Klasa A Przeworsk

2023/2024 Klasa A
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
13
10
1
2
39
17
22
31
2
13
9
3
1
74
11
63
30
3
p z p z z
13
10
0
3
55
24
31
30
4
13
8
1
4
38
20
18
25
5
13
8
1
4
31
30
1
25
6
p z z p z
13
7
1
5
29
22
7
22
7
13
6
0
7
33
42
-9
18
8
13
6
0
7
24
34
-10
18
9
13
5
2
6
28
28
0
17
10
13
4
3
6
35
27
8
15
11
13
5
0
8
20
48
-28
15
12
13
3
1
9
20
40
-20
10
13
13
2
1
10
13
51
-38
7
14
13
0
2
11
12
57
-45
2
pokaż na pełnym ekranie
1 Huragan Gniewczyna 2–2 1–3 1–0 3–0 3–1 5–0
2 Wisłoczanka Tryńcza 9–1 10–0 5–0 3–0 4–0 11–0 9–0
3 MKS Kańczuga 1–2 5–0 4–0 3–1 3–1 4–1 4–1
4 Cresovia Krzeczowice 2–2 2–1 3–1 2–0 3–4 4–0
5 Żuraw Żurawiczki 0–2 4–2 4–3 3–1 6–0 2–1 1–1
6 Start Mirocin 3–1 5–1 1–1 2–1 1–2 6–0
7 Błękitni Grzęska 3–2 4–2 3–7 0–5 2–5 6–1
8 Strumyk Hawłowice 1–2 1–4 3–1 3–2 4–2 3–1
9 GKS Majdan Sieniawski 1–2 3–2 2–1 3–3 4–1 6–1
10 Błyskawica Rożniatów 2–4 1–1 4–2 9–1 1–2 3–1 6–1
11 Zorza Jagiełła 2–3 2–5 0–4 1–5 3–0 3–2
12 Piast Nowosielce 1–5 0–6 3–7 0–3 4–1 1–2 3–1
13 Ostrovia Wola Buchowska 0–12 1–3 1–4 0–2 0–1 1–1 5–0
14 Sobol Niżatyce 1–6 1–10 2–5 0–2 1–4 1–1 1–3
Kolejka 1
19 sie 2023
- 16:00
MKS Kańczuga
5 0
Start Mirocin
19 sie 2023
- 16:00
Wisłoczanka Tryńcza
4 0
GKS Majdan Sieniawski
19 sie 2023
- 17:00
Ostrovia Wola Buchowska
0 2
Strumyk Hawłowice
19 sie 2023
- 17:00
Błyskawica Rożniatów
4 2
Cresovia Krzeczowice
20 sie 2023
- 11:00
Piast Nowosielce
4 1
Błękitni Grzęska
20 sie 2023
- 15:00
Żuraw Żurawiczki
6 0
Zorza Jagiełła
20 sie 2023
- 17:00
Sobol Niżatyce
1 6
Huragan Gniewczyna
Kolejka 2
26 sie 2023
- 16:00
Błękitni Grzęska
3 7
MKS Kańczuga
26 sie 2023
- 17:00
Żuraw Żurawiczki
2 1
Piast Nowosielce
26 sie 2023
- 17:30
Start Mirocin
6 0
Sobol Niżatyce
27 sie 2023
- 17:00
Zorza Jagiełła
3 2
GKS Majdan Sieniawski
27 sie 2023
- 17:00
Cresovia Krzeczowice
2 2
Wisłoczanka Tryńcza
27 sie 2023
- 17:00
Strumyk Hawłowice
3 2
Błyskawica Rożniatów
27 sie 2023
- 17:00
Huragan Gniewczyna
5 0
Ostrovia Wola Buchowska
Kolejka 3
2 wrz 2023
- 16:00
MKS Kańczuga
1 2
Żuraw Żurawiczki
2 wrz 2023
- 16:00
Sobol Niżatyce
0 2
Błękitni Grzęska
2 wrz 2023
- 17:00
Ostrovia Wola Buchowska
1 4
Start Mirocin
3 wrz 2023
- 11:00
Błyskawica Rożniatów
2 4
Huragan Gniewczyna
3 wrz 2023
- 16:00
Piast Nowosielce
1 2
Zorza Jagiełła
3 wrz 2023
- 16:00
Wisłoczanka Tryńcza
3 0
Strumyk Hawłowice
14 wrz 2023
- 18:00
GKS Majdan Sieniawski
3 2
Cresovia Krzeczowice
Kolejka 4
9 wrz 2023
- 11:00
Huragan Gniewczyna
2 2
Wisłoczanka Tryńcza
9 wrz 2023
- 16:00
Zorza Jagiełła
2 5
Cresovia Krzeczowice
9 wrz 2023
- 17:00
Błękitni Grzęska
6 1
Ostrovia Wola Buchowska
10 wrz 2023
- 11:00
Piast Nowosielce
3 7
MKS Kańczuga
10 wrz 2023
- 16:00
Strumyk Hawłowice
3 1
GKS Majdan Sieniawski
10 wrz 2023
- 16:00
Start Mirocin
2 1
Błyskawica Rożniatów
10 wrz 2023
- 16:00
Żuraw Żurawiczki
1 1
Sobol Niżatyce
Kolejka 5
16 wrz 2023
- 14:00
MKS Kańczuga
4 1
Zorza Jagiełła
16 wrz 2023
- 14:00
Błyskawica Rożniatów
9 1
Błękitni Grzęska
17 wrz 2023
- 14:00
GKS Majdan Sieniawski
1 2
Huragan Gniewczyna
17 wrz 2023
- 16:00
Sobol Niżatyce
1 1
Piast Nowosielce
17 wrz 2023
- 16:00
Ostrovia Wola Buchowska
1 3
Żuraw Żurawiczki
17 wrz 2023
- 16:00
Wisłoczanka Tryńcza
5 0
Start Mirocin
17 wrz 2023
- 16:00
Cresovia Krzeczowice
3 4
Strumyk Hawłowice
Kolejka 6
23 wrz 2023
- 15:00
Zorza Jagiełła
3 0
Strumyk Hawłowice
23 wrz 2023
- 16:00
Start Mirocin
1 1
GKS Majdan Sieniawski
23 wrz 2023
- 16:00
Żuraw Żurawiczki
3 1
Błyskawica Rożniatów
23 wrz 2023
- 16:00
MKS Kańczuga
4 1
Sobol Niżatyce
24 wrz 2023
- 16:00
Huragan Gniewczyna
1 0
Cresovia Krzeczowice
24 wrz 2023
- 16:00
Błękitni Grzęska
4 2
Wisłoczanka Tryńcza
24 wrz 2023
- 16:00
Piast Nowosielce
3 1
Ostrovia Wola Buchowska
Kolejka 7
1 paź 2023
- 15:00
Sobol Niżatyce
1 4
Zorza Jagiełła
1 paź 2023
- 15:00
Ostrovia Wola Buchowska
0 12
MKS Kańczuga
1 paź 2023
- 15:00
Błyskawica Rożniatów
3 1
Piast Nowosielce
1 paź 2023
- 15:00
Wisłoczanka Tryńcza
10 0
Żuraw Żurawiczki
1 paź 2023
- 15:00
GKS Majdan Sieniawski
2 1
Błękitni Grzęska
1 paź 2023
- 15:00
Cresovia Krzeczowice
2 0
Start Mirocin
1 paź 2023
- 15:00
Strumyk Hawłowice
1 2
Huragan Gniewczyna
Kolejka 8
7 paź 2023
- 14:00
MKS Kańczuga
3 1
Błyskawica Rożniatów
7 paź 2023
- 15:00
Start Mirocin
5 1
Strumyk Hawłowice
8 paź 2023
- 15:00
Zorza Jagiełła
2 3
Huragan Gniewczyna
8 paź 2023
- 15:00
Błękitni Grzęska
0 5
Cresovia Krzeczowice
8 paź 2023
- 15:00
Żuraw Żurawiczki
4 3
GKS Majdan Sieniawski
8 paź 2023
- 15:00
Piast Nowosielce
0 6
Wisłoczanka Tryńcza
8 paź 2023
- 15:00
Sobol Niżatyce
1 3
Ostrovia Wola Buchowska
Kolejka 9
14 paź 2023
- 13:00
Huragan Gniewczyna
3 1
Start Mirocin
15 paź 2023
- 14:00
Wisłoczanka Tryńcza
9 1
MKS Kańczuga
15 paź 2023
- 15:00
Ostrovia Wola Buchowska
5 0
Zorza Jagiełła
15 paź 2023
- 15:00
Błyskawica Rożniatów
6 1
Sobol Niżatyce
15 paź 2023
- 15:00
GKS Majdan Sieniawski
4 1
Piast Nowosielce
15 paź 2023
- 15:00
Cresovia Krzeczowice
3 1
Żuraw Żurawiczki
15 paź 2023
- 15:00
Strumyk Hawłowice
1 4
Błękitni Grzęska
Kolejka 10
21 paź 2023
- 14:00
Błękitni Grzęska
3 2
Huragan Gniewczyna
21 paź 2023
- 14:00
MKS Kańczuga
3 1
GKS Majdan Sieniawski
21 paź 2023
- 15:00
Żuraw Żurawiczki
4 2
Strumyk Hawłowice
22 paź 2023
- 15:00
Piast Nowosielce
0 3
Cresovia Krzeczowice
22 paź 2023
- 15:00
Sobol Niżatyce
1 10
Wisłoczanka Tryńcza
22 paź 2023
- 15:00
Ostrovia Wola Buchowska
1 1
Błyskawica Rożniatów
18 lis 2023
- 13:00
Zorza Jagiełła
0 4
Start Mirocin
Kolejka 11
28 paź 2023
- 14:00
Błyskawica Rożniatów
1 2
Zorza Jagiełła
29 paź 2023
- 11:00
Start Mirocin
3 1
Błękitni Grzęska
29 paź 2023
- 14:00
Wisłoczanka Tryńcza
9 0
Ostrovia Wola Buchowska
29 paź 2023
- 14:00
GKS Majdan Sieniawski
6 1
Sobol Niżatyce
29 paź 2023
- 14:00
Cresovia Krzeczowice
2 1
MKS Kańczuga
29 paź 2023
- 14:00
Strumyk Hawłowice
4 2
Piast Nowosielce
29 paź 2023
- 14:00
Huragan Gniewczyna
3 0
Żuraw Żurawiczki
Kolejka 12
4 lis 2023
- 13:00
MKS Kańczuga
4 0
Strumyk Hawłowice
4 lis 2023
- 14:00
Zorza Jagiełła
1 5
Błękitni Grzęska
4 lis 2023
- 14:00
Żuraw Żurawiczki
0 2
Start Mirocin
4 lis 2023
- 14:00
Błyskawica Rożniatów
1 1
Wisłoczanka Tryńcza
5 lis 2023
- 14:00
Piast Nowosielce
1 5
Huragan Gniewczyna
5 lis 2023
- 14:00
Sobol Niżatyce
2 5
Cresovia Krzeczowice
5 lis 2023
- 14:00
Ostrovia Wola Buchowska
0 1
GKS Majdan Sieniawski
Kolejka 13
11 lis 2023
- 11:00
Huragan Gniewczyna
1 3
MKS Kańczuga
11 lis 2023
- 11:00
Błękitni Grzęska
2 5
Żuraw Żurawiczki
11 lis 2023
- 13:00
Cresovia Krzeczowice
4 0
Ostrovia Wola Buchowska
11 lis 2023
- 13:00
Strumyk Hawłowice
3 1
Sobol Niżatyce
12 lis 2023
- 13:00
GKS Majdan Sieniawski
3 3
Błyskawica Rożniatów
12 lis 2023
- 14:00
Wisłoczanka Tryńcza
11 0
Zorza Jagiełła
12 lis 2023
- 14:00
Start Mirocin
1 2
Piast Nowosielce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 1
  • 4
  • 263
  • 2 489
P