Klasa Okręgowa Jarosław

2023/2024 Klasa O
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
Orzeł Przeworsk
r z z p z
>
15
12
1
2
65
17
48
37
2
LKS Skołoszów
z z z z z
>
15
12
1
2
45
12
33
37
3
Piast Tuczempy
r r z z z
>
15
10
3
2
34
17
17
33
4
15
10
1
4
49
21
28
31
5
Czuwaj Przemyśl
r r z p z
>
15
9
3
3
37
24
13
30
6
Start Pruchnik
z z r z z
>
15
7
3
5
31
24
7
24
7
Dąb Dobkowice
z r p p r
>
15
7
2
6
41
31
10
23
8
15
6
3
6
28
34
-6
21
9
15
5
4
6
29
29
0
19
10
15
6
1
8
31
38
-7
19
11
Start Lisie Jamy
z r p p z
>
15
5
3
7
29
32
-3
18
12
Santos Piwoda
p p r z p
>
15
5
2
8
27
34
-7
17
13
15
4
2
9
27
40
-13
14
14
15
3
4
8
30
38
-8
13
15
Orkan Zapałów
p r p p p
>
15
0
3
12
5
63
-58
3
16
San Gorzyce
p p p p r
>
15
0
2
13
15
69
-54
2
Awans IV Liga Podkarpacka
pokaż na pełnym ekranie
Orzeł Przeworsk
LKS Skołoszów
Piast Tuczempy
Wólczanka Wólka Pełkińska
Czuwaj Przemyśl
Start Pruchnik
Dąb Dobkowice
Promyk Urzejowice
Gorliczanka Gorliczyna
Biało-Czerwoni Kaszyce
Start Lisie Jamy
Santos Piwoda
Płomień Morawsko
Wisełka Siennów
Orkan Zapałów
San Gorzyce
1 Orzeł Przeworsk 4–0 2–0 2–3 4–1 5–1 2–1 6–2 6–1 5–0
2 LKS Skołoszów 3–2 2–1 5–0 3–0 5–0 2–0 1–0
3 Piast Tuczempy 2–2 4–1 2–0 3–0 3–1 0–0 3–1 6–0
4 Wólczanka Wólka Pełkińska 1–2 3–0 8–0 3–1 5–2 2–0 5–0
5 Czuwaj Przemyśl 1–1 0–1 3–3 4–2 1–0 1–0 2–1 4–2
6 Start Pruchnik 0–1 0–4 3–1 0–0 2–0 9–0 2–0
7 Dąb Dobkowice 2–4 2–2 2–4 6–0 4–2 3–1 3–1 7–0
8 Promyk Urzejowice 2–1 1–2 5–2 1–1 5–0 1–0
9 Gorliczanka Gorliczyna 2–0 6–2 1–0 1–1 3–3 3–6 5–1
10 Biało-Czerwoni Kaszyce 0–2 1–6 0–3 1–4 3–1 3–2 6–0
11 Start Lisie Jamy 2–3 2–2 2–5 1–1 0–3 1–4 4–0 0–1
12 Santos Piwoda 1–5 0–5 1–3 2–1 1–3 1–1 5–1 6–1
13 Płomień Morawsko 3–2 1–3 4–1 1–2 2–2 0–2 2–3
14 Wisełka Siennów 0–3 2–2 2–2 3–4 0–4 6–2 6–0 5–2
15 Orkan Zapałów 1–7 1–6 1–4 0–0 0–5 0–2 0–0 1–1
16 San Gorzyce 0–11 1–5 3–7 3–3 1–7 1–2 1–3
Kolejka 1
12 sie 2023
- 11:00
Piast Tuczempy
3 1
Płomień Morawsko
12 sie 2023
- 16:00
Santos Piwoda
1 3
Gorliczanka Gorliczyna
12 sie 2023
- 16:00
Orzeł Przeworsk
2 3
Start Pruchnik
12 sie 2023
- 17:00
Orkan Zapałów
1 1
San Gorzyce
12 sie 2023
- 17:00
Start Lisie Jamy
2 5
Wólczanka Wólka Pełkińska
13 sie 2023
- 14:30
Dąb Dobkowice
3 1
Biało-Czerwoni Kaszyce
13 sie 2023
- 17:00
Wisełka Siennów
0 3
LKS Skołoszów
13 sie 2023
- 17:00
Czuwaj Przemyśl
1 0
Promyk Urzejowice
Kolejka 2
15 sie 2023
- 13:00
Start Pruchnik
2 0
Wisełka Siennów
16 sie 2023
- 17:00
Płomień Morawsko
1 3
Czuwaj Przemyśl
16 sie 2023
- 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
3 0
Piast Tuczempy
16 sie 2023
- 17:00
LKS Skołoszów
2 0
Start Lisie Jamy
16 sie 2023
- 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
6 0
Orkan Zapałów
16 sie 2023
- 17:00
Santos Piwoda
2 1
Dąb Dobkowice
16 sie 2023
- 17:45
Gorliczanka Gorliczyna
1 1
Promyk Urzejowice
16 sie 2023
- 18:00
San Gorzyce
0 11
Orzeł Przeworsk
Kolejka 3
19 sie 2023
- 15:30
Orzeł Przeworsk
6 2
Biało-Czerwoni Kaszyce
19 sie 2023
- 16:00
Płomień Morawsko
2 2
Promyk Urzejowice
19 sie 2023
- 17:00
Dąb Dobkowice
4 2
Gorliczanka Gorliczyna
19 sie 2023
- 17:00
Start Lisie Jamy
1 1
Start Pruchnik
19 sie 2023
- 17:00
Piast Tuczempy
2 2
LKS Skołoszów
19 sie 2023
- 17:00
Czuwaj Przemyśl
0 1
Wólczanka Wólka Pełkińska
20 sie 2023
- 16:00
Orkan Zapałów
0 2
Santos Piwoda
20 sie 2023
- 17:00
Wisełka Siennów
5 2
San Gorzyce
Kolejka 4
26 sie 2023
- 11:00
San Gorzyce
1 2
Start Lisie Jamy
26 sie 2023
- 11:00
Santos Piwoda
1 5
Orzeł Przeworsk
26 sie 2023
- 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
8 0
Promyk Urzejowice
26 sie 2023
- 17:00
LKS Skołoszów
2 1
Czuwaj Przemyśl
27 sie 2023
- 13:00
Dąb Dobkowice
7 0
Orkan Zapałów
27 sie 2023
- 16:00
Start Pruchnik
0 1
Piast Tuczempy
27 sie 2023
- 17:00
Gorliczanka Gorliczyna
3 6
Płomień Morawsko
27 sie 2023
- 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
3 2
Wisełka Siennów
Kolejka 5
2 wrz 2023
- 11:00
Czuwaj Przemyśl
3 3
Start Pruchnik
2 wrz 2023
- 16:00
Orkan Zapałów
0 0
Gorliczanka Gorliczyna
2 wrz 2023
- 16:00
Start Lisie Jamy
0 1
Biało-Czerwoni Kaszyce
2 wrz 2023
- 16:00
Piast Tuczempy
6 0
San Gorzyce
2 wrz 2023
- 16:00
Promyk Urzejowice
2 1
LKS Skołoszów
2 wrz 2023
- 16:30
Wisełka Siennów
0 4
Santos Piwoda
3 wrz 2023
- 15:00
Orzeł Przeworsk
4 1
Dąb Dobkowice
3 wrz 2023
- 15:00
Płomień Morawsko
3 2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 6
9 wrz 2023
- 11:00
Santos Piwoda
1 1
Start Lisie Jamy
9 wrz 2023
- 15:00
Gorliczanka Gorliczyna
6 2
Wólczanka Wólka Pełkińska
9 wrz 2023
- 16:00
LKS Skołoszów
1 0
Płomień Morawsko
9 wrz 2023
- 16:00
San Gorzyce
3 7
Czuwaj Przemyśl
9 wrz 2023
- 16:00
Orkan Zapałów
1 7
Orzeł Przeworsk
10 wrz 2023
- 15:00
Start Pruchnik
3 1
Promyk Urzejowice
10 wrz 2023
- 16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
0 2
Piast Tuczempy
10 wrz 2023
- 16:00
Dąb Dobkowice
3 1
Wisełka Siennów
Kolejka 7
16 wrz 2023
- 13:00
Piast Tuczempy
3 0
Santos Piwoda
16 wrz 2023
- 16:00
Orzeł Przeworsk
2 1
Gorliczanka Gorliczyna
16 wrz 2023
- 16:00
Start Lisie Jamy
0 3
Dąb Dobkowice
16 wrz 2023
- 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1 2
LKS Skołoszów
17 wrz 2023
- 12:00
Czuwaj Przemyśl
2 1
Biało-Czerwoni Kaszyce
17 wrz 2023
- 16:00
Wisełka Siennów
6 0
Orkan Zapałów
17 wrz 2023
- 16:00
Promyk Urzejowice
1 0
San Gorzyce
17 wrz 2023
- 16:00
Płomień Morawsko
4 1
Start Pruchnik
Kolejka 8
21 wrz 2023
- 16:30
Orkan Zapałów
0 5
Start Lisie Jamy
23 wrz 2023
- 11:00
Start Pruchnik
0 4
Wólczanka Wólka Pełkińska
24 wrz 2023
- 11:00
Santos Piwoda
1 3
Czuwaj Przemyśl
24 wrz 2023
- 12:00
Orzeł Przeworsk
5 0
Wisełka Siennów
24 wrz 2023
- 15:00
Gorliczanka Gorliczyna
2 0
LKS Skołoszów
24 wrz 2023
- 16:00
San Gorzyce
1 3
Płomień Morawsko
24 wrz 2023
- 16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
1 4
Promyk Urzejowice
24 wrz 2023
- 16:00
Dąb Dobkowice
2 4
Piast Tuczempy
Kolejka 9
30 wrz 2023
- 15:00
Start Lisie Jamy
2 3
Orzeł Przeworsk
30 wrz 2023
- 16:00
Piast Tuczempy
3 1
Orkan Zapałów
30 wrz 2023
- 16:00
Czuwaj Przemyśl
4 2
Dąb Dobkowice
30 wrz 2023
- 16:00
Promyk Urzejowice
5 2
Santos Piwoda
30 wrz 2023
- 16:00
LKS Skołoszów
5 0
Start Pruchnik
1 paź 2023
- 14:00
Płomień Morawsko
0 2
Biało-Czerwoni Kaszyce
1 paź 2023
- 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
5 0
San Gorzyce
1 paź 2023
- 16:00
Wisełka Siennów
2 2
Gorliczanka Gorliczyna
Kolejka 10
7 paź 2023
- 15:00
Santos Piwoda
5 1
Płomień Morawsko
7 paź 2023
- 15:00
Orkan Zapałów
1 4
Czuwaj Przemyśl
7 paź 2023
- 15:00
Orzeł Przeworsk
4 0
Piast Tuczempy
7 paź 2023
- 15:30
Wisełka Siennów
3 4
Start Lisie Jamy
8 paź 2023
- 15:00
San Gorzyce
1 5
LKS Skołoszów
8 paź 2023
- 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
1 6
Wólczanka Wólka Pełkińska
8 paź 2023
- 15:00
Dąb Dobkowice
6 0
Promyk Urzejowice
8 paź 2023
- 15:30
Gorliczanka Gorliczyna
1 0
Start Pruchnik
Kolejka 11
14 paź 2023
- 14:00
Płomień Morawsko
1 2
Dąb Dobkowice
14 paź 2023
- 15:00
Start Lisie Jamy
4 0
Gorliczanka Gorliczyna
14 paź 2023
- 15:00
Piast Tuczempy
0 0
Wisełka Siennów
14 paź 2023
- 15:00
Czuwaj Przemyśl
1 1
Orzeł Przeworsk
14 paź 2023
- 15:00
Promyk Urzejowice
5 0
Orkan Zapałów
14 paź 2023
- 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
3 1
Santos Piwoda
14 paź 2023
- 15:00
Start Pruchnik
2 0
San Gorzyce
15 paź 2023
- 15:00
LKS Skołoszów
5 0
Biało-Czerwoni Kaszyce
Kolejka 12
21 paź 2023
- 15:00
Orkan Zapałów
0 0
Płomień Morawsko
21 paź 2023
- 15:00
Orzeł Przeworsk
5 1
Promyk Urzejowice
21 paź 2023
- 15:00
Start Lisie Jamy
2 2
Piast Tuczempy
22 paź 2023
- 15:00
Gorliczanka Gorliczyna
5 1
San Gorzyce
22 paź 2023
- 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
0 3
Start Pruchnik
22 paź 2023
- 15:00
Santos Piwoda
0 5
LKS Skołoszów
22 paź 2023
- 15:00
Dąb Dobkowice
2 2
Wólczanka Wólka Pełkińska
22 paź 2023
- 15:00
Wisełka Siennów
2 2
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 13
28 paź 2023
- 15:00
Piast Tuczempy
2 0
Gorliczanka Gorliczyna
28 paź 2023
- 15:00
Czuwaj Przemyśl
4 2
Start Lisie Jamy
28 paź 2023
- 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2 0
Orkan Zapałów
28 paź 2023
- 15:00
San Gorzyce
1 7
Biało-Czerwoni Kaszyce
29 paź 2023
- 13:30
Start Pruchnik
0 0
Santos Piwoda
29 paź 2023
- 14:00
Promyk Urzejowice
1 1
Wisełka Siennów
29 paź 2023
- 14:00
LKS Skołoszów
3 0
Dąb Dobkowice
18 lis 2023
- 13:00
Orzeł Przeworsk
6 1
Płomień Morawsko
Kolejka 14
4 lis 2023
- 14:00
Start Lisie Jamy
1 4
Promyk Urzejowice
4 lis 2023
- 14:00
Gorliczanka Gorliczyna
3 3
Biało-Czerwoni Kaszyce
4 lis 2023
- 14:00
Santos Piwoda
6 1
San Gorzyce
4 lis 2023
- 14:00
Orkan Zapałów
1 6
LKS Skołoszów
4 lis 2023
- 14:00
Orzeł Przeworsk
2 0
Wólczanka Wólka Pełkińska
5 lis 2023
- 11:30
Piast Tuczempy
4 1
Czuwaj Przemyśl
5 lis 2023
- 14:00
Wisełka Siennów
6 2
Płomień Morawsko
5 lis 2023
- 14:00
Dąb Dobkowice
2 4
Start Pruchnik
Kolejka 15
11 lis 2023
- 13:00
Promyk Urzejowice
1 2
Piast Tuczempy
11 lis 2023
- 14:00
Czuwaj Przemyśl
1 0
Gorliczanka Gorliczyna
11 lis 2023
- 14:00
Płomień Morawsko
2 3
Start Lisie Jamy
11 lis 2023
- 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
5 2
Wisełka Siennów
11 lis 2023
- 14:00
LKS Skołoszów
3 2
Orzeł Przeworsk
11 lis 2023
- 14:00
San Gorzyce
3 3
Dąb Dobkowice
11 lis 2023
- 14:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
3 1
Santos Piwoda
12 lis 2023
- 13:30
Start Pruchnik
9 0
Orkan Zapałów
Kolejka 16
16 mar 2024
- 15:00
Gorliczanka Gorliczyna
- -
Santos Piwoda
16 mar 2024
- 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
- -
Dąb Dobkowice
16 mar 2024
- 15:00
San Gorzyce
- -
Orkan Zapałów
16 mar 2024
- 15:00
Start Pruchnik
- -
Orzeł Przeworsk
16 mar 2024
- 15:00
LKS Skołoszów
- -
Wisełka Siennów
16 mar 2024
- 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
- -
Start Lisie Jamy
16 mar 2024
- 15:00
Płomień Morawsko
- -
Piast Tuczempy
16 mar 2024
- 15:00
Promyk Urzejowice
- -
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 17
23 mar 2024
- 15:00
Promyk Urzejowice
- -
Gorliczanka Gorliczyna
23 mar 2024
- 15:00
Czuwaj Przemyśl
- -
Płomień Morawsko
23 mar 2024
- 15:00
Piast Tuczempy
- -
Wólczanka Wólka Pełkińska
23 mar 2024
- 15:00
Start Lisie Jamy
- -
LKS Skołoszów
23 mar 2024
- 15:00
Wisełka Siennów
- -
Start Pruchnik
23 mar 2024
- 15:00
Orzeł Przeworsk
- -
San Gorzyce
23 mar 2024
- 15:00
Orkan Zapałów
- -
Biało-Czerwoni Kaszyce
23 mar 2024
- 15:00
Dąb Dobkowice
- -
Santos Piwoda
Kolejka 18
30 mar 2024
- 12:00
Promyk Urzejowice
- -
Płomień Morawsko
30 mar 2024
- 12:00
Gorliczanka Gorliczyna
- -
Dąb Dobkowice
30 mar 2024
- 12:00
Santos Piwoda
- -
Orkan Zapałów
30 mar 2024
- 12:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
- -
Orzeł Przeworsk
30 mar 2024
- 12:00
San Gorzyce
- -
Wisełka Siennów
30 mar 2024
- 12:00
Start Pruchnik
- -
Start Lisie Jamy
30 mar 2024
- 12:00
LKS Skołoszów
- -
Piast Tuczempy
30 mar 2024
- 12:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
- -
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 19
6 kwi 2024
- 16:00
Płomień Morawsko
- -
Gorliczanka Gorliczyna
6 kwi 2024
- 16:00
Promyk Urzejowice
- -
Wólczanka Wólka Pełkińska
6 kwi 2024
- 16:00
Czuwaj Przemyśl
- -
LKS Skołoszów
6 kwi 2024
- 16:00
Piast Tuczempy
- -
Start Pruchnik
6 kwi 2024
- 16:00
Start Lisie Jamy
- -
San Gorzyce
6 kwi 2024
- 16:00
Wisełka Siennów
- -
Biało-Czerwoni Kaszyce
6 kwi 2024
- 16:00
Orzeł Przeworsk
- -
Santos Piwoda
6 kwi 2024
- 16:00
Orkan Zapałów
- -
Dąb Dobkowice
Kolejka 20
13 kwi 2024
- 16:00
Gorliczanka Gorliczyna
- -
Orkan Zapałów
13 kwi 2024
- 16:00
Dąb Dobkowice
- -
Orzeł Przeworsk
13 kwi 2024
- 16:00
Santos Piwoda
- -
Wisełka Siennów
13 kwi 2024
- 16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
- -
Start Lisie Jamy
13 kwi 2024
- 16:00
San Gorzyce
- -
Piast Tuczempy
13 kwi 2024
- 16:00
Start Pruchnik
- -
Czuwaj Przemyśl
13 kwi 2024
- 16:00
LKS Skołoszów
- -
Promyk Urzejowice
13 kwi 2024
- 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
- -
Płomień Morawsko
Kolejka 21
20 kwi 2024
- 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
- -
Gorliczanka Gorliczyna
20 kwi 2024
- 16:00
Płomień Morawsko
- -
LKS Skołoszów
20 kwi 2024
- 16:00
Promyk Urzejowice
- -
Start Pruchnik
20 kwi 2024
- 16:00
Czuwaj Przemyśl
- -
San Gorzyce
20 kwi 2024
- 16:00
Piast Tuczempy
- -
Biało-Czerwoni Kaszyce
20 kwi 2024
- 16:00
Start Lisie Jamy
- -
Santos Piwoda
20 kwi 2024
- 16:00
Wisełka Siennów
- -
Dąb Dobkowice
20 kwi 2024
- 16:00
Orzeł Przeworsk
- -
Orkan Zapałów
Kolejka 22
27 kwi 2024
- 16:00
Gorliczanka Gorliczyna
- -
Orzeł Przeworsk
27 kwi 2024
- 16:00
Orkan Zapałów
- -
Wisełka Siennów
27 kwi 2024
- 16:00
Dąb Dobkowice
- -
Start Lisie Jamy
27 kwi 2024
- 16:00
Santos Piwoda
- -
Piast Tuczempy
27 kwi 2024
- 16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
- -
Czuwaj Przemyśl
27 kwi 2024
- 16:00
San Gorzyce
- -
Promyk Urzejowice
27 kwi 2024
- 16:00
Start Pruchnik
- -
Płomień Morawsko
27 kwi 2024
- 16:00
LKS Skołoszów
- -
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 23
4 maj 2024
- 17:00
LKS Skołoszów
- -
Gorliczanka Gorliczyna
4 maj 2024
- 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
- -
Start Pruchnik
4 maj 2024
- 17:00
Płomień Morawsko
- -
San Gorzyce
4 maj 2024
- 17:00
Promyk Urzejowice
- -
Biało-Czerwoni Kaszyce
4 maj 2024
- 17:00
Czuwaj Przemyśl
- -
Santos Piwoda
4 maj 2024
- 17:00
Piast Tuczempy
- -
Dąb Dobkowice
4 maj 2024
- 17:00
Start Lisie Jamy
- -
Orkan Zapałów
4 maj 2024
- 17:00
Wisełka Siennów
- -
Orzeł Przeworsk
Kolejka 24
11 maj 2024
- 17:00
Gorliczanka Gorliczyna
- -
Wisełka Siennów
11 maj 2024
- 17:00
Orzeł Przeworsk
- -
Start Lisie Jamy
11 maj 2024
- 17:00
Orkan Zapałów
- -
Piast Tuczempy
11 maj 2024
- 17:00
Dąb Dobkowice
- -
Czuwaj Przemyśl
11 maj 2024
- 17:00
Santos Piwoda
- -
Promyk Urzejowice
11 maj 2024
- 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
- -
Płomień Morawsko
11 maj 2024
- 17:00
San Gorzyce
- -
Wólczanka Wólka Pełkińska
11 maj 2024
- 17:00
Start Pruchnik
- -
LKS Skołoszów
Kolejka 25
18 maj 2024
- 17:00
Start Pruchnik
- -
Gorliczanka Gorliczyna
18 maj 2024
- 17:00
LKS Skołoszów
- -
San Gorzyce
18 maj 2024
- 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
- -
Biało-Czerwoni Kaszyce
18 maj 2024
- 17:00
Płomień Morawsko
- -
Santos Piwoda
18 maj 2024
- 17:00
Promyk Urzejowice
- -
Dąb Dobkowice
18 maj 2024
- 17:00
Czuwaj Przemyśl
- -
Orkan Zapałów
18 maj 2024
- 17:00
Piast Tuczempy
- -
Orzeł Przeworsk
18 maj 2024
- 17:00
Start Lisie Jamy
- -
Wisełka Siennów
Kolejka 26
25 maj 2024
- 17:00
Gorliczanka Gorliczyna
- -
Start Lisie Jamy
25 maj 2024
- 17:00
Wisełka Siennów
- -
Piast Tuczempy
25 maj 2024
- 17:00
Orzeł Przeworsk
- -
Czuwaj Przemyśl
25 maj 2024
- 17:00
Orkan Zapałów
- -
Promyk Urzejowice
25 maj 2024
- 17:00
Dąb Dobkowice
- -
Płomień Morawsko
25 maj 2024
- 17:00
Santos Piwoda
- -
Wólczanka Wólka Pełkińska
25 maj 2024
- 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
- -
LKS Skołoszów
25 maj 2024
- 17:00
San Gorzyce
- -
Start Pruchnik
Kolejka 27
29 maj 2024
- 17:00
San Gorzyce
- -
Gorliczanka Gorliczyna
29 maj 2024
- 17:00
Start Pruchnik
- -
Biało-Czerwoni Kaszyce
29 maj 2024
- 17:00
LKS Skołoszów
- -
Santos Piwoda
29 maj 2024
- 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
- -
Dąb Dobkowice
29 maj 2024
- 17:00
Płomień Morawsko
- -
Orkan Zapałów
29 maj 2024
- 17:00
Promyk Urzejowice
- -
Orzeł Przeworsk
29 maj 2024
- 17:00
Czuwaj Przemyśl
- -
Wisełka Siennów
29 maj 2024
- 17:00
Piast Tuczempy
- -
Start Lisie Jamy
Kolejka 28
1 cze 2024
- 17:00
Płomień Morawsko
- -
Orzeł Przeworsk
1 cze 2024
- 17:00
Gorliczanka Gorliczyna
- -
Piast Tuczempy
1 cze 2024
- 17:00
Start Lisie Jamy
- -
Czuwaj Przemyśl
1 cze 2024
- 17:00
Wisełka Siennów
- -
Promyk Urzejowice
1 cze 2024
- 17:00
Orkan Zapałów
- -
Wólczanka Wólka Pełkińska
1 cze 2024
- 17:00
Dąb Dobkowice
- -
LKS Skołoszów
1 cze 2024
- 17:00
Santos Piwoda
- -
Start Pruchnik
1 cze 2024
- 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
- -
San Gorzyce
Kolejka 29
8 cze 2024
- 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce
- -
Gorliczanka Gorliczyna
8 cze 2024
- 17:00
San Gorzyce
- -
Santos Piwoda
8 cze 2024
- 17:00
Start Pruchnik
- -
Dąb Dobkowice
8 cze 2024
- 17:00
LKS Skołoszów
- -
Orkan Zapałów
8 cze 2024
- 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
- -
Orzeł Przeworsk
8 cze 2024
- 17:00
Płomień Morawsko
- -
Wisełka Siennów
8 cze 2024
- 17:00
Promyk Urzejowice
- -
Start Lisie Jamy
8 cze 2024
- 17:00
Czuwaj Przemyśl
- -
Piast Tuczempy
Kolejka 30
15 cze 2024
- 17:00
Gorliczanka Gorliczyna
- -
Czuwaj Przemyśl
15 cze 2024
- 17:00
Piast Tuczempy
- -
Promyk Urzejowice
15 cze 2024
- 17:00
Start Lisie Jamy
- -
Płomień Morawsko
15 cze 2024
- 17:00
Wisełka Siennów
- -
Wólczanka Wólka Pełkińska
15 cze 2024
- 17:00
Orzeł Przeworsk
- -
LKS Skołoszów
15 cze 2024
- 17:00
Orkan Zapałów
- -
Start Pruchnik
15 cze 2024
- 17:00
Dąb Dobkowice
- -
San Gorzyce
15 cze 2024
- 17:00
Santos Piwoda
- -
Biało-Czerwoni Kaszyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 0
  • 15
  • 102
  • 2 548
P