
9 Zgoda Zarszyn 2–5 0–5 1–1 1–0 1–2 1–0
10 Szarotka Uherce 1–8 1–2 0–3 0–2 1–0 2–2 2–1 6–1
11 Orzeł Bażanówka 0–6 3–2 1–1 1–1 2–3 1–0
12 Bieszczady Jankowce 2–2 2–3 5–4 0–1 1–1 3–2
13 Remix Niebieszczany 1–3 2–3 0–0 0–2 1–2 1–1
14 Pionier Średnia Wieś 1–2 0–3 1–1 2–2 1–5 1–3 1–1
Kolejka 1
12 sie 2023
- 14:00
Górnik Strachocina
4 0
Orzeł Bażanówka
12 sie 2023
- 17:00
LKS Pisarowce
7 1
Bieszczady Jankowce
13 sie 2023
- 11:00
Cosmos II Nowotaniec
5 3
Remix Niebieszczany
13 sie 2023
- 15:00
LKS Górki
0 1
LKS Izdebki
13 sie 2023
- 15:00
Sanovia Lesko
0 1
LKS Długie
13 sie 2023
- 16:30
Pionier Średnia Wieś
1 1
LKS Płowce/Stróże Małe
13 sie 2023
- 17:00
Szarotka Uherce
2 1
Zgoda Zarszyn
Kolejka 2
19 sie 2023
- 17:00
LKS Pisarowce
5 2
Pionier Średnia Wieś
19 sie 2023
- 17:30
Orzeł Bażanówka
0 6
Sanovia Lesko
20 sie 2023
- 11:00
Remix Niebieszczany
1 1
Szarotka Uherce
20 sie 2023
- 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe
1 2
LKS Górki
20 sie 2023
- 14:00
Bieszczady Jankowce
0 1
Zgoda Zarszyn
20 sie 2023
- 16:00
LKS Długie
0 1
Cosmos II Nowotaniec
20 sie 2023
- 16:00
LKS Izdebki
5 2
Górnik Strachocina
Kolejka 3
26 sie 2023
- 17:00
Górnik Strachocina
3 2
LKS Płowce/Stróże Małe
27 sie 2023
- 12:00
Zgoda Zarszyn
1 2
Remix Niebieszczany
27 sie 2023
- 15:00
LKS Górki
1 1
LKS Pisarowce
27 sie 2023
- 15:00
Sanovia Lesko
1 2
LKS Izdebki
27 sie 2023
- 16:00
Cosmos II Nowotaniec
7 0
Orzeł Bażanówka
27 sie 2023
- 16:00
Szarotka Uherce
2 2
LKS Długie
27 sie 2023
- 16:30
Pionier Średnia Wieś
1 3
Bieszczady Jankowce
Kolejka 4
2 wrz 2023
- 15:00
Bieszczady Jankowce
3 2
Remix Niebieszczany
2 wrz 2023
- 17:00
LKS Pisarowce
0 3
Górnik Strachocina
3 wrz 2023
- 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe
0 5
Sanovia Lesko
3 wrz 2023
- 16:00
LKS Długie
1 2
Zgoda Zarszyn
3 wrz 2023
- 16:00
Orzeł Bażanówka
2 3
Szarotka Uherce
3 wrz 2023
- 16:00
LKS Izdebki
0 5
Cosmos II Nowotaniec
3 wrz 2023
- 16:30
Pionier Średnia Wieś
0 3
LKS Górki
Kolejka 5
9 wrz 2023
- 16:00
Górnik Strachocina
8 2
Pionier Średnia Wieś
9 wrz 2023
- 16:30
Remix Niebieszczany
1 2
LKS Długie
9 wrz 2023
- 17:00
Cosmos II Nowotaniec
2 0
LKS Płowce/Stróże Małe
9 wrz 2023
- 17:00
Zgoda Zarszyn
1 0
Orzeł Bażanówka
10 wrz 2023
- 15:00
LKS Górki
3 0
Bieszczady Jankowce
10 wrz 2023
- 15:00
Sanovia Lesko
4 0
LKS Pisarowce
10 wrz 2023
- 17:00
Szarotka Uherce
0 2
LKS Izdebki
Kolejka 6
16 wrz 2023
- 16:00
Orzeł Bażanówka
1 0
Remix Niebieszczany
17 wrz 2023
- 11:00
LKS Pisarowce
3 0
Cosmos II Nowotaniec
17 wrz 2023
- 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe
2 0
Szarotka Uherce
17 wrz 2023
- 15:00
Bieszczady Jankowce
5 4
LKS Długie
17 wrz 2023
- 15:00
LKS Górki
1 0
Górnik Strachocina
17 wrz 2023
- 16:00
LKS Izdebki
2 6
Zgoda Zarszyn
17 wrz 2023
- 16:30
Pionier Średnia Wieś
1 2
Sanovia Lesko
Kolejka 7
23 wrz 2023
- 16:00
Górnik Strachocina
5 2
Bieszczady Jankowce
23 wrz 2023
- 16:00
Zgoda Zarszyn
1 1
LKS Płowce/Stróże Małe
23 wrz 2023
- 16:00
Remix Niebieszczany
0 0
LKS Izdebki
24 wrz 2023
- 15:00
Sanovia Lesko
1 0
LKS Górki
24 wrz 2023
- 15:00
Cosmos II Nowotaniec
13 1
Pionier Średnia Wieś
24 wrz 2023
- 16:00
Szarotka Uherce
1 0
LKS Pisarowce
24 wrz 2023
- 16:00
LKS Długie
3 1
Orzeł Bażanówka
Kolejka 8
30 wrz 2023
- 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe
3 1
Remix Niebieszczany
30 wrz 2023
- 15:30
LKS Pisarowce
5 4
Zgoda Zarszyn
30 wrz 2023
- 16:00
Górnik Strachocina
3 5
Sanovia Lesko
1 paź 2023
- 13:00
Pionier Średnia Wieś
2 2
Szarotka Uherce
1 paź 2023
- 14:00
Bieszczady Jankowce
1 1
Orzeł Bażanówka
1 paź 2023
- 16:00
LKS Izdebki
5 4
LKS Długie
1 paź 2023
- 16:00
LKS Górki
0 3
Cosmos II Nowotaniec
Kolejka 9
7 paź 2023
- 15:00
Zgoda Zarszyn
1 0
Pionier Średnia Wieś
8 paź 2023
- 11:00
Remix Niebieszczany
0 2
LKS Pisarowce
8 paź 2023
- 15:00
Sanovia Lesko
5 1
Bieszczady Jankowce
8 paź 2023
- 15:00
Cosmos II Nowotaniec
3 1
Górnik Strachocina
8 paź 2023
- 15:00
Szarotka Uherce
0 3
LKS Górki
8 paź 2023
- 15:00
LKS Długie
5 1
LKS Płowce/Stróże Małe
8 paź 2023
- 15:00
Orzeł Bażanówka
1 1
LKS Izdebki
Kolejka 10
14 paź 2023
- 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe
1 0
Orzeł Bażanówka
14 paź 2023
- 15:00
Górnik Strachocina
1 0
Szarotka Uherce
14 paź 2023
- 15:30
LKS Pisarowce
2 3
LKS Długie
15 paź 2023
- 14:00
Bieszczady Jankowce
2 2
LKS Izdebki
15 paź 2023
- 15:00
Pionier Średnia Wieś
1 1
Remix Niebieszczany
15 paź 2023
- 15:00
LKS Górki
1 1
Zgoda Zarszyn
15 paź 2023
- 15:00
Sanovia Lesko
0 3
Cosmos II Nowotaniec
Kolejka 11
21 paź 2023
- 14:00
Zgoda Zarszyn
0 5
Górnik Strachocina
22 paź 2023
- 14:00
LKS Długie
10 1
Pionier Średnia Wieś
22 paź 2023
- 14:00
Orzeł Bażanówka
1 1
LKS Pisarowce
22 paź 2023
- 15:00
Cosmos II Nowotaniec
9 0
Bieszczady Jankowce
22 paź 2023
- 15:00
Szarotka Uherce
1 2
Sanovia Lesko
22 paź 2023
- 15:00
Remix Niebieszczany
2 3
LKS Górki
22 paź 2023
- 15:00
LKS Izdebki
1 4
LKS Płowce/Stróże Małe
Kolejka 12
28 paź 2023
- 13:30
Bieszczady Jankowce
2 3
LKS Płowce/Stróże Małe
28 paź 2023
- 14:00
LKS Pisarowce
4 2
LKS Izdebki
29 paź 2023
- 13:00
Pionier Średnia Wieś
1 5
Orzeł Bażanówka
29 paź 2023
- 13:30
Górnik Strachocina
4 3
Remix Niebieszczany
29 paź 2023
- 14:00
LKS Górki
2 0
LKS Długie
29 paź 2023
- 14:00
Sanovia Lesko
4 2
Zgoda Zarszyn
29 paź 2023
- 14:00
Szarotka Uherce
1 8
Cosmos II Nowotaniec
Kolejka 13
4 lis 2023
- 13:00
Szarotka Uherce
6 1
Bieszczady Jankowce
4 lis 2023
- 14:00
Zgoda Zarszyn
2 5
Cosmos II Nowotaniec
4 lis 2023
- 14:00
Remix Niebieszczany
1 3
Sanovia Lesko
4 lis 2023
- 14:00
Orzeł Bażanówka
3 2
LKS Górki
4 lis 2023
- 14:00
LKS Płowce/Stróże Małe
2 0
LKS Pisarowce
4 lis 2023
- 14:30
LKS Izdebki
2 0
Pionier Średnia Wieś
5 lis 2023
- 13:00
LKS Długie
1 4
Górnik Strachocina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 0
  • 10
  • 269
  • 2 495
P