Klasa A Przemyśl

2023/2024 Klasa A
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z z
15
13
1
1
46
8
38
40
2
z z p z z
15
11
2
2
34
12
22
35
3
15
8
3
4
32
22
10
27
4
z z p p p
15
8
2
5
38
24
14
26
5
15
8
2
5
30
20
10
26
6
15
8
1
6
31
26
5
25
7
15
8
1
6
35
30
5
25
8
15
7
2
6
29
22
7
23
9
15
7
1
7
37
34
3
22
10
15
6
3
6
35
29
6
21
11
15
7
0
8
28
29
-1
21
12
15
5
2
8
31
40
-9
17
13
p p z z p
15
4
3
8
26
34
-8
15
14
z p p z p
15
3
2
10
17
38
-21
11
15
15
3
1
11
17
39
-22
10
16
15
0
2
13
13
72
-59
2
pokaż na pełnym ekranie
1 Orzeł Torki 0–1 2–2 1–0 3–0 4–0 8–0 7–0
2 GKS Orły 3–0 0–1 2–1 1–1 2–3 1–0 2–1
3 Cresovia Kalników 1–1 0–2 5–0 2–0 0–1 5–1 1–4
4 Fenix Leszno 0–4 1–3 4–0 2–2 4–0 2–1 3–0 6–2
5 Pogórze Dubiecko 0–2 0–0 2–1 2–1 2–3 4–0 2–1
6 Korona Trójczyce 0–1 2–0 1–2 0–4 1–1 5–4 4–0 2–0
7 San Hurko/Hureczko 1–2 2–3 2–1 6–2 2–3 4–1 1–1
8 Granica Stubno 0–1 3–1 0–1 4–0 4–2 3–0 1–1 3–0
9 Gwiazda Maćkowice 1–3 1–2 3–4 3–0 4–2 3–0 2–2 1–3
10 Tęcza Kosienice 3–5 0–2 3–1 1–2 5–1 4–1 3–0 5–0 3–3
11 Polonia II Przemyśl 0–1 7–0 1–3 1–2 2–1 4–0 5–1
12 Korona Olszany 2–4 2–3 2–2 1–3 4–5 2–4 3–4 3–2 1–1
13 LKS Nakło 0–2 3–4 1–0 1–5 0–1 3–3 7–2
14 LKS Batycze 1–3 1–2 1–1 0–1 3–1 1–3 0–3 3–1
15 Żurawianka Żurawica 0–3 1–4 1–3 0–2 3–0
16 Unia Fredropol 0–9 1–4 1–8 1–5 0–6 1–3 0–5 1–3
Kolejka 1
12 sie 2023
- 11:00
LKS Batycze
1 3
GKS Orły
12 sie 2023
- 16:00
Granica Stubno
0 1
Orzeł Torki
13 sie 2023
- 16:00
Tęcza Kosienice
5 0
Żurawianka Żurawica
13 sie 2023
- 17:00
Korona Trójczyce
5 4
Gwiazda Maćkowice
13 sie 2023
- 17:00
Korona Olszany
1 3
Pogórze Dubiecko
13 sie 2023
- 17:00
Polonia II Przemyśl
1 2
LKS Nakło
13 sie 2023
- 17:00
Unia Fredropol
1 4
Cresovia Kalników
13 sie 2023
- 17:00
Fenix Leszno
1 3
San Hurko/Hureczko
Kolejka 2
15 sie 2023
- 16:00
Gwiazda Maćkowice
1 3
Orzeł Torki
16 sie 2023
- 17:00
GKS Orły
2 1
Granica Stubno
16 sie 2023
- 17:00
San Hurko/Hureczko
4 1
LKS Batycze
16 sie 2023
- 17:00
Cresovia Kalników
0 2
Fenix Leszno
16 sie 2023
- 17:00
LKS Nakło
7 2
Unia Fredropol
16 sie 2023
- 17:00
Pogórze Dubiecko
4 0
Polonia II Przemyśl
16 sie 2023
- 17:00
Tęcza Kosienice
5 1
Korona Olszany
16 sie 2023
- 17:00
Korona Trójczyce
2 0
Żurawianka Żurawica
Kolejka 3
20 sie 2023
- 16:00
Granica Stubno
0 1
San Hurko/Hureczko
20 sie 2023
- 17:00
Korona Olszany
4 5
Korona Trójczyce
20 sie 2023
- 17:00
Unia Fredropol
1 5
Pogórze Dubiecko
20 sie 2023
- 17:00
Fenix Leszno
2 1
LKS Nakło
20 sie 2023
- 17:00
LKS Batycze
1 2
Cresovia Kalników
20 sie 2023
- 17:00
Orzeł Torki
0 1
GKS Orły
20 sie 2023
- 17:00
Gwiazda Maćkowice
1 3
Żurawianka Żurawica
20 sie 2023
- 17:00
Tęcza Kosienice
1 2
Polonia II Przemyśl
Kolejka 4
26 sie 2023
- 14:00
Korona Trójczyce
4 0
Polonia II Przemyśl
26 sie 2023
- 16:00
LKS Nakło
3 3
LKS Batycze
26 sie 2023
- 17:00
Gwiazda Maćkowice
1 2
GKS Orły
27 sie 2023
- 16:00
San Hurko/Hureczko
1 2
Orzeł Torki
27 sie 2023
- 16:00
Korona Olszany
1 1
Żurawianka Żurawica
27 sie 2023
- 17:00
Cresovia Kalników
5 0
Granica Stubno
27 sie 2023
- 17:00
Pogórze Dubiecko
2 1
Fenix Leszno
27 sie 2023
- 17:00
Tęcza Kosienice
3 3
Unia Fredropol
Kolejka 5
2 wrz 2023
- 16:00
Unia Fredropol
0 6
Korona Trójczyce
2 wrz 2023
- 16:00
GKS Orły
0 1
San Hurko/Hureczko
3 wrz 2023
- 16:00
Korona Olszany
3 4
Gwiazda Maćkowice
3 wrz 2023
- 16:00
Polonia II Przemyśl
4 0
Żurawianka Żurawica
3 wrz 2023
- 16:00
Fenix Leszno
2 2
Tęcza Kosienice
3 wrz 2023
- 16:00
LKS Batycze
1 1
Pogórze Dubiecko
3 wrz 2023
- 16:00
Granica Stubno
1 1
LKS Nakło
3 wrz 2023
- 16:00
Orzeł Torki
2 2
Cresovia Kalników
Kolejka 6
9 wrz 2023
- 16:00
LKS Nakło
0 2
Orzeł Torki
9 wrz 2023
- 16:00
Tęcza Kosienice
3 0
LKS Batycze
9 wrz 2023
- 16:00
Korona Trójczyce
1 2
Fenix Leszno
9 wrz 2023
- 16:00
Żurawianka Żurawica
3 0
Unia Fredropol
9 wrz 2023
- 16:00
Korona Olszany
3 2
Polonia II Przemyśl
10 wrz 2023
- 16:00
Gwiazda Maćkowice
4 2
San Hurko/Hureczko
10 wrz 2023
- 16:00
Cresovia Kalników
1 1
GKS Orły
10 wrz 2023
- 16:00
Pogórze Dubiecko
2 1
Granica Stubno
Kolejka 7
16 wrz 2023
- 14:00
Fenix Leszno
6 2
Żurawianka Żurawica
16 wrz 2023
- 14:00
LKS Batycze
0 1
Korona Trójczyce
16 wrz 2023
- 15:00
San Hurko/Hureczko
2 3
Cresovia Kalników
17 wrz 2023
- 16:00
Polonia II Przemyśl
1 3
Gwiazda Maćkowice
17 wrz 2023
- 16:00
Granica Stubno
4 2
Tęcza Kosienice
17 wrz 2023
- 16:00
Orzeł Torki
1 0
Pogórze Dubiecko
17 wrz 2023
- 16:00
GKS Orły
1 0
LKS Nakło
17 wrz 2023
- 16:30
Unia Fredropol
1 3
Korona Olszany
Kolejka 8
23 wrz 2023
- 16:00
Korona Olszany
2 2
Fenix Leszno
24 wrz 2023
- 16:00
Gwiazda Maćkowice
3 4
Cresovia Kalników
24 wrz 2023
- 16:00
LKS Nakło
1 5
San Hurko/Hureczko
24 wrz 2023
- 16:00
Pogórze Dubiecko
0 2
GKS Orły
24 wrz 2023
- 16:00
Tęcza Kosienice
3 5
Orzeł Torki
24 wrz 2023
- 16:00
Korona Trójczyce
1 1
Granica Stubno
24 wrz 2023
- 16:00
Żurawianka Żurawica
0 2
LKS Batycze
24 wrz 2023
- 16:00
Polonia II Przemyśl
5 1
Unia Fredropol
Kolejka 9
30 wrz 2023
- 15:00
Unia Fredropol
0 5
Gwiazda Maćkowice
30 wrz 2023
- 15:00
Fenix Leszno
4 0
Polonia II Przemyśl
30 wrz 2023
- 15:00
LKS Batycze
0 3
Korona Olszany
30 wrz 2023
- 15:00
San Hurko/Hureczko
2 1
Pogórze Dubiecko
30 wrz 2023
- 15:30
Orzeł Torki
3 0
Korona Trójczyce
1 paź 2023
- 15:00
Granica Stubno
3 0
Żurawianka Żurawica
1 paź 2023
- 15:00
GKS Orły
1 1
Tęcza Kosienice
1 paź 2023
- 15:00
Cresovia Kalników
5 1
LKS Nakło
Kolejka 10
7 paź 2023
- 15:00
Unia Fredropol
1 8
Fenix Leszno
8 paź 2023
- 11:00
Korona Olszany
2 4
Granica Stubno
8 paź 2023
- 13:00
Korona Trójczyce
0 1
GKS Orły
8 paź 2023
- 15:00
Gwiazda Maćkowice
2 2
LKS Nakło
8 paź 2023
- 15:00
Pogórze Dubiecko
0 0
Cresovia Kalników
8 paź 2023
- 15:00
Tęcza Kosienice
3 1
San Hurko/Hureczko
8 paź 2023
- 15:00
Żurawianka Żurawica
0 3
Orzeł Torki
8 paź 2023
- 15:00
Polonia II Przemyśl
2 1
LKS Batycze
Kolejka 11
14 paź 2023
- 14:00
Granica Stubno
3 0
Polonia II Przemyśl
14 paź 2023
- 14:00
San Hurko/Hureczko
6 2
Korona Trójczyce
14 paź 2023
- 15:00
Fenix Leszno
4 0
Gwiazda Maćkowice
14 paź 2023
- 15:00
LKS Nakło
3 4
Pogórze Dubiecko
15 paź 2023
- 12:00
LKS Batycze
3 1
Unia Fredropol
15 paź 2023
- 15:00
Orzeł Torki
4 0
Korona Olszany
15 paź 2023
- 15:00
GKS Orły
2 1
Żurawianka Żurawica
15 paź 2023
- 15:00
Cresovia Kalników
2 0
Tęcza Kosienice
Kolejka 12
21 paź 2023
- 15:00
Fenix Leszno
3 0
LKS Batycze
22 paź 2023
- 12:00
Unia Fredropol
1 3
Granica Stubno
22 paź 2023
- 15:00
Gwiazda Maćkowice
3 0
Pogórze Dubiecko
22 paź 2023
- 15:00
Tęcza Kosienice
4 1
LKS Nakło
22 paź 2023
- 15:00
Korona Trójczyce
2 0
Cresovia Kalników
22 paź 2023
- 15:00
Żurawianka Żurawica
1 4
San Hurko/Hureczko
22 paź 2023
- 15:00
Korona Olszany
2 4
GKS Orły
22 paź 2023
- 15:00
Polonia II Przemyśl
0 1
Orzeł Torki
Kolejka 13
28 paź 2023
- 14:00
GKS Orły
2 3
Polonia II Przemyśl
28 paź 2023
- 15:00
San Hurko/Hureczko
2 3
Korona Olszany
28 paź 2023
- 15:00
LKS Nakło
1 0
Korona Trójczyce
29 paź 2023
- 12:00
Orzeł Torki
7 0
Unia Fredropol
29 paź 2023
- 14:00
LKS Batycze
1 3
Gwiazda Maćkowice
29 paź 2023
- 14:00
Granica Stubno
3 1
Fenix Leszno
29 paź 2023
- 14:00
Cresovia Kalników
1 4
Żurawianka Żurawica
29 paź 2023
- 14:00
Pogórze Dubiecko
2 3
Tęcza Kosienice
Kolejka 14
4 lis 2023
- 14:00
Korona Olszany
2 3
Cresovia Kalników
4 lis 2023
- 14:00
Fenix Leszno
0 4
Orzeł Torki
5 lis 2023
- 12:00
Unia Fredropol
0 9
GKS Orły
5 lis 2023
- 14:00
Gwiazda Maćkowice
3 0
Tęcza Kosienice
5 lis 2023
- 14:00
Korona Trójczyce
0 4
Pogórze Dubiecko
5 lis 2023
- 14:00
Żurawianka Żurawica
1 3
LKS Nakło
5 lis 2023
- 14:00
Polonia II Przemyśl
7 0
San Hurko/Hureczko
5 lis 2023
- 14:00
LKS Batycze
3 1
Granica Stubno
Kolejka 15
11 lis 2023
- 14:00
Granica Stubno
4 0
Gwiazda Maćkowice
11 lis 2023
- 14:00
Orzeł Torki
8 0
LKS Batycze
11 lis 2023
- 14:00
GKS Orły
3 0
Fenix Leszno
11 lis 2023
- 14:00
San Hurko/Hureczko
1 1
Unia Fredropol
11 lis 2023
- 14:00
Cresovia Kalników
0 1
Polonia II Przemyśl
11 lis 2023
- 14:00
LKS Nakło
0 1
Korona Olszany
11 lis 2023
- 14:00
Pogórze Dubiecko
2 1
Żurawianka Żurawica
12 lis 2023
- 13:00
Tęcza Kosienice
0 2
Korona Trójczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 2
  • 14
  • 101
  • 2 547
P