Klasa A - Lubaczów
Wszystkie mecze
Mecze zakończone
Mecze do rozegrania
Tabela
Macierz wyników
Strzelcy
Kolejka 1
20 sie 2022
-
17:00
Orkan Zapałów
0
3
Gwiazda Wielkie Oczy
Zapałów
Sędzia: Michalski MateuszAsystent sędziego 1: Szymczycha MaciejAsystent sędziego 2: Sebastianka Jakub
21 sie 2022
-
14:00
Huragan Basznia Dolna
2
1
Czarni Oleszyce
Basznia Dolna
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
21 sie 2022
-
17:00
Rolnik Wólka Krowicka
1
1
Zryw Młodów
Wólka Krowicka
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Pachołek Radosław
21 sie 2022
-
17:00
Roztocze Narol
2
0
Graniczni Krowica
Narol
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
21 sie 2022
-
17:00
LKS Korzenica
1
5
Zalew Stary Lubliniec
Korzenica
Sędzia: Folta ŁukaszAsystent sędziego 1: Nazarko KrzysztofAsystent sędziego 2: Kuziemko Mateusz
21 sie 2022
-
17:30
Victoria Stary Dzików
0
0
Czerwoni Cewków
Stary Dzików
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
21 sie 2022
-
17:30
Błękitni Futory
5
0
Juwenia Cieszanów
Futory
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
Kolejka 2
27 sie 2022
-
17:00
Czarni Oleszyce
0
3
Orkan Zapałów
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Lis IreneuszAsystent sędziego 1: Włoch AdamAsystent sędziego 2: Folta Łukasz
Walkower 0-3. Wynik w meczu 3-1
27 sie 2022
-
17:30
Victoria Stary Dzików
1
0
Błękitni Futory
Stary Dzików
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Szczybyło Michał
28 sie 2022
-
17:00
Czerwoni Cewków
1
2
Zalew Stary Lubliniec
Cewków
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
28 sie 2022
-
17:00
Graniczni Krowica
4
3
LKS Korzenica
Krowica
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
28 sie 2022
-
17:00
Gwiazda Wielkie Oczy
0
2
Roztocze Narol
Wielkie Oczy
Sędzia: Pachołek RadosławAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Furgała Mariusz
28 sie 2022
-
17:00
Zryw Młodów
1
2
Huragan Basznia Dolna
Młodów
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
28 sie 2022
-
17:00
Juwenia Cieszanów
3
0
Rolnik Wólka Krowicka
Cieszanów
Walkower 3-0. Goście nie dojechali
Kolejka 3
3 wrz 2022
-
16:30
Orkan Zapałów
5
1
Zryw Młodów
Zapałów
Sędzia: Romanik MarcinAsystent sędziego 1: Pszonak KarolAsystent sędziego 2: Folta Łukasz
4 wrz 2022
-
16:00
Błękitni Futory
2
1
Czerwoni Cewków
Futory
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
4 wrz 2022
-
16:00
Rolnik Wólka Krowicka
1
1
Victoria Stary Dzików
Wólka Krowicka
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
4 wrz 2022
-
16:00
Huragan Basznia Dolna
1
2
Juwenia Cieszanów
Basznia Dolna
Sędzia: Kida JakubAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
4 wrz 2022
-
16:00
Roztocze Narol
6
1
Czarni Oleszyce
Narol
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
4 wrz 2022
-
16:00
LKS Korzenica
5
3
Gwiazda Wielkie Oczy
Korzenica
Sędzia: Bochnak SławomirAsystent sędziego 1: Łamasz ŁukaszAsystent sędziego 2: Romanik Marcin
4 wrz 2022
-
16:00
Zalew Stary Lubliniec
0
1
Graniczni Krowica
Stary Lubliniec
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Pachołek Krzysztof
Kolejka 4
10 wrz 2022
-
17:00
Victoria Stary Dzików
1
3
Huragan Basznia Dolna
Stary Dzików
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
11 wrz 2022
-
16:00
Czerwoni Cewków
2
1
Graniczni Krowica
Cewków
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Powroźnik Mirosław
11 wrz 2022
-
16:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
0
Zalew Stary Lubliniec
Wielkie Oczy
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Pachołek RadosławAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
11 wrz 2022
-
16:00
Czarni Oleszyce
0
0
LKS Korzenica
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Bochnak SławomirAsystent sędziego 1: Puka KamilAsystent sędziego 2: Rożak Sebastian
11 wrz 2022
-
16:00
Zryw Młodów
3
1
Roztocze Narol
Młodów
Sędzia: Kida JakubAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
11 wrz 2022
-
16:00
Juwenia Cieszanów
1
0
Orkan Zapałów
Cieszanów
Sędzia: Wróbel KamilAsystent sędziego 1: Buczny BernardAsystent sędziego 2: Kuziemko Mateusz
11 wrz 2022
-
16:00
Błękitni Futory
1
0
Rolnik Wólka Krowicka
Futory
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Kasperski KonradAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
Kolejka 5
17 wrz 2022
-
14:00
Orkan Zapałów
6
1
Victoria Stary Dzików
Zapałów
Sędzia: Drabik PawełAsystent sędziego 1: Hubacz StanisławAsystent sędziego 2: Pikuła Grzegorz
17 wrz 2022
-
14:00
Graniczni Krowica
1
2
Gwiazda Wielkie Oczy
Krowica
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Pachołek Radosław
17 wrz 2022
-
15:00
LKS Korzenica
3
3
Zryw Młodów
Korzenica
Sędzia: Kida JakubAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
18 wrz 2022
-
16:00
Rolnik Wólka Krowicka
3
3
Czerwoni Cewków
Wólka Krowicka
Sędzia: Pachołek RadosławAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
18 wrz 2022
-
16:00
Huragan Basznia Dolna
4
3
Błękitni Futory
Basznia Dolna
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Franus Mariusz
18 wrz 2022
-
16:00
Roztocze Narol
2
3
Juwenia Cieszanów
Narol
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
18 wrz 2022
-
16:00
Zalew Stary Lubliniec
4
2
Czarni Oleszyce
Stary Lubliniec
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
Kolejka 6
25 wrz 2022
-
16:00
Czerwoni Cewków
1
2
Gwiazda Wielkie Oczy
Cewków
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Serafin Tomasz
25 wrz 2022
-
16:00
Czarni Oleszyce
2
2
Graniczni Krowica
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
25 wrz 2022
-
16:00
Zryw Młodów
1
2
Zalew Stary Lubliniec
Młodów
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Kasperski KonradAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
25 wrz 2022
-
16:00
Juwenia Cieszanów
1
0
LKS Korzenica
Cieszanów
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
25 wrz 2022
-
16:00
Victoria Stary Dzików
5
2
Roztocze Narol
Stary Dzików
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Furgała MariuszAsystent sędziego 2: Pachołek Radosław
25 wrz 2022
-
16:00
Błękitni Futory
0
3
Orkan Zapałów
Futory
Sędzia: Pikuła GrzegorzAsystent sędziego 1: Ziegelheim PiotrAsystent sędziego 2: Ozimek Gabriela
25 wrz 2022
-
16:00
Rolnik Wólka Krowicka
3
2
Huragan Basznia Dolna
Wólka Krowicka
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
Kolejka 7
1 paź 2022
-
15:30
Orkan Zapałów
4
0
Rolnik Wólka Krowicka
Zapałów
Sędzia: Zazula TomaszAsystent sędziego 1: Folta ŁukaszAsystent sędziego 2: Sebastianka Jakub
2 paź 2022
-
15:00
Huragan Basznia Dolna
0
2
Czerwoni Cewków
Basznia Dolna
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
2 paź 2022
-
15:00
Roztocze Narol
4
5
Błękitni Futory
Narol
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Michalec MiłoszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
2 paź 2022
-
15:00
LKS Korzenica
4
3
Victoria Stary Dzików
Korzenica
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Serafin Tomasz
2 paź 2022
-
15:00
Zalew Stary Lubliniec
1
1
Juwenia Cieszanów
Stary Lubliniec
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
2 paź 2022
-
15:00
Graniczni Krowica
1
2
Zryw Młodów
Krowica
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Paryniak Paweł
2 paź 2022
-
15:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
4
Czarni Oleszyce
Wielkie Oczy
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Hałucha JakubAsystent sędziego 2: Szczybyło Michał
Kolejka 8
8 paź 2022
-
15:00
Czerwoni Cewków
2
2
Czarni Oleszyce
Cewków
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Franus Mariusz
9 paź 2022
-
12:00
Rolnik Wólka Krowicka
1
6
Roztocze Narol
Wólka Krowicka
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Franus Mariusz
9 paź 2022
-
15:00
Zryw Młodów
2
0
Gwiazda Wielkie Oczy
Młodów
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Pachołek RadosławAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
9 paź 2022
-
15:00
Juwenia Cieszanów
4
5
Graniczni Krowica
Cieszanów
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
9 paź 2022
-
15:00
Victoria Stary Dzików
2
2
Zalew Stary Lubliniec
Stary Dzików
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Hałucha JakubAsystent sędziego 2: Terech Jan
9 paź 2022
-
15:00
Błękitni Futory
2
2
LKS Korzenica
Futory
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
9 paź 2022
-
15:00
Huragan Basznia Dolna
0
4
Orkan Zapałów
Basznia Dolna
Sędzia: Kuźma KamilAsystent sędziego 1: Rokita DenisAsystent sędziego 2: Mielnik Piotr
Kolejka 9
15 paź 2022
-
15:00
Orkan Zapałów
0
0
Czerwoni Cewków
Zapałów
Sędzia: Drabik PawełAsystent sędziego 1: Pikuła GrzegorzAsystent sędziego 2: Ozimek Gabriela
16 paź 2022
-
14:30
Czarni Oleszyce
1
4
Zryw Młodów
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Kasperski Konrad
16 paź 2022
-
15:00
Roztocze Narol
2
2
Huragan Basznia Dolna
Narol
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Pachołek Radosław
16 paź 2022
-
15:00
LKS Korzenica
3
2
Rolnik Wólka Krowicka
Korzenica
Sędzia: Szpilka GrzegorzAsystent sędziego 1: Stawiarz KonradAsystent sędziego 2: Sebastianka Jakub
16 paź 2022
-
15:00
Zalew Stary Lubliniec
3
2
Błękitni Futory
Stary Lubliniec
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
16 paź 2022
-
15:00
Graniczni Krowica
1
2
Victoria Stary Dzików
Krowica
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Serafin Tomasz
16 paź 2022
-
15:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
2
Juwenia Cieszanów
Wielkie Oczy
Sędzia: Bochnak SławomirAsystent sędziego 1: Pszonak MarcinAsystent sędziego 2: Ozimek Gabriela
Kolejka 10
22 paź 2022
-
15:00
Orkan Zapałów
2
0
Roztocze Narol
Zapałów
Sędzia: Ziegelheim PiotrAsystent sędziego 1: Drabik PawełAsystent sędziego 2: Michalski Mateusz
23 paź 2022
-
15:00
Czerwoni Cewków
1
1
Zryw Młodów
Cewków
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
23 paź 2022
-
15:00
Juwenia Cieszanów
0
1
Czarni Oleszyce
Cieszanów
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
23 paź 2022
-
15:00
Victoria Stary Dzików
4
0
Gwiazda Wielkie Oczy
Stary Dzików
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
23 paź 2022
-
15:00
Błękitni Futory
4
4
Graniczni Krowica
Futory
Sędzia: Michalski MateuszAsystent sędziego 1: Puka KamilAsystent sędziego 2: Wiejaczka Mateusz
23 paź 2022
-
15:00
Rolnik Wólka Krowicka
2
3
Zalew Stary Lubliniec
Wólka Krowicka
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Kasperski Konrad
23 paź 2022
-
15:00
Huragan Basznia Dolna
8
3
LKS Korzenica
Basznia Dolna
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
Kolejka 11
29 paź 2022
-
15:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
3
Błękitni Futory
Wielkie Oczy
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
30 paź 2022
-
14:30
Roztocze Narol
0
3
Czerwoni Cewków
Narol
Sędzia: Pachołek RadosławAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
30 paź 2022
-
14:30
LKS Korzenica
2
5
Orkan Zapałów
Korzenica
Sędzia: Folta ŁukaszAsystent sędziego 1: Ziegelheim PiotrAsystent sędziego 2: Pszonak Marcin
30 paź 2022
-
14:30
Zalew Stary Lubliniec
0
2
Huragan Basznia Dolna
Stary Lubliniec
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
30 paź 2022
-
14:30
Graniczni Krowica
4
2
Rolnik Wólka Krowicka
Krowica
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
30 paź 2022
-
14:30
Czarni Oleszyce
2
2
Victoria Stary Dzików
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
30 paź 2022
-
14:30
Zryw Młodów
3
0
Juwenia Cieszanów
Młodów
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Furgała MariuszAsystent sędziego 2: Serafin Tomasz
Kolejka 12
5 lis 2022
-
14:00
Orkan Zapałów
2
2
Zalew Stary Lubliniec
Zapałów
Sędzia: Zazula TomaszAsystent sędziego 1: Wróbel KamilAsystent sędziego 2: Ziegelheim Piotr
6 lis 2022
-
14:00
Czerwoni Cewków
1
2
Juwenia Cieszanów
Cewków
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Terech Jan
6 lis 2022
-
14:00
Victoria Stary Dzików
3
5
Zryw Młodów
Stary Dzików
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
6 lis 2022
-
14:00
Błękitni Futory
3
3
Czarni Oleszyce
Futory
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Furgała MariuszAsystent sędziego 2: Serafin Tomasz
6 lis 2022
-
14:00
Rolnik Wólka Krowicka
4
1
Gwiazda Wielkie Oczy
Wólka Krowicka
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
6 lis 2022
-
14:00
Roztocze Narol
4
3
LKS Korzenica
Narol
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
6 lis 2022
-
14:15
Huragan Basznia Dolna
6
1
Graniczni Krowica
Basznia Dolna
Sędzia: Drabik PawełAsystent sędziego 1: Lorynowicz DanielAsystent sędziego 2: Pochodaj Adrian
Kolejka 13
11 lis 2022
-
12:00
Gwiazda Wielkie Oczy
0
4
Huragan Basznia Dolna
Wielkie Oczy
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
12 lis 2022
-
13:00
Zalew Stary Lubliniec
1
2
Roztocze Narol
Stary Lubliniec
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Kasperski KonradAsystent sędziego 2: Michalec Dariusz
12 lis 2022
-
13:00
Czarni Oleszyce
5
3
Rolnik Wólka Krowicka
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
12 lis 2022
-
13:45
Graniczni Krowica
3
5
Orkan Zapałów
Krowica
Sędzia: Romanik MarcinAsystent sędziego 1: Bochnak SławomirAsystent sędziego 2: Wielis Karol
12 lis 2022
-
13:45
Zryw Młodów
5
4
Błękitni Futory
Młodów
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Terech Jan
12 lis 2022
-
13:45
Juwenia Cieszanów
0
0
Victoria Stary Dzików
Cieszanów
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Pachołek RadosławAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
13 lis 2022
-
13:45
LKS Korzenica
3
2
Czerwoni Cewków
Korzenica
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
Kolejka 14
26 mar 2023
-
16:00
Juwenia Cieszanów
3
2
Błękitni Futory
Cieszanów
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
26 mar 2023
-
16:00
Zryw Młodów
0
5
Rolnik Wólka Krowicka
Dachnów
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
26 mar 2023
-
16:00
Czarni Oleszyce
2
6
Huragan Basznia Dolna
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
26 mar 2023
-
16:00
Gwiazda Wielkie Oczy
3
0
Orkan Zapałów
Wielkie Oczy
Sędzia: Wróbel KamilAsystent sędziego 1: Nazarko KrzysztofAsystent sędziego 2: Krasicki Jakub
26 mar 2023
-
16:00
Graniczni Krowica
3
1
Roztocze Narol
Krowica
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Pachołek RadosławAsystent sędziego 2: Pata Paweł
26 mar 2023
-
16:00
Zalew Stary Lubliniec
1
1
LKS Korzenica
Stary Lubliniec
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
Kolejka 15
1 kwi 2023
-
16:00
Orkan Zapałów
3
5
Czarni Oleszyce
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Mikuła DariuszAsystent sędziego 1: Bednarski KrzysztofAsystent sędziego 2: Kotlińska Marta
2 kwi 2023
-
16:00
Zalew Stary Lubliniec
2
1
Czerwoni Cewków
Stary Lubliniec
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
2 kwi 2023
-
16:00
LKS Korzenica
2
4
Graniczni Krowica
Korzenica
Sędzia: Zazula TomaszAsystent sędziego 1: Pszonak KarolAsystent sędziego 2: Wolański Łukasz
2 kwi 2023
-
16:00
Roztocze Narol
0
5
Gwiazda Wielkie Oczy
Narol
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Michalec MiłoszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
2 kwi 2023
-
16:00
Huragan Basznia Dolna
0
5
Zryw Młodów
Basznia Dolna
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Pata Paweł
2 kwi 2023
-
16:00
Rolnik Wólka Krowicka
2
0
Juwenia Cieszanów
Dachnów
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Buczny Bernard
2 kwi 2023
-
16:00
Błękitni Futory
3
0
Victoria Stary Dzików
Futory
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
Kolejka 16
15 kwi 2023
-
16:00
Juwenia Cieszanów
3
0
Huragan Basznia Dolna
Cieszanów
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
16 kwi 2023
-
16:00
Czerwoni Cewków
2
3
Błękitni Futory
Dachnów
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Pata Paweł
16 kwi 2023
-
16:00
Victoria Stary Dzików
2
5
Rolnik Wólka Krowicka
Stary Dzików
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
16 kwi 2023
-
16:00
Zryw Młodów
0
2
Orkan Zapałów
Młodów
Sędzia: Kublas DamianAsystent sędziego 1: Drabik PawełAsystent sędziego 2: Suchy Arkadiusz
16 kwi 2023
-
16:00
Czarni Oleszyce
2
2
Roztocze Narol
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
16 kwi 2023
-
16:00
Gwiazda Wielkie Oczy
2
0
LKS Korzenica
Wielkie Oczy
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
16 kwi 2023
-
16:00
Graniczni Krowica
0
0
Zalew Stary Lubliniec
Krowica
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Pachołek Radosław
Kolejka 17
23 kwi 2023
-
16:00
Graniczni Krowica
1
3
Czerwoni Cewków
Krowica
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Pata Paweł
23 kwi 2023
-
16:00
Zalew Stary Lubliniec
0
3
Gwiazda Wielkie Oczy
Stary Lubliniec
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
23 kwi 2023
-
16:00
LKS Korzenica
2
5
Czarni Oleszyce
Korzenica
Sędzia: Puka KamilAsystent sędziego 1: Kuziemko MateuszAsystent sędziego 2: Kondrat Marcin
23 kwi 2023
-
16:00
Roztocze Narol
0
1
Zryw Młodów
Narol
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Kasperski KonradAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
23 kwi 2023
-
16:00
Orkan Zapałów
7
0
Juwenia Cieszanów
Zapałów
Sędzia: Kublas DamianAsystent sędziego 1: Romanik MarcinAsystent sędziego 2: Prykopski Adrian
23 kwi 2023
-
16:00
Huragan Basznia Dolna
6
1
Victoria Stary Dzików
Basznia Dolna
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
23 kwi 2023
-
16:00
Rolnik Wólka Krowicka
4
1
Błękitni Futory
Wólka Krowicka
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
Kolejka 18
29 kwi 2023
-
17:00
Juwenia Cieszanów
3
0
Roztocze Narol
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
29 kwi 2023
-
17:30
Victoria Stary Dzików
3
4
Orkan Zapałów
Stary Dzików
Sędzia: Bochnak SławomirAsystent sędziego 1: Pszonak MarcinAsystent sędziego 2: Lekowski Mikołaj
30 kwi 2023
-
16:00
Czerwoni Cewków
1
2
Rolnik Wólka Krowicka
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Pachołek RadosławAsystent sędziego 2: Pata Paweł
30 kwi 2023
-
16:00
Błękitni Futory
1
6
Huragan Basznia Dolna
Futory
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Michalec MiłoszAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
30 kwi 2023
-
16:00
Zryw Młodów
3
0
LKS Korzenica
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Furgała MariuszAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
Walkower
30 kwi 2023
-
16:00
Czarni Oleszyce
1
2
Zalew Stary Lubliniec
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
30 kwi 2023
-
16:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
1
Graniczni Krowica
Wielkie Oczy
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
Kolejka 19
3 maj 2023
-
17:00
Gwiazda Wielkie Oczy
2
0
Czerwoni Cewków
Wielkie Oczy
Sędzia: Folta ŁukaszAsystent sędziego 1: Łyszczarz TomaszAsystent sędziego 2: Skupień Paweł
3 maj 2023
-
17:00
Graniczni Krowica
3
3
Czarni Oleszyce
Krowica
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
3 maj 2023
-
17:00
Zalew Stary Lubliniec
1
4
Zryw Młodów
Stary Lubliniec
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Pukas TomaszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
3 maj 2023
-
17:00
LKS Korzenica
0
3
Juwenia Cieszanów
Korzenica
Sędzia: Szpilka GrzegorzAsystent sędziego 1: Oleksiewicz PatrykAsystent sędziego 2: Ochyra Daniel
3 maj 2023
-
17:00
Roztocze Narol
0
1
Victoria Stary Dzików
Narol
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
3 maj 2023
-
17:00
Orkan Zapałów
8
1
Błękitni Futory
Zapałów
Sędzia: Lorynowicz DanielAsystent sędziego 1: Drabik PawełAsystent sędziego 2: Ziegelheim Piotr
3 maj 2023
-
17:00
Huragan Basznia Dolna
2
2
Rolnik Wólka Krowicka
Basznia Dolna
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Pata Paweł
Kolejka 20
6 maj 2023
-
17:00
Rolnik Wólka Krowicka
3
5
Orkan Zapałów
Wólka Krowicka
Sędzia: Pikuła GrzegorzAsystent sędziego 1: Kuziemko MateuszAsystent sędziego 2: Prykopski Adrian
7 maj 2023
-
17:00
Czerwoni Cewków
3
2
Huragan Basznia Dolna
Cewków
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
7 maj 2023
-
17:00
Błękitni Futory
0
2
Roztocze Narol
Futory
Sędzia: Drabik PawełAsystent sędziego 1: Pikuła GrzegorzAsystent sędziego 2: Sawicki Remigiusz
7 maj 2023
-
17:00
Victoria Stary Dzików
4
1
LKS Korzenica
Stary Dzików
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
7 maj 2023
-
17:00
Juwenia Cieszanów
1
1
Zalew Stary Lubliniec
Cieszanów
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
7 maj 2023
-
17:00
Zryw Młodów
1
0
Graniczni Krowica
Młodów
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
7 maj 2023
-
17:00
Czarni Oleszyce
2
4
Gwiazda Wielkie Oczy
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Michalec MiłoszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
Kolejka 21
13 maj 2023
-
17:00
Orkan Zapałów
4
5
Huragan Basznia Dolna
Zapałów
Sędzia: Dziedzic TomaszAsystent sędziego 1: Łuczyk DariuszAsystent sędziego 2: Stępak Grzegorz
14 maj 2023
-
17:00
Czarni Oleszyce
1
0
Czerwoni Cewków
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
14 maj 2023
-
17:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
2
Zryw Młodów
Wielkie Oczy
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
14 maj 2023
-
17:00
Graniczni Krowica
1
3
Juwenia Cieszanów
Krowica
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
14 maj 2023
-
17:00
Zalew Stary Lubliniec
4
0
Victoria Stary Dzików
Stary Lubliniec
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Michalec MiłoszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
14 maj 2023
-
17:00
LKS Korzenica
4
2
Błękitni Futory
Korzenica
Sędzia: Folta ŁukaszAsystent sędziego 1: Wolański ŁukaszAsystent sędziego 2: Suchy Arkadiusz
14 maj 2023
-
17:00
Roztocze Narol
5
0
Rolnik Wólka Krowicka
Narol
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Pata Paweł
Kolejka 22
20 maj 2023
-
16:00
Huragan Basznia Dolna
3
2
Roztocze Narol
Basznia Dolna
Sędzia: Pachołek RadosławAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
21 maj 2023
-
17:00
Czerwoni Cewków
1
2
Orkan Zapałów
Cewków
Sędzia: Szczepański PawełAsystent sędziego 1: Ochyra KarolAsystent sędziego 2: Gaweł Daniel
21 maj 2023
-
17:00
Rolnik Wólka Krowicka
7
0
LKS Korzenica
Wólka Krowicka
Sędzia: Krasicki KacperAsystent sędziego 1: Wróbel KamilAsystent sędziego 2: Krasicki Jakub
21 maj 2023
-
17:00
Błękitni Futory
0
0
Zalew Stary Lubliniec
Futory
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
21 maj 2023
-
17:00
Victoria Stary Dzików
1
4
Graniczni Krowica
Stary Dzików
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
21 maj 2023
-
17:00
Juwenia Cieszanów
3
1
Gwiazda Wielkie Oczy
Cieszanów
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
21 maj 2023
-
17:00
Zryw Młodów
2
2
Czarni Oleszyce
Młodów
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
Kolejka 23
27 maj 2023
-
16:00
Zalew Stary Lubliniec
3
2
Rolnik Wólka Krowicka
Stary Lubliniec
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
27 maj 2023
-
17:00
Graniczni Krowica
4
5
Błękitni Futory
Krowica
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
27 maj 2023
-
17:00
Roztocze Narol
0
3
Orkan Zapałów
Narol
Sędzia: Stępak GrzegorzAsystent sędziego 1: Łyszczarz TomaszAsystent sędziego 2: Łuczyk Dariusz
28 maj 2023
-
17:00
Zryw Młodów
1
0
Czerwoni Cewków
Młodów
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Pata Paweł
28 maj 2023
-
17:00
Czarni Oleszyce
3
0
Juwenia Cieszanów
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
*walkower wynik na boisku 0-3
28 maj 2023
-
17:00
Gwiazda Wielkie Oczy
4
0
Victoria Stary Dzików
Wielkie Oczy
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
28 maj 2023
-
17:00
LKS Korzenica
1
9
Huragan Basznia Dolna
Korzenica
Sędzia: Ziegelheim PiotrAsystent sędziego 1: Włoch AdamAsystent sędziego 2: Sawicki Remigiusz
Kolejka 24
3 cze 2023
-
17:00
Rolnik Wólka Krowicka
2
2
Graniczni Krowica
Wólka Krowicka
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Mańczak Wojciech
3 cze 2023
-
17:00
Victoria Stary Dzików
3
5
Czarni Oleszyce
Stary Dzików
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
4 cze 2023
-
15:00
Orkan Zapałów
6
0
LKS Korzenica
Zapałów
Sędzia: Wajda WojciechAsystent sędziego 1: Dziedzic TomaszAsystent sędziego 2: Płoskoń Kamil
4 cze 2023
-
15:00
Huragan Basznia Dolna
2
0
Zalew Stary Lubliniec
Basznia Dolna
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
4 cze 2023
-
17:00
Czerwoni Cewków
3
0
Roztocze Narol
Cewków
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
4 cze 2023
-
17:00
Błękitni Futory
0
6
Gwiazda Wielkie Oczy
Futory
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
4 cze 2023
-
17:00
Juwenia Cieszanów
0
2
Zryw Młodów
Cieszanów
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Pata Paweł
Kolejka 26
7 cze 2023
-
18:00
Huragan Basznia Dolna
0
1
Gwiazda Wielkie Oczy
Basznia Dolna
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
Kolejka 25
11 cze 2023
-
14:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
2
Rolnik Wólka Krowicka
Wielkie Oczy
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Kasperski KonradAsystent sędziego 2: Pata Paweł
11 cze 2023
-
16:00
Graniczni Krowica
2
2
Huragan Basznia Dolna
Krowica
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
11 cze 2023
-
17:00
Juwenia Cieszanów
0
0
Czerwoni Cewków
Cieszanów
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
11 cze 2023
-
17:00
Zryw Młodów
2
1
Victoria Stary Dzików
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Furgała MariuszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
11 cze 2023
-
17:00
Czarni Oleszyce
3
5
Błękitni Futory
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Pata Paweł
11 cze 2023
-
17:00
Zalew Stary Lubliniec
1
3
Orkan Zapałów
Stary Lubliniec
Sędzia: Cynk TomaszAsystent sędziego 1: Stępak GrzegorzAsystent sędziego 2: Kotlińska Marta
11 cze 2023
-
17:00
LKS Korzenica
0
1
Roztocze Narol
Korzenica
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Dubiel Rafał
Kolejka 26
17 cze 2023
-
15:00
Orkan Zapałów
7
5
Graniczni Krowica
Zapałów
Sędzia: Hajnosz DariuszAsystent sędziego 1: Ochyra DanielAsystent sędziego 2: Kubas Marcin
17 cze 2023
-
17:00
Rolnik Wólka Krowicka
8
2
Czarni Oleszyce
Wólka Krowicka
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
17 cze 2023
-
17:00
Błękitni Futory
3
3
Zryw Młodów
Futory
Sędzia: Pachołek RadosławAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
18 cze 2023
18 cze 2023
-
17:00
Victoria Stary Dzików
0
0
Juwenia Cieszanów
Stary Dzików
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Terech Jan
17 cze 2023
17 cze 2023
-
17:30
Roztocze Narol
1
0
Zalew Stary Lubliniec
Narol
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
17 cze 2023
-
17:00
Błękitni Futory
3
3
Zryw Młodów
Futory
Sędzia: Pachołek RadosławAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
17 cze 2023
-
17:00
Rolnik Wólka Krowicka
8
2
Czarni Oleszyce
Wólka Krowicka
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
17 cze 2023
-
15:00
Orkan Zapałów
7
5
Graniczni Krowica
Zapałów
Sędzia: Hajnosz DariuszAsystent sędziego 1: Ochyra DanielAsystent sędziego 2: Kubas Marcin
11 cze 2023
11 cze 2023
-
17:00
LKS Korzenica
0
1
Roztocze Narol
Korzenica
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Dubiel Rafał
11 cze 2023
-
17:00
Zalew Stary Lubliniec
1
3
Orkan Zapałów
Stary Lubliniec
Sędzia: Cynk TomaszAsystent sędziego 1: Stępak GrzegorzAsystent sędziego 2: Kotlińska Marta
11 cze 2023
-
17:00
Czarni Oleszyce
3
5
Błękitni Futory
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Pata Paweł
11 cze 2023
-
17:00
Zryw Młodów
2
1
Victoria Stary Dzików
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Furgała MariuszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
11 cze 2023
-
17:00
Juwenia Cieszanów
0
0
Czerwoni Cewków
Cieszanów
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
11 cze 2023
-
16:00
Graniczni Krowica
2
2
Huragan Basznia Dolna
Krowica
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
11 cze 2023
-
14:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
2
Rolnik Wólka Krowicka
Wielkie Oczy
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Kasperski KonradAsystent sędziego 2: Pata Paweł
7 cze 2023
7 cze 2023
-
18:00
Huragan Basznia Dolna
0
1
Gwiazda Wielkie Oczy
Basznia Dolna
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
4 cze 2023
4 cze 2023
-
17:00
Juwenia Cieszanów
0
2
Zryw Młodów
Cieszanów
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Pata Paweł
4 cze 2023
-
17:00
Błękitni Futory
0
6
Gwiazda Wielkie Oczy
Futory
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
4 cze 2023
-
17:00
Czerwoni Cewków
3
0
Roztocze Narol
Cewków
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
4 cze 2023
-
15:00
Huragan Basznia Dolna
2
0
Zalew Stary Lubliniec
Basznia Dolna
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
4 cze 2023
-
15:00
Orkan Zapałów
6
0
LKS Korzenica
Zapałów
Sędzia: Wajda WojciechAsystent sędziego 1: Dziedzic TomaszAsystent sędziego 2: Płoskoń Kamil
3 cze 2023
3 cze 2023
-
17:00
Victoria Stary Dzików
3
5
Czarni Oleszyce
Stary Dzików
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
3 cze 2023
-
17:00
Rolnik Wólka Krowicka
2
2
Graniczni Krowica
Wólka Krowicka
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Mańczak Wojciech
28 maj 2023
28 maj 2023
-
17:00
LKS Korzenica
1
9
Huragan Basznia Dolna
Korzenica
Sędzia: Ziegelheim PiotrAsystent sędziego 1: Włoch AdamAsystent sędziego 2: Sawicki Remigiusz
28 maj 2023
-
17:00
Gwiazda Wielkie Oczy
4
0
Victoria Stary Dzików
Wielkie Oczy
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
28 maj 2023
-
17:00
Czarni Oleszyce
3
0
Juwenia Cieszanów
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
*walkower wynik na boisku 0-3
28 maj 2023
-
17:00
Zryw Młodów
1
0
Czerwoni Cewków
Młodów
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Pata Paweł
27 maj 2023
27 maj 2023
-
17:00
Roztocze Narol
0
3
Orkan Zapałów
Narol
Sędzia: Stępak GrzegorzAsystent sędziego 1: Łyszczarz TomaszAsystent sędziego 2: Łuczyk Dariusz
27 maj 2023
-
17:00
Graniczni Krowica
4
5
Błękitni Futory
Krowica
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
27 maj 2023
-
16:00
Zalew Stary Lubliniec
3
2
Rolnik Wólka Krowicka
Stary Lubliniec
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
21 maj 2023
21 maj 2023
-
17:00
Zryw Młodów
2
2
Czarni Oleszyce
Młodów
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
21 maj 2023
-
17:00
Juwenia Cieszanów
3
1
Gwiazda Wielkie Oczy
Cieszanów
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
21 maj 2023
-
17:00
Victoria Stary Dzików
1
4
Graniczni Krowica
Stary Dzików
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
21 maj 2023
-
17:00
Błękitni Futory
0
0
Zalew Stary Lubliniec
Futory
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
21 maj 2023
-
17:00
Rolnik Wólka Krowicka
7
0
LKS Korzenica
Wólka Krowicka
Sędzia: Krasicki KacperAsystent sędziego 1: Wróbel KamilAsystent sędziego 2: Krasicki Jakub
21 maj 2023
-
17:00
Czerwoni Cewków
1
2
Orkan Zapałów
Cewków
Sędzia: Szczepański PawełAsystent sędziego 1: Ochyra KarolAsystent sędziego 2: Gaweł Daniel
20 maj 2023
20 maj 2023
-
16:00
Huragan Basznia Dolna
3
2
Roztocze Narol
Basznia Dolna
Sędzia: Pachołek RadosławAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
14 maj 2023
14 maj 2023
-
17:00
Roztocze Narol
5
0
Rolnik Wólka Krowicka
Narol
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Pata Paweł
14 maj 2023
-
17:00
LKS Korzenica
4
2
Błękitni Futory
Korzenica
Sędzia: Folta ŁukaszAsystent sędziego 1: Wolański ŁukaszAsystent sędziego 2: Suchy Arkadiusz
14 maj 2023
-
17:00
Zalew Stary Lubliniec
4
0
Victoria Stary Dzików
Stary Lubliniec
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Michalec MiłoszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
14 maj 2023
-
17:00
Graniczni Krowica
1
3
Juwenia Cieszanów
Krowica
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
14 maj 2023
-
17:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
2
Zryw Młodów
Wielkie Oczy
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
14 maj 2023
-
17:00
Czarni Oleszyce
1
0
Czerwoni Cewków
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
13 maj 2023
13 maj 2023
-
17:00
Orkan Zapałów
4
5
Huragan Basznia Dolna
Zapałów
Sędzia: Dziedzic TomaszAsystent sędziego 1: Łuczyk DariuszAsystent sędziego 2: Stępak Grzegorz
7 maj 2023
7 maj 2023
-
17:00
Czarni Oleszyce
2
4
Gwiazda Wielkie Oczy
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Michalec MiłoszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
7 maj 2023
-
17:00
Zryw Młodów
1
0
Graniczni Krowica
Młodów
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
7 maj 2023
-
17:00
Juwenia Cieszanów
1
1
Zalew Stary Lubliniec
Cieszanów
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
7 maj 2023
-
17:00
Victoria Stary Dzików
4
1
LKS Korzenica
Stary Dzików
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
7 maj 2023
-
17:00
Błękitni Futory
0
2
Roztocze Narol
Futory
Sędzia: Drabik PawełAsystent sędziego 1: Pikuła GrzegorzAsystent sędziego 2: Sawicki Remigiusz
7 maj 2023
-
17:00
Czerwoni Cewków
3
2
Huragan Basznia Dolna
Cewków
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
6 maj 2023
6 maj 2023
-
17:00
Rolnik Wólka Krowicka
3
5
Orkan Zapałów
Wólka Krowicka
Sędzia: Pikuła GrzegorzAsystent sędziego 1: Kuziemko MateuszAsystent sędziego 2: Prykopski Adrian
3 maj 2023
3 maj 2023
-
17:00
Huragan Basznia Dolna
2
2
Rolnik Wólka Krowicka
Basznia Dolna
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Pata Paweł
3 maj 2023
-
17:00
Orkan Zapałów
8
1
Błękitni Futory
Zapałów
Sędzia: Lorynowicz DanielAsystent sędziego 1: Drabik PawełAsystent sędziego 2: Ziegelheim Piotr
3 maj 2023
-
17:00
Roztocze Narol
0
1
Victoria Stary Dzików
Narol
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
3 maj 2023
-
17:00
LKS Korzenica
0
3
Juwenia Cieszanów
Korzenica
Sędzia: Szpilka GrzegorzAsystent sędziego 1: Oleksiewicz PatrykAsystent sędziego 2: Ochyra Daniel
3 maj 2023
-
17:00
Zalew Stary Lubliniec
1
4
Zryw Młodów
Stary Lubliniec
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Pukas TomaszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
3 maj 2023
-
17:00
Graniczni Krowica
3
3
Czarni Oleszyce
Krowica
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
3 maj 2023
-
17:00
Gwiazda Wielkie Oczy
2
0
Czerwoni Cewków
Wielkie Oczy
Sędzia: Folta ŁukaszAsystent sędziego 1: Łyszczarz TomaszAsystent sędziego 2: Skupień Paweł
30 kwi 2023
30 kwi 2023
-
16:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
1
Graniczni Krowica
Wielkie Oczy
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
30 kwi 2023
-
16:00
Czarni Oleszyce
1
2
Zalew Stary Lubliniec
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
30 kwi 2023
-
16:00
Zryw Młodów
3
0
LKS Korzenica
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Furgała MariuszAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
Walkower
30 kwi 2023
-
16:00
Błękitni Futory
1
6
Huragan Basznia Dolna
Futory
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Michalec MiłoszAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
30 kwi 2023
-
16:00
Czerwoni Cewków
1
2
Rolnik Wólka Krowicka
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Pachołek RadosławAsystent sędziego 2: Pata Paweł
29 kwi 2023
29 kwi 2023
-
17:30
Victoria Stary Dzików
3
4
Orkan Zapałów
Stary Dzików
Sędzia: Bochnak SławomirAsystent sędziego 1: Pszonak MarcinAsystent sędziego 2: Lekowski Mikołaj
29 kwi 2023
-
17:00
Juwenia Cieszanów
3
0
Roztocze Narol
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
23 kwi 2023
23 kwi 2023
-
16:00
Rolnik Wólka Krowicka
4
1
Błękitni Futory
Wólka Krowicka
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
23 kwi 2023
-
16:00
Huragan Basznia Dolna
6
1
Victoria Stary Dzików
Basznia Dolna
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
23 kwi 2023
-
16:00
Orkan Zapałów
7
0
Juwenia Cieszanów
Zapałów
Sędzia: Kublas DamianAsystent sędziego 1: Romanik MarcinAsystent sędziego 2: Prykopski Adrian
23 kwi 2023
-
16:00
Roztocze Narol
0
1
Zryw Młodów
Narol
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Kasperski KonradAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
23 kwi 2023
-
16:00
LKS Korzenica
2
5
Czarni Oleszyce
Korzenica
Sędzia: Puka KamilAsystent sędziego 1: Kuziemko MateuszAsystent sędziego 2: Kondrat Marcin
23 kwi 2023
-
16:00
Zalew Stary Lubliniec
0
3
Gwiazda Wielkie Oczy
Stary Lubliniec
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
23 kwi 2023
-
16:00
Graniczni Krowica
1
3
Czerwoni Cewków
Krowica
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Pata Paweł
16 kwi 2023
16 kwi 2023
-
16:00
Graniczni Krowica
0
0
Zalew Stary Lubliniec
Krowica
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Pachołek Radosław
16 kwi 2023
-
16:00
Gwiazda Wielkie Oczy
2
0
LKS Korzenica
Wielkie Oczy
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
16 kwi 2023
-
16:00
Czarni Oleszyce
2
2
Roztocze Narol
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
16 kwi 2023
-
16:00
Zryw Młodów
0
2
Orkan Zapałów
Młodów
Sędzia: Kublas DamianAsystent sędziego 1: Drabik PawełAsystent sędziego 2: Suchy Arkadiusz
16 kwi 2023
-
16:00
Victoria Stary Dzików
2
5
Rolnik Wólka Krowicka
Stary Dzików
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
16 kwi 2023
-
16:00
Czerwoni Cewków
2
3
Błękitni Futory
Dachnów
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Pata Paweł
15 kwi 2023
15 kwi 2023
-
16:00
Juwenia Cieszanów
3
0
Huragan Basznia Dolna
Cieszanów
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
2 kwi 2023
2 kwi 2023
-
16:00
Błękitni Futory
3
0
Victoria Stary Dzików
Futory
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
2 kwi 2023
-
16:00
Rolnik Wólka Krowicka
2
0
Juwenia Cieszanów
Dachnów
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Buczny Bernard
2 kwi 2023
-
16:00
Huragan Basznia Dolna
0
5
Zryw Młodów
Basznia Dolna
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Pata Paweł
2 kwi 2023
-
16:00
Roztocze Narol
0
5
Gwiazda Wielkie Oczy
Narol
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Michalec MiłoszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
2 kwi 2023
-
16:00
LKS Korzenica
2
4
Graniczni Krowica
Korzenica
Sędzia: Zazula TomaszAsystent sędziego 1: Pszonak KarolAsystent sędziego 2: Wolański Łukasz
2 kwi 2023
-
16:00
Zalew Stary Lubliniec
2
1
Czerwoni Cewków
Stary Lubliniec
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Gelmuda Bartosz
1 kwi 2023
1 kwi 2023
-
16:00
Orkan Zapałów
3
5
Czarni Oleszyce
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Mikuła DariuszAsystent sędziego 1: Bednarski KrzysztofAsystent sędziego 2: Kotlińska Marta
26 mar 2023
26 mar 2023
-
16:00
Zalew Stary Lubliniec
1
1
LKS Korzenica
Stary Lubliniec
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
26 mar 2023
-
16:00
Graniczni Krowica
3
1
Roztocze Narol
Krowica
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Pachołek RadosławAsystent sędziego 2: Pata Paweł
26 mar 2023
-
16:00
Gwiazda Wielkie Oczy
3
0
Orkan Zapałów
Wielkie Oczy
Sędzia: Wróbel KamilAsystent sędziego 1: Nazarko KrzysztofAsystent sędziego 2: Krasicki Jakub
26 mar 2023
-
16:00
Czarni Oleszyce
2
6
Huragan Basznia Dolna
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Pukas Tomasz
26 mar 2023
-
16:00
Zryw Młodów
0
5
Rolnik Wólka Krowicka
Dachnów
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
26 mar 2023
-
16:00
Juwenia Cieszanów
3
2
Błękitni Futory
Cieszanów
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
13 lis 2022
13 lis 2022
-
13:45
LKS Korzenica
3
2
Czerwoni Cewków
Korzenica
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
12 lis 2022
12 lis 2022
-
13:45
Juwenia Cieszanów
0
0
Victoria Stary Dzików
Cieszanów
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Pachołek RadosławAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
12 lis 2022
-
13:45
Zryw Młodów
5
4
Błękitni Futory
Młodów
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Terech Jan
12 lis 2022
-
13:45
Graniczni Krowica
3
5
Orkan Zapałów
Krowica
Sędzia: Romanik MarcinAsystent sędziego 1: Bochnak SławomirAsystent sędziego 2: Wielis Karol
12 lis 2022
-
13:00
Czarni Oleszyce
5
3
Rolnik Wólka Krowicka
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
12 lis 2022
-
13:00
Zalew Stary Lubliniec
1
2
Roztocze Narol
Stary Lubliniec
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Kasperski KonradAsystent sędziego 2: Michalec Dariusz
11 lis 2022
11 lis 2022
-
12:00
Gwiazda Wielkie Oczy
0
4
Huragan Basznia Dolna
Wielkie Oczy
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
6 lis 2022
6 lis 2022
-
14:15
Huragan Basznia Dolna
6
1
Graniczni Krowica
Basznia Dolna
Sędzia: Drabik PawełAsystent sędziego 1: Lorynowicz DanielAsystent sędziego 2: Pochodaj Adrian
6 lis 2022
-
14:00
Roztocze Narol
4
3
LKS Korzenica
Narol
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
6 lis 2022
-
14:00
Rolnik Wólka Krowicka
4
1
Gwiazda Wielkie Oczy
Wólka Krowicka
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
6 lis 2022
-
14:00
Błękitni Futory
3
3
Czarni Oleszyce
Futory
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Furgała MariuszAsystent sędziego 2: Serafin Tomasz
6 lis 2022
-
14:00
Victoria Stary Dzików
3
5
Zryw Młodów
Stary Dzików
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
6 lis 2022
-
14:00
Czerwoni Cewków
1
2
Juwenia Cieszanów
Cewków
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Terech Jan
5 lis 2022
5 lis 2022
-
14:00
Orkan Zapałów
2
2
Zalew Stary Lubliniec
Zapałów
Sędzia: Zazula TomaszAsystent sędziego 1: Wróbel KamilAsystent sędziego 2: Ziegelheim Piotr
30 paź 2022
30 paź 2022
-
14:30
Zryw Młodów
3
0
Juwenia Cieszanów
Młodów
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Furgała MariuszAsystent sędziego 2: Serafin Tomasz
30 paź 2022
-
14:30
Czarni Oleszyce
2
2
Victoria Stary Dzików
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
30 paź 2022
-
14:30
Graniczni Krowica
4
2
Rolnik Wólka Krowicka
Krowica
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
30 paź 2022
-
14:30
Zalew Stary Lubliniec
0
2
Huragan Basznia Dolna
Stary Lubliniec
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
30 paź 2022
-
14:30
LKS Korzenica
2
5
Orkan Zapałów
Korzenica
Sędzia: Folta ŁukaszAsystent sędziego 1: Ziegelheim PiotrAsystent sędziego 2: Pszonak Marcin
30 paź 2022
-
14:30
Roztocze Narol
0
3
Czerwoni Cewków
Narol
Sędzia: Pachołek RadosławAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
29 paź 2022
29 paź 2022
-
15:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
3
Błękitni Futory
Wielkie Oczy
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
23 paź 2022
23 paź 2022
-
15:00
Huragan Basznia Dolna
8
3
LKS Korzenica
Basznia Dolna
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
23 paź 2022
-
15:00
Rolnik Wólka Krowicka
2
3
Zalew Stary Lubliniec
Wólka Krowicka
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Kasperski Konrad
23 paź 2022
-
15:00
Błękitni Futory
4
4
Graniczni Krowica
Futory
Sędzia: Michalski MateuszAsystent sędziego 1: Puka KamilAsystent sędziego 2: Wiejaczka Mateusz
23 paź 2022
-
15:00
Victoria Stary Dzików
4
0
Gwiazda Wielkie Oczy
Stary Dzików
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
23 paź 2022
-
15:00
Juwenia Cieszanów
0
1
Czarni Oleszyce
Cieszanów
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
23 paź 2022
-
15:00
Czerwoni Cewków
1
1
Zryw Młodów
Cewków
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
22 paź 2022
22 paź 2022
-
15:00
Orkan Zapałów
2
0
Roztocze Narol
Zapałów
Sędzia: Ziegelheim PiotrAsystent sędziego 1: Drabik PawełAsystent sędziego 2: Michalski Mateusz
16 paź 2022
16 paź 2022
-
15:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
2
Juwenia Cieszanów
Wielkie Oczy
Sędzia: Bochnak SławomirAsystent sędziego 1: Pszonak MarcinAsystent sędziego 2: Ozimek Gabriela
16 paź 2022
-
15:00
Graniczni Krowica
1
2
Victoria Stary Dzików
Krowica
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Serafin Tomasz
16 paź 2022
-
15:00
Zalew Stary Lubliniec
3
2
Błękitni Futory
Stary Lubliniec
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
16 paź 2022
-
15:00
LKS Korzenica
3
2
Rolnik Wólka Krowicka
Korzenica
Sędzia: Szpilka GrzegorzAsystent sędziego 1: Stawiarz KonradAsystent sędziego 2: Sebastianka Jakub
16 paź 2022
-
15:00
Roztocze Narol
2
2
Huragan Basznia Dolna
Narol
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Pachołek Radosław
16 paź 2022
-
14:30
Czarni Oleszyce
1
4
Zryw Młodów
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Kasperski Konrad
15 paź 2022
15 paź 2022
-
15:00
Orkan Zapałów
0
0
Czerwoni Cewków
Zapałów
Sędzia: Drabik PawełAsystent sędziego 1: Pikuła GrzegorzAsystent sędziego 2: Ozimek Gabriela
9 paź 2022
9 paź 2022
-
15:00
Huragan Basznia Dolna
0
4
Orkan Zapałów
Basznia Dolna
Sędzia: Kuźma KamilAsystent sędziego 1: Rokita DenisAsystent sędziego 2: Mielnik Piotr
9 paź 2022
-
15:00
Błękitni Futory
2
2
LKS Korzenica
Futory
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
9 paź 2022
-
15:00
Victoria Stary Dzików
2
2
Zalew Stary Lubliniec
Stary Dzików
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Hałucha JakubAsystent sędziego 2: Terech Jan
9 paź 2022
-
15:00
Juwenia Cieszanów
4
5
Graniczni Krowica
Cieszanów
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
9 paź 2022
-
15:00
Zryw Młodów
2
0
Gwiazda Wielkie Oczy
Młodów
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Pachołek RadosławAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
9 paź 2022
-
12:00
Rolnik Wólka Krowicka
1
6
Roztocze Narol
Wólka Krowicka
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Franus Mariusz
8 paź 2022
8 paź 2022
-
15:00
Czerwoni Cewków
2
2
Czarni Oleszyce
Cewków
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Franus Mariusz
2 paź 2022
2 paź 2022
-
15:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
4
Czarni Oleszyce
Wielkie Oczy
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Hałucha JakubAsystent sędziego 2: Szczybyło Michał
2 paź 2022
-
15:00
Graniczni Krowica
1
2
Zryw Młodów
Krowica
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Paryniak Paweł
2 paź 2022
-
15:00
Zalew Stary Lubliniec
1
1
Juwenia Cieszanów
Stary Lubliniec
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
2 paź 2022
-
15:00
LKS Korzenica
4
3
Victoria Stary Dzików
Korzenica
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Serafin Tomasz
2 paź 2022
-
15:00
Roztocze Narol
4
5
Błękitni Futory
Narol
Sędzia: Terech JanAsystent sędziego 1: Michalec MiłoszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
2 paź 2022
-
15:00
Huragan Basznia Dolna
0
2
Czerwoni Cewków
Basznia Dolna
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
1 paź 2022
1 paź 2022
-
15:30
Orkan Zapałów
4
0
Rolnik Wólka Krowicka
Zapałów
Sędzia: Zazula TomaszAsystent sędziego 1: Folta ŁukaszAsystent sędziego 2: Sebastianka Jakub
25 wrz 2022
25 wrz 2022
-
16:00
Rolnik Wólka Krowicka
3
2
Huragan Basznia Dolna
Wólka Krowicka
Sędzia: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
25 wrz 2022
-
16:00
Błękitni Futory
0
3
Orkan Zapałów
Futory
Sędzia: Pikuła GrzegorzAsystent sędziego 1: Ziegelheim PiotrAsystent sędziego 2: Ozimek Gabriela
25 wrz 2022
-
16:00
Victoria Stary Dzików
5
2
Roztocze Narol
Stary Dzików
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Furgała MariuszAsystent sędziego 2: Pachołek Radosław
25 wrz 2022
-
16:00
Juwenia Cieszanów
1
0
LKS Korzenica
Cieszanów
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
25 wrz 2022
-
16:00
Zryw Młodów
1
2
Zalew Stary Lubliniec
Młodów
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Kasperski KonradAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
25 wrz 2022
-
16:00
Czarni Oleszyce
2
2
Graniczni Krowica
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Michalec DariuszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
25 wrz 2022
-
16:00
Czerwoni Cewków
1
2
Gwiazda Wielkie Oczy
Cewków
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Serafin Tomasz
18 wrz 2022
18 wrz 2022
-
16:00
Zalew Stary Lubliniec
4
2
Czarni Oleszyce
Stary Lubliniec
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
18 wrz 2022
-
16:00
Roztocze Narol
2
3
Juwenia Cieszanów
Narol
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
18 wrz 2022
-
16:00
Huragan Basznia Dolna
4
3
Błękitni Futory
Basznia Dolna
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Franus Mariusz
18 wrz 2022
-
16:00
Rolnik Wólka Krowicka
3
3
Czerwoni Cewków
Wólka Krowicka
Sędzia: Pachołek RadosławAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
17 wrz 2022
17 wrz 2022
-
15:00
LKS Korzenica
3
3
Zryw Młodów
Korzenica
Sędzia: Kida JakubAsystent sędziego 1: Sopel AndrzejAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
17 wrz 2022
-
14:00
Graniczni Krowica
1
2
Gwiazda Wielkie Oczy
Krowica
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Mańczak WojciechAsystent sędziego 2: Pachołek Radosław
17 wrz 2022
-
14:00
Orkan Zapałów
6
1
Victoria Stary Dzików
Zapałów
Sędzia: Drabik PawełAsystent sędziego 1: Hubacz StanisławAsystent sędziego 2: Pikuła Grzegorz
11 wrz 2022
11 wrz 2022
-
16:00
Błękitni Futory
1
0
Rolnik Wólka Krowicka
Futory
Sędzia: Franus MariuszAsystent sędziego 1: Kasperski KonradAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
11 wrz 2022
-
16:00
Juwenia Cieszanów
1
0
Orkan Zapałów
Cieszanów
Sędzia: Wróbel KamilAsystent sędziego 1: Buczny BernardAsystent sędziego 2: Kuziemko Mateusz
11 wrz 2022
-
16:00
Zryw Młodów
3
1
Roztocze Narol
Młodów
Sędzia: Kida JakubAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
11 wrz 2022
-
16:00
Czarni Oleszyce
0
0
LKS Korzenica
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Bochnak SławomirAsystent sędziego 1: Puka KamilAsystent sędziego 2: Rożak Sebastian
11 wrz 2022
-
16:00
Gwiazda Wielkie Oczy
1
0
Zalew Stary Lubliniec
Wielkie Oczy
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Pachołek RadosławAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
11 wrz 2022
-
16:00
Czerwoni Cewków
2
1
Graniczni Krowica
Cewków
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Powroźnik Mirosław
10 wrz 2022
10 wrz 2022
-
17:00
Victoria Stary Dzików
1
3
Huragan Basznia Dolna
Stary Dzików
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
4 wrz 2022
4 wrz 2022
-
16:00
Zalew Stary Lubliniec
0
1
Graniczni Krowica
Stary Lubliniec
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Pachołek Krzysztof
4 wrz 2022
-
16:00
LKS Korzenica
5
3
Gwiazda Wielkie Oczy
Korzenica
Sędzia: Bochnak SławomirAsystent sędziego 1: Łamasz ŁukaszAsystent sędziego 2: Romanik Marcin
4 wrz 2022
-
16:00
Roztocze Narol
6
1
Czarni Oleszyce
Narol
Sędzia: Furgała MariuszAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Sałek Tomasz
4 wrz 2022
-
16:00
Huragan Basznia Dolna
1
2
Juwenia Cieszanów
Basznia Dolna
Sędzia: Kida JakubAsystent sędziego 1: Dubiel RafałAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
4 wrz 2022
-
16:00
Rolnik Wólka Krowicka
1
1
Victoria Stary Dzików
Wólka Krowicka
Sędzia: Mańczak WojciechAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
4 wrz 2022
-
16:00
Błękitni Futory
2
1
Czerwoni Cewków
Futory
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Tryniecki KrzysztofAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
3 wrz 2022
3 wrz 2022
-
16:30
Orkan Zapałów
5
1
Zryw Młodów
Zapałów
Sędzia: Romanik MarcinAsystent sędziego 1: Pszonak KarolAsystent sędziego 2: Folta Łukasz
28 sie 2022
28 sie 2022
-
17:00
Juwenia Cieszanów
3
0
Rolnik Wólka Krowicka
Cieszanów
Walkower 3-0. Goście nie dojechali
28 sie 2022
-
17:00
Zryw Młodów
1
2
Huragan Basznia Dolna
Młodów
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Hałucha Jakub
28 sie 2022
-
17:00
Gwiazda Wielkie Oczy
0
2
Roztocze Narol
Wielkie Oczy
Sędzia: Pachołek RadosławAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Furgała Mariusz
28 sie 2022
-
17:00
Graniczni Krowica
4
3
LKS Korzenica
Krowica
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Szczybyło MichałAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
28 sie 2022
-
17:00
Czerwoni Cewków
1
2
Zalew Stary Lubliniec
Cewków
Sędzia: Kasperski KonradAsystent sędziego 1: Terech JanAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
27 sie 2022
27 sie 2022
-
17:30
Victoria Stary Dzików
1
0
Błękitni Futory
Stary Dzików
Sędzia: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 1: Paryniak PawełAsystent sędziego 2: Szczybyło Michał
27 sie 2022
-
17:00
Czarni Oleszyce
0
3
Orkan Zapałów
Stadion Miejski w Oleszycach
Sędzia: Lis IreneuszAsystent sędziego 1: Włoch AdamAsystent sędziego 2: Folta Łukasz
Walkower 0-3. Wynik w meczu 3-1
21 sie 2022
21 sie 2022
-
17:30
Błękitni Futory
5
0
Juwenia Cieszanów
Futory
Sędzia: Michalec DariuszAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Sopel Andrzej
21 sie 2022
-
17:30
Victoria Stary Dzików
0
0
Czerwoni Cewków
Stary Dzików
Sędzia: Paryniak PawełAsystent sędziego 1: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 2: Tryniecki Krzysztof
21 sie 2022
-
17:00
LKS Korzenica
1
5
Zalew Stary Lubliniec
Korzenica
Sędzia: Folta ŁukaszAsystent sędziego 1: Nazarko KrzysztofAsystent sędziego 2: Kuziemko Mateusz
21 sie 2022
-
17:00
Roztocze Narol
2
0
Graniczni Krowica
Narol
Sędzia: Szczybyło MichałAsystent sędziego 1: Sałek TomaszAsystent sędziego 2: Michalec Miłosz
21 sie 2022
-
17:00
Rolnik Wólka Krowicka
1
1
Zryw Młodów
Wólka Krowicka
Sędzia: Dubiel RafałAsystent sędziego 1: Powroźnik MirosławAsystent sędziego 2: Pachołek Radosław
21 sie 2022
-
14:00
Huragan Basznia Dolna
2
1
Czarni Oleszyce
Basznia Dolna
Sędzia: Pachołek KrzysztofAsystent sędziego 1: Franus MariuszAsystent sędziego 2: Zwierzyński Jan
20 sie 2022
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z
z
z
z
z
19
2
5
93
40
53
59
2
r
z
z
z
r
16
5
5
58
39
19
53
3
z
z
z
p
r
15
3
8
79
50
29
48
4
z
p
p
r
r
13
5
8
38
39
-1
44
5
p
z
z
z
p
13
1
12
49
42
7
40
6
10
7
9
40
39
1
37
7
▲
10
5
11
66
61
5
35
8
▲
p
p
p
z
z
10
2
14
47
53
-6
32
9
r
z
p
z
r
9
5
12
60
76
-16
32
10
▼
r
z
z
p
p
8
8
10
60
72
-12
32
11
▲
p
p
z
r
z
8
6
12
37
34
3
30
12
▼
z
p
r
r
p
7
7
12
58
67
-9
28
13
6
6
14
41
65
-24
24
14
p
p
p
p
p
5
4
17
43
92
-49
19
Awans Klasa Okręgowa Jarosław
Spadek Klasa B Lubaczów
Spadek Klasa B Lubaczów
pokaż na pełnym ekranie
Zapałów
|
Młodów
|
Basznia Dolna
|
Cieszanów
|
Wielkie Oczy
|
Stary Lubliniec
|
Wólka Krowicka
|
Narol
|
Futory
|
Oleszyce
|
Cewków
|
Krowica
|
Stary Dzików
|
Korzenica
|
||
1 |
|
5–1 | 4–5 | 7–0 | 0–3 | 2–2 | 4–0 | 2–0 | 8–1 | 3–5 | 0–0 | 7–5 | 6–1 | 6–0 | |
2 |
|
0–2 | 1–2 | 3–0 | 2–0 | 1–2 | 0–5 | 3–1 | 5–4 | 2–2 | 1–0 | 1–0 | 2–1 | 3–0 | |
3 |
|
0–4 | 0–5 | 1–2 | 0–1 | 2–0 | 2–2 | 3–2 | 4–3 | 2–1 | 0–2 | 6–1 | 6–1 | 8–3 | |
4 |
|
1–0 | 0–2 | 3–0 | 3–1 | 1–1 | 3–0 | 3–0 | 3–2 | 0–1 | 0–0 | 4–5 | 0–0 | 1–0 | |
5 |
|
3–0 | 1–2 | 0–4 | 1–2 | 1–0 | 1–2 | 0–2 | 1–3 | 1–4 | 2–0 | 1–1 | 4–0 | 2–0 | |
6 |
|
1–3 | 1–4 | 0–2 | 1–1 | 0–3 | 3–2 | 1–2 | 3–2 | 4–2 | 2–1 | 0–1 | 4–0 | 1–1 | |
7 |
|
3–5 | 1–1 | 3–2 | 2–0 | 4–1 | 2–3 | 1–6 | 4–1 | 8–2 | 3–3 | 2–2 | 1–1 | 7–0 | |
8 |
|
0–3 | 0–1 | 2–2 | 2–3 | 0–5 | 1–0 | 5–0 | 4–5 | 6–1 | 0–3 | 2–0 | 0–1 | 4–3 | |
9 |
|
0–3 | 3–3 | 1–6 | 5–0 | 0–6 | 0–0 | 1–0 | 0–2 | 3–3 | 2–1 | 4–4 | 3–0 | 2–2 | |
10 |
|
0–3 | 1–4 | 2–6 | 3–0 | 2–4 | 1–2 | 5–3 | 2–2 | 3–5 | 1–0 | 2–2 | 2–2 | 0–0 | |
11 |
|
1–2 | 1–1 | 3–2 | 1–2 | 1–2 | 1–2 | 1–2 | 3–0 | 2–3 | 2–2 | 2–1 | 1–0 | 3–0 | |
12 |
|
3–5 | 1–2 | 2–2 | 1–3 | 1–2 | 0–0 | 4–2 | 3–1 | 4–5 | 3–3 | 1–3 | 1–2 | 4–3 | |
13 |
|
3–4 | 3–5 | 1–3 | 0–0 | 4–0 | 2–2 | 2–5 | 5–2 | 1–0 | 3–5 | 0–0 | 1–4 | 4–1 | |
14 |
|
2–5 | 3–3 | 1–9 | 0–3 | 5–3 | 1–5 | 3–2 | 0–1 | 4–2 | 2–5 | 3–2 | 2–4 | 4–3 |
Strzelcy
Pozycja#
Zawodnik
Bramki
1
Orkan Zapałów
35
2
Huragan Basznia Dolna
28
3
Huragan Basznia Dolna
25
4
Graniczni Krowica
21
5
19
6
Juwenia Cieszanów
17
7
17
8
Orkan Zapałów
LKS Korzenica
16
9
Czarni Oleszyce
16
10
13
11
Błękitni Futory
13
12
12
13
Juwenia Cieszanów
11
14
Czarni Oleszyce
11
15
Roztocze Narol
10
16
Huragan Basznia Dolna
10
17
Czerwoni Cewków
10
18
Roztocze Narol
9
19
Zryw Młodów
9
20
LKS Korzenica
9
21
Roztocze Narol
8
22
Gwiazda Wielkie Oczy
8
23
Zryw Młodów
8
24
Błękitni Futory
Victoria Stary Dzików
8
25
Orkan Zapałów
7
26
Orkan Zapałów
7
27
Gwiazda Wielkie Oczy
7
28
Zryw Młodów
7
29
7
30
LKS Korzenica
7
31
Czerwoni Cewków
7
32
Gwiazda Wielkie Oczy
6
33
6
34
Błękitni Futory
6
35
Błękitni Futory
6
36
6
37
LKS Korzenica
6
38
Graniczni Krowica
6
39
6
40
Orkan Zapałów
5
41
Orkan Zapałów
5
42
Orkan Zapałów
5
43
Zryw Młodów
Gwiazda Wielkie Oczy
5
44
Gwiazda Wielkie Oczy
5
45
Zryw Młodów
5
46
Zryw Młodów
5
47
5
48
Błękitni Futory
5
49
Błękitni Futory
5
50
Czarni Oleszyce
5
51
Czarni Oleszyce
5
52
5
53
Roztocze Narol
4
54
Orkan Zapałów
4
55
Huragan Basznia Dolna
4
56
Zryw Młodów
4
57
4
58
4
59
Błękitni Futory
4
60
4
61
4
62
Czerwoni Cewków
4
63
Czerwoni Cewków
4
64
Czarni Oleszyce
4
65
Graniczni Krowica
4
66
Graniczni Krowica
4
67
Graniczni Krowica
4
68
Graniczni Krowica
4
69
Gwiazda Wielkie Oczy
3
70
Zryw Młodów
3
71
Orkan Zapałów
3
72
Gwiazda Wielkie Oczy
3
73
Roztocze Narol
3
74
Roztocze Narol
3
75
Gwiazda Wielkie Oczy
3
76
Gwiazda Wielkie Oczy
3
77
Zryw Młodów
3
78
Zryw Młodów
3
79
3
80
3
81
LKS Korzenica
3
82
LKS Korzenica
3
83
Czerwoni Cewków
3
84
Czarni Oleszyce
3
85
Graniczni Krowica
3
86
3
87
3
88
Czarni Oleszyce
3
89
2
90
Gwiazda Wielkie Oczy
2
91
Roztocze Narol
2
92
Roztocze Narol
2
93
Orkan Zapałów
2
94
Orkan Zapałów
2
95
Orkan Zapałów
2
96
Gwiazda Wielkie Oczy
2
97
Gwiazda Wielkie Oczy
2
98
Huragan Basznia Dolna
2
99
Huragan Basznia Dolna
2
100
Zryw Młodów
2
101
Zryw Młodów
2
102
Zryw Młodów
2
103
Zryw Młodów
2
104
Juwenia Cieszanów
2
105
Juwenia Cieszanów
2
106
Juwenia Cieszanów
2
107
Błękitni Futory
2
108
Błękitni Futory
2
109
Błękitni Futory
2
110
LKS Korzenica
2
111
LKS Korzenica
2
112
LKS Korzenica
2
113
LKS Korzenica
2
114
Czerwoni Cewków
2
115
Czarni Oleszyce
2
116
Czarni Oleszyce
2
117
Graniczni Krowica
2
118
Graniczni Krowica
2
119
2
120
2
121
Roztocze Narol
1
122
Roztocze Narol
1
123
Roztocze Narol
1
124
Roztocze Narol
1
125
Roztocze Narol
1
126
Orkan Zapałów
1
127
Orkan Zapałów
1
128
Orkan Zapałów
1
129
Orkan Zapałów
1
130
Orkan Zapałów
1
131
Gwiazda Wielkie Oczy
1
132
Gwiazda Wielkie Oczy
1
133
Gwiazda Wielkie Oczy
1
134
Gwiazda Wielkie Oczy
1
135
Gwiazda Wielkie Oczy
1
136
Gwiazda Wielkie Oczy
1
137
Juwenia Cieszanów
Gwiazda Wielkie Oczy
1
138
Huragan Basznia Dolna
1
139
Huragan Basznia Dolna
1
140
Huragan Basznia Dolna
1
141
Huragan Basznia Dolna
1
142
Huragan Basznia Dolna
1
143
Huragan Basznia Dolna
1
144
Huragan Basznia Dolna
1
145
Huragan Basznia Dolna
1
146
Juwenia Cieszanów
1
147
Juwenia Cieszanów
1
148
Juwenia Cieszanów
1
149
1
150
1
151
Błękitni Futory
1
152
Błękitni Futory
1
153
Błękitni Futory
1
154
Błękitni Futory
1
155
Błękitni Futory
1
156
Błękitni Futory
1
157
Błękitni Futory
1
158
Błękitni Futory
1
159
Błękitni Futory
1
160
1
161
1
162
1
163
1
164
LKS Korzenica
1
165
LKS Korzenica
1
166
LKS Korzenica
1
167
LKS Korzenica
1
168
LKS Korzenica
1
169
Czerwoni Cewków
1
170
Czerwoni Cewków
1
171
Czerwoni Cewków
1
172
Czarni Oleszyce
1
173
Czarni Oleszyce
1
174
Czarni Oleszyce
1
175
Czarni Oleszyce
1
176
Czarni Oleszyce
1
177
Graniczni Krowica
1
178
Graniczni Krowica
1
179
Graniczni Krowica
1
180
Graniczni Krowica
1
181
Graniczni Krowica
1
182
Graniczni Krowica
1
183
1
184
1
185
1
186
1
187
1
188
1
189
1
190
LKS Korzenica
1
191
Czarni Oleszyce
1